האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

המאפיינים של תעשייה 4.0: אבולוציה מתיעוש לאינטליגנציה

המאפיינים של תעשייה 4.0: אבולוציה מתיעוש לאינטליגנציה

כיום מתגלה ברחבי העולם גל חדש של חדשנות במהפכה התעשייתית המיוצגת על ידי האינטרנט. ליבת השינוי היא גם יישום של דור חדש של טכנולוגיות מידע כגון האינטרנט. כאשר החלו להחדיר טפסים חדשים לתחום הייצור, החל גם אתגר חדש, כלומר האתגר של הפיכת תעשיית הייצור ממיכון, חשמול ודיגיטציה לרשת, דיגיטציה וייצור אינטליגנטי.

העבודה האנושית הנחשלת לא הצליחה לענות על צרכי הייצור המודרני. כמה מדינות מפותחות החלו להשקיע בטכנולוגיות אוטומציה כדי לשפר את התפוקה מוקדם מאוד. כתוצאה מכך, בעשורים האחרונים, עם אינפורמציה, דיגיטציה ורשתות של מוצרים שונים, מבנה הייצור של תעשיית הייצור עצמו הפך מורכב יותר, עדין ואוטומטי יותר. זרימת המידע בתוך קו הייצור וציוד הייצור, כמו גם הנתונים עבור עבודות הניהול גדלו בחדות, והמערכות האוטומטיות הקודמות לא הצליחו לעמוד בדרישות הגבוהות יותר של תעשיית הייצור מבחינת יכולת עיבוד המידע, היעילות והקנה המידה. . יישום דור חדש של טכנולוגיות מידע פתר בעיה זו במידה מסוימת.

כיום מתגלה ברחבי העולם גל חדש של חדשנות במהפכה התעשייתית המיוצגת על ידי האינטרנט. ליבת השינוי היא גם יישום של דור חדש של טכנולוגיות מידע כגון האינטרנט. כאשר החלו להחדיר טפסים חדשים לתחום הייצור, החל גם אתגר חדש, כלומר האתגר של הפיכת תעשיית הייצור ממיכון, חשמול ודיגיטציה לרשת, דיגיטציה וייצור אינטליגנטי.

המאפיינים של תעשייה 4.0: אבולוציה מתיעוש לאינטליגנציה

(1) חוק: האבולוציה מתעשיה לאינטליגנציה

המאפיין הטכני של התיעוש המסורתי הוא שימוש במיכון, חשמול ואוטומציה להשגת ייצור המוני ומכירות המוניות. בתחרות הבינלאומית המורכבת הנוכחית והסביבה הסינית, על מנת לשפר את מעמדה של הייצור הסיני בשרשרת הערך התעשייתית העולמית ולפתור את בעיית הייצור הגדול אך לא חזק, יש צורך להפוך משיטות ייצור מסורתיות לשיטות ייצור אינטליגנטיות. .

המאפיינים הטכניים של התיעוש המודרני, בנוסף למערכות פיזיות (מיכון, חשמול, אוטומציה), אך גם באמצעות שילוב מערכות מידע (מחשוב, מידע, רשתות), ולבסוף מימוש מערכות פיזיות סייבר (אינטליגנציה). בעידן "התעשייה 4.0", תעשיית הייצור של סין מתפתחת לקראת מודיעין, ויש מקום עצום ופוטנציאל. נכון לעכשיו, סין נמצאת בתהליכי תיעוש, ועליית הכלכלה צריכה קודם כל להסתמך על ייצור. למרות שסבב ​​המהפכה התעשייתית החדש מביא אתגרים רבים, הוא גם יספק "הזדמנויות" נדירות רבות לסיבוב הפיתוח החדש של סין. כיוון שהניסיון ההיסטורי הוכיח שכל מהפכה תעשייתית מספקת "הזדמנויות" למדינות המתפתחות באיחור להצליח להתעדכן. בריטניה, גרמניה, ארצות הברית ויפן הצליחו כולם על ידי ניצול ההזדמנויות של המהפכה התעשייתית. בכל הנוגע לשינוי ושדרוג תעשיית הייצור בסין, הסבב החדש של המהפכה התעשייתית יביא גם "הזדמנויות" להדביק את ההתפתחות ולהתעלות עליה.

בעבר, לתעשיית הייצור בסין היה תוכן טכנולוגי נמוך, ותמיד היה בקצה הנמוך של שרשרת הערך התעשייתית הבינלאומית. השילוב העמוק של התעשייה והמידע הניח למעשה בסיס איתן לפיתוח הייצור ברשת וחכם. אין ספק שבעידן של "תעשייה 4.0", סבב חדש של מהפכה תעשייתית יניע מהר יותר את שילובם המעמיק של שתי התיעושות. הטמעה מלאה של טכנולוגיית המידע בתעשיית הייצור תשבור את תהליך הייצור המסורתי, אופן הייצור ושיטת הניהול. השילוב המעמיק של תהליך הייצור ומערכת הניהול העסקי יממשו תצורה גמישה ביותר של רכיבי ייצור ותממש ייצור מותאם אישית המוני. לפיכך, היא תקדם ביעילות את תעשיית הייצור המסורתית להאיץ את קצב השינוי והשדרוג.

(2) חוק: שיתוף פעולה פנימי וחיצוני ברשת

"תעשייה 4.0" מגדיר את מבנה שיתוף הפעולה ברשת בין יצרנים, ספקים ואפילו מפתחים. המטרה העיקרית היא מימוש שיתוף הפעולה של שוק ופיתוח, מו"פ וייצור, וניהול ותקשורת, ובכך יוצרים רשת ייצור שלמה. , המורכב מחברות ייצור או משתתפים מרובים, הם מחליפים סחורות ומידע זה עם זה ומבצעים יחד תהליכים עסקיים. שלושת הממדים של הארגון, שרשרת הערך ומחזור החיים של המוצרים עוברים על משתתפי הייצור בכל שרשרת ערך. בחלק העליון יש פונקציות ניהול, ולמטה פונקציות ייצור.

יחד עם זאת, "הייצור החכם" של "המפעל החכם" מתמקד בחקר מערכות ותהליכי ייצור חכמים, כמו גם במימוש מתקני ייצור מבוזרים ברשת. הליבה היא יישום כל תהליך הייצור התעשייתי באמצעות המערכת הפיזית הסייבר (CPS), שימוש בטכנולוגיה של האינטרנט של הדברים, טכנולוגיית תוכנה וטכנולוגיית תקשורת לחיזוק ניהול המידע ושירותיו ושיפור יכולת השליטה בתהליך הייצור. , על מנת להשיג מגוון רחב של כיסויי מידע של מו"פ, ייצור, תהליך ייצור ובקרה תעשייתית, ובקרה מקיפה על מידע שונים, כדי להבטיח שכל קישורי הייצור והייצור יכולים להיות במצב האופטימלי. בכך מנחה את תעשיית הייצור להפוך למודיעין.

1. ייצור שיתופי של רשת פנימית

עבור חברת ייצור, המידע הפנימי שלה מבוסס על ייצור, כולל ניהול ייצור, ניהול לוגיסטי, ניהול איכות, ניהול ציוד, ניהול כוח אדם ושעות עבודה ואלמנטים אחרים הקשורים לייצור. ניהול ייצור מסורתי מבוסס על בית מלאכה אחד/מפעל כיחידת הניהול. מוקד הניהול הוא ייצור, והיקף הניהול נמצא בתעשיית הייצור.

עם זאת, עם התקדמות טכנולוגיית המידע, מפעלי ייצור רבים בתקופות פיתוח שונות, בהתאם לצרכי תקופות הניהול השונות, ממשיכים לפתח מערכות שונות, ולהשתמש בהן בהדרגה בתוך הארגון, כגון מערכת ניהול מלאי, ניהול ייצור. מערכת, מערכת ניהול איכות, מערכת ניהול מחזור חיי המוצר, מערכת לניהול אספקה ​​וכו '. מערכות שונות מיישמות פונקציות שונות, ומערכות מסוימות מורכבות ממערכות או מערכות שפותחו בעצמן מספקים שונים. עם התפתחות הארגונים, יש צורך בתיאום בין ניהול גורמי הייצור השונים כדי להימנע מאיי מידע בתהליך הייצור. לכן הביקוש לממשקים והתאימות בין מערכות שונות הולך וגדל, כלומר בין מערכות שונות. הסינרגיה הפנימית הופכת ליותר ויותר חשובה.

בפרט, ככל שהדרישות לזריזות ייצור ולייצור רזה ממשיכות לגדול, ההסתמכות על ייבוא ​​ויצוא ידני של מידע אינה יכולה לענות עוד על צורכי מידע המידע הייצור, מה שדורש שיתוף פעולה ברשת בין מערכות שונות כדי להשיג מידע בזמן אמת. .

2. ייצור שיתופי ברשת חיצונית

בענף הייצור העתידי, כל מפעל יפעל באופן עצמאי. לכל מפעל מערכת ניהול ייצור עצמאית, או מאמצת מערכת ניהול ייצור לניהול כל פעולות המפעל. עם זאת, עם התפתחות הארגון, הקימה הארגון בסיסי ייצור שונים ומפעלים מרובים. המפעלים לעתים קרובות צריכים לשלוח זה את זה כדי לעשות שימוש רציונלי במשאבים כגון כוח אדם, ציוד וחומרים. זרימת המידע בין כל מפעל בארגון גדולה יותר. יותר ויותר, דרישות בזמן אמת הולכות וגדלות, ויחד עם זאת, נפח הנתונים ומהירות הביצוע של כל מפעל הולכים וגדלים. זה דורש שיתוף פעולה בין הרשתות בין מפעלים שונים כדי להבטיח העברת מידע ושיתוף בזמן אמת.

בעידן הגלובליזציה והאינטרנט, שיתוף פעולה הוא לא רק שיתוף הפעולה בתוך הארגון, אלא גם כרוך לעתים קרובות בשיתוף פעולה בין ארגונים במעלה הזרם ובמורד הזרם בשרשרת התעשייתית. מצד אחד, באמצעות שיתוף פעולה ברשת, הצרכנים וחברות הייצור מבצעות במשותף עיצוב מוצרים ומחקר ופיתוח כדי לענות על צרכי ההתאמה האישית; מצד שני, באמצעות שיתוף פעולה ברשת, הגדרת חומרי גלם, הון, ציוד ומשאבי ייצור אחרים לארגון ייצור דינאמי. קיצר את מחזור פיתוח המוצר כדי לענות על הצרכים של שווקים מובחנים.

שילוב אופקי ב"תעשייה 4.0 "מייצג את שילוב מערכות הייצור, המהווה אינטגרציה של כל שרשרת התעשייה. בייצור המפעל בעבר, ייצור מוצרים או חלקים היה רק ​​תהליך עצמאי, ללא כל קשר ביניהם, וללא בקרה לוגית נוספת. ייצור שיתופי ברשת חיצונית מאפשר למפעל לייצר רק חלק ממוצר מסוים בהתאם ליכולת הייצור שלו ולוח הזמנים לייצור שלו, וניתן לחבר את כל השרשרת התעשייתית של לוגיסטיקה חיצונית, ייצור מפעל חיצוני ומכירות. בדרך זו מתממשת שילוב תעשייתי אופקי בשרשרת הערך.

(3) ייצור עתידי: לקצר את תקופת הבנייה, להפחית עלויות, לשפר את היעילות, לעמוד בהתאמה אישית ולהפחית את צריכת האנרגיה

עם הפופולריות של טכנולוגיית המידע, האינטרנט והמסחר האלקטרוני, הדרישות החדשות של תחרות שוק הייצור השתנו. מצד אחד, חברות ייצור נדרשות להשיג מידע רציף המבוסס על האינטרנט, ולהגיב במהירות לביקוש השוק בזמן ודינאמי; מצד שני, חברות ייצור נדרשות לשלב באופן דינמי ולשתף משאבים שונים ולעשות שימוש רציונלי במשאבים שונים. מַשׁאָב. ייצור מחובר יכול להגיב במהירות לשינויי שוק, ולהגדיר במהירות את משאבי הייצור באמצעות ארגון מחדש מהיר ותיאום דינאמי של חברות ייצור, לשפר את איכות המוצר, לצמצם את הזמן הנדרש להשקות מוצרים ולהגדיל את נתח השוק. במקביל, היא יכולה גם לחלוק עלויות בניית תשתיות, עלויות השקעת ציוד וכו ', ולהפחית את הסיכונים התפעוליים. שילוב משאבי הייצור פרץ את הגבולות בין ארגונים ומדינות, וניתן לחפש משאבים בקנה מידה עולמי המבוסס על האינטרנט. עם תמיכת האינטגרציה הכלכלית העולמית והאינטרנט, לוגיסטיקה, תזרים הון וזרימת מידע יפרוץ את המגבלות האזוריות ויזרמו באופן דינמי. , העולם ייכנס לעידן של ייצור עולמי המחובר ביניהם.

כמגמה עתידית, המפעלים יממשו את רשת השירותים הפנימיים והחיצוניים באמצעות האינטרנט ואינטרנט הדברים, ויתפתחו לקראת מגמת המפעלים המחוברים זה לזה. לאחר מכן, איסוף וניתוח כל מיני מידע בסדנת הייצור, מתן משוב לצרכנים וניתוח המידע שנאסף מהמפעל שכן נתונים גדולים יכולים לפתוח הזדמנויות עסקיות חדשות וחדשות. אופן ההתמודדות עם הנתונים המאסיביים שנאספו מהסדנה באמצעות חומרה גם יקבע במידה רבה את ערך השירותים והפתרונות. במילים אחרות, לפי מודל הייצור המחובר, חברות ייצור כבר לא ישלטו באופן מרכזי בייצור מלמעלה למטה, והן כבר לא יעסקו בקישורים נפרדים של עיצוב ופיתוח, או קישורי ייצור וייצור נפרדים, או קישורי שיווק ושירות נפרדים. במקום זאת, זה מתחיל מהביקוש של הלקוח, לקבל הזמנות מוצרים, לחפש ייצור שיתופי, לרכוש חומרי גלם או חלקים ולבצע יחד עיצוב, ייצור והרכבה. הקישור כולו מחובר דרך האינטרנט ומתקשר בזמן אמת כדי להבטיח שהמוצר הסופי יפגוש לקוחות גדולים. צרכי התאמה אישית בהתאמה אישית.

האינטרנט בכל מקום ומערכת הלוגיסטיקה הנוחה גורמים לכך שתהליך מחקר ופיתוח המוצר, העיצוב, הייצור, המכירות והשירותים לא בהכרח יושלם באופן עצמאי בחברה או אפילו במדינה, אלא עשוי להתפרק, להיות מיקור חוץ והמון מקורות. חברות שונות, אפילו מדינות ואזורים. בעתיד, עוצמת התחרותיות של הארגון אינה טמונה בכמה משאבים וטכנולוגיות ליבה, אלא ביכולתו לנתח מידע ונתונים, לשלב משאבים ולאתר בינלאומי משאבים.

מידת גמישות זו בייצור וייצור מייצגת את כיוון הפיתוח העתידי של תעשיית הייצור. היא תאפשר לחברות להגיב במהירות ובקלות כאשר מתמודדות עם שינויים בצרכי הלקוח, ולוודא שהייצור שלהן תחרותי ועונה על המאפיינים האישיים של לקוחות בהיקפים גדולים. בהתאם לצרכי ההתאמה האישית, הארגון עצמו יבין את השינוי והשדרוג מייצור טהור ל"ייצור + שירות ".

חוסר גבולות, אוניברסליזציה, אינפורמציה ומהירות שידור מהירה הם המאפיינים של האינטרנט. באמצעות יישום טכנולוגיית האינטרנט בכל ההיבטים של תעשיית הייצור, הדמיון לקשר בין מידע דיגיטלי לבין המציאות הפיזית, ותהליך הייצור ותהליך הניהול משולבים במלואם להשגת ייצור שיתופי "אינטרנט +". בדרך זו ניתן לתכנן ולחקור, לרכוש חומרי גלם וחלקים, לארגן ייצור ולבצע שיווק במקביל, ובכך להפחית את עלויות התפעול, לשפר את יעילות הייצור, לקצר את מחזורי ייצור המוצרים ולהפחית את צריכת האנרגיה.

באמצעות טכנולוגיית האינטרנט ואינטרנט הדברים, הרכש, הייצור, המכירות, ההובלה ועסקים אחרים של חברות ייצור וחברות חלפים וחלפים נלווים משולבים בפלטפורמת הרשת, מה שלא רק עוזר לקדם את הישירות והשקיפות של תהליכים עסקיים. זה גם ישפר את היעילות ויוזיל את עלויות העסקה.

ניתן לומר כי האינטרנט ואינטרנט הדברים השפיעו על החברה האנושית ומילאו תפקיד גדול בקידום ההתפתחות החברתית. הם המקור הגדול ביותר לשינויים שונים העומדים בפני החברה כיום. בעתיד תעשיית הייצור תשתמש באינטרנט ובטכנולוגיית האינטרנט של הדברים כדי להפוך את כל החוליות בשרשרת הערך הייצור לקשר הדוק יותר ויותר שיתוף פעולה יעיל, כך שניתן יהיה לייצר מוצרים בהתאמה אישית בייצור המוני יעיל במיוחד כדי להשיג מה שנקרא "התאמה אישית המונית". ייצור אינטליגנטי בתעשיית הייצור העתידית יגרום גם לשינויים גדולים או אפילו מהפכניים בצורת המוצר, עיצוב וייצור הייצור, שיטות הניהול והמבנה הארגוני, אופן הייצור והמודל העסקי של תעשיית הייצור, ויניע שינויים גדולים בסגנון חיי האדם. .

קישור למאמר זה:המאפיינים של תעשייה 4.0: אבולוציה מתיעוש לאינטליגנציה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


המאפיינים של תעשייה 4.0: אבולוציה מתיעוש לאינטליגנציהדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.