האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

המגיפה מקדמת את היישום הנרחב של טכנולוגיית הדפסת תלת מימד

המגיפה מקדמת את היישום הנרחב של טכנולוגיית הדפסת תלת מימד

העניין של GM בכלי הדפסת תלת מימד נובע משני גורמים.

הראשון הוא חומר הניילון 12CF שלנו, המכיל 35% סיבי פחמן קצוצים. החוזק והקשיחות המצוינים שלו הם אידיאליים עבור אבות טיפוס פונקציונליים שונים, חלקים לשימוש קצה ויישומי כלים קלים. יחד עם האמינות והחזרה המתמשכת שהם ראו ממערכת ה-FDM המתקדמת שלנו, הם התחילו להדפיס דברים כמו ג'יג'ים לבדיקה, כלי עבודה ידניים וכלי קצה זרוע.

הם גם משתמשים ב-FDM לייצור חלקי חילוף לאימות תהליך טרום ייצור. לאחרונה, הם יישמו את אותה תפיסה על הכלים הנדרשים לייצור מכונות הנשמה כדי לעשות כמיטב יכולתם להתמודד עם המשבר של מגיפת דלקת ריאות הכתר החדשה. בכל דוגמה, הדפסת תלת מימד עזרה להם להפחית מאוד את זמן האספקה ​​ועלויות הייצור.

מדפסת התלת מימד J55 החלה לשלוח ביולי. האם זה מבטל לחלוטין את הצורך בפעולות צביעה וצביעה משניות? אם כן, מדוע זה חשוב? באופן דומה, כיצד משפיעה אפשרות הטקסטורה של J3 על תהליך העיצוב?

שני מהנדסי עיצוב בוחנים חלקים המיוצרים במדפסות Stratasys J55

כפי שראיתם בשנים האחרונות, Stratasys הייתה מובילה ביכולות ההדפסה מרובות החומרים והצבעים שלנו.

ה-J55 הידידותי למשרד הוא הדוגמה האחרונה.

כבר אין צורך לצבוע או לצבוע את אב הטיפוס, ואנו מסוגלים לייצר כמעט 500,000 שילובי צבעים שונים התואמים ל-Pantone. אנחנו יכולים גם להדפיס טקסטורות כמו עץ, עור ובד.

המגיפה מקדמת את היישום הנרחב של טכנולוגיית הדפסת תלת מימד

מקרה שימוש טוב מגיע מיצרן רכב שהשתמש ב-J55 כדי ליצור אב טיפוס של ידית הילוכים שנראית ומרגישה כמו דבר אמיתי, ובקבוק בושם של חברת מוצרי צריכה השיג אפקט דומה. עבור מפתחי מוצר, זה מייצג התפתחות ענקית, מכיוון שהוא מאפשר להם לחייג עיצובים מהר יותר ולקצר את מחזור הפיתוח בשבועות ואפילו חודשים.

האם אתה חושב שמגיפת דלקת ריאות הכתר החדשה האיצה את היישום של הדפסת תלת מימד ושינתה לחלוטין את תעשיית הייצור, או שהיא תחזור למצב הקיים לאחר המגיפה?

מגיפת דלקת ריאות הכתר החדשה עוררה דאגה נרחבת, במיוחד במקרה של הפעלה ותפעול מהירים, הדפסת תלת מימד בת קיימא הפכה למיינסטרים.

כתוצאה מכך, בחודשים האחרונים ראינו יותר השתתפות של ההנהלה הבכירה.

ארגונים גדולים יותר החלו לשאול שאלות לגבי יכולות ההדפסה התלת מימדית שלהם וכיצד הם יכולים להפיק תועלת במקרה של פער בשרשרת האספקה ​​או הפרעה אחרת.

מדפסות תלת מימד Stratasys Fortus F900 מצוידות כעת ב-MTConnect, שהוא הפרוטוקול דה פקטו לתקשורת בכלי מכונות.

לכן, אני כן מאמין שכאשר נפטר מהמגיפה, הדפסת תלת מימד תהפוך לנושא אסטרטגי יותר עבור סדרה של חברות ייצור כדי להעריך מחדש את הייצור והרכש של הפרויקטים המרכזיים שלהם.

כיום, אנשים מודאגים מאוד מהמהירות, הדיוק והנפח של חומרת הדפסת תלת מימד. אך האם היתרון האמיתי של ייצור תוסף אינו נובע מהחומרים השונים שפותחו בשנים האחרונות, במיוחד פולימרים?

מוּחלָט. כאשר מנסים לפתור בעיה, השאלה הראשונה שמהנדס או מעצב מוצר בעצם שואל היא: "מה החומר המתאים ביותר ליישום?" רק לאחר שהם ענו על שאלה זו הם יכולים לקבוע איזו טכנולוגיית עיבוד המתאימה ביותר לעבד את החומר.

כמובן, מבחינת מספר החומרים הזמינים, אנחנו כתעשייה עדיין נמצאים הרחק מאחורי הייצור המסורתי. אבל זה התחיל להשתנות. עם הרישום של כל חומר, אתה יכול לראות שהוא משרת יישומים חדשים שלא ניתן היה להשלים קודם לכן.

יש דוגמאות לסיבי פחמן GM. לפני כשנה, הצגנו גם חומר מתקדם נוסף בשם Antero 840CN03. "זהו התרמופלסטי ESD (מפזר אלקטרוסטטי) מבוסס PEKK (polyetherketoneketone) המשמש כיום את לוקהיד מרטין לפיתוח החללית אוריון, והחללית של אוריון היא FDM (דוגמנות בתצהיר מתמזג) היישום, בלעדיו, לא היה לִקְרוֹת.

לכן, זה בהחלט מתחיל בחומרים, במיוחד כאשר אנו מתקדמים לייצור של רכיבים קריטיים למשימה.

באופן דומה, ללא ההתפתחויות האחרונות בתוכנת עיצוב גנרטיבית ותמיכה בפונקציות שלה בקהילת העיצוב, היכן תתפתח הדפסת תלת מימד?

ברור שעיצוב גנרטיבי הוא היבט מרכזי בפיתוח והצלחת הדפסת תלת מימד.

לדוגמה, אתה יכול להשתמש בעיצוב גנרטיבי ובהדפסת תלת מימד כדי להחליף חלקים רבים במטוס ולקבל ערך או יעילות גבוהים יותר.

עבור מוצרים חדשים לגמרי, או כאשר אתה חופשי לחלוטין לעצב מחדש חלקים ישנים, אופטימיזציה שלהם לתוספות, הערך גבוה עוד יותר.

לכן, כן, אני חושב שהמשך הפיתוח והאימוץ של כלי עיצוב גנרטיביים יתנו דחיפה אדירה לכל התעשייה.

יש סרטון של Stratasys F900 באתר האינטרנט שלך, וויין בנסון, מנהל ניהול מוצר הייצור שלך, מוזכר באמצעות MTConnect לאיסוף נתונים הקשורים לתהליך. למה זה חשוב?

הבקשה לתכונה זו מגיעה למעשה מלקוחות בתעשיית הרכב והחלל, המשתמשים ב-MTConnect כדי לאסוף נתוני כלי מכונות לצורך ניתוח ושיפור תהליכים. מדפסות תלת מימד הופכות במהירות לחלק חשוב מהמערכת האקולוגית הזו. זו הסיבה ש- Stratasys מכהן בוועדת הייעוץ של MTConnect ומדוע הצגנו אותה למדפסת ה-FDM המתקדמת Stratasys F3.

אנו מפתחים גם API [ממשק תכנות יישומים] עבור צדדים שלישיים, כך שלכל מי שמעוניין יש את ה-hooks הדרושים כדי לגשת למערכת ההפעלה שלנו.

Stratasys פיתחה מגוון מדפסות תלת מימד ספציפיות לתעשייה ולאפליקציות, כולל סדרה של מערכות שיניים, מדפסת J3 "אנטומיה דיגיטלית" ופלטפורמת הבנייה הרציפה שלך. מי מהם הכי מרגש אותך ולמה?

יש כמה, אבל אני חייב לומר שזו המדפסת Digital Anatomy שהזכרת זה עתה – בעיקר כי מדובר בחלל שלא נהרס במשך זמן רב.

כעת, רופאים יכולים להשתמש בגופות ובמודלים של בעלי חיים להכשרה כירורגית או לתכנון תוכניות, במקום להשתמש בגופות ובמודלים של בעלי חיים כדי לדמות רקמות אנושיות, הם משתמשים במודלים מודפסים תלת מימדיים ספציפיים למטופל, מדויקים מבחינה אנטומית.

אנחנו עדיין בשלבים מוקדמים, אבל יש לכך השפעה גדולה על הקהילה הרפואית ובסופו של דבר מוביל לפרוגנוזה טובה יותר של המטופל.

אתה עובד ב- Stratasys כבר כמעט 10 שנים, ולחברה עצמה יש יותר מ-30 שנות היסטוריה. האם אתה חושב שתעשיית ההדפסה התלת מימדית בשלה והיצרנים יכולים לצפות לשיפור מתמיד, או שהטכנולוגיה רק ​​מתחילה?

מהמקום שבו אני יושב, רק התחלנו.

ברור שהעשורים הראשונים של הדפסת תלת מימד התמקדו מאוד ביצירת אב טיפוס מהיר. רק בעשור האחרון התחלנו לראות עלייה חדה ביישומי הייצור של ה- מתקנים, מתקנים וכלים אחרים שכבר הוזכרו.

אנו מתחילים לראות יותר ויותר יישומי ייצור בעלי ערך גבוה, והם ימשיכו להתרחב ככל שהחומרים יתחזקו ותהליכי הדפסת תלת מימד יהיו ניתנים לשחזור וניתנים להרחבה יותר.

אז למרות שתעשיית הייצור התוסף היא בת 35 שנים, אני חושב שאנחנו במשחק הראשון במגזר הייצור האמיתי, במיוחד כשחושבים על ההזדמנויות העצומות להדפסת תלת מימד במגזרי התחבורה והבריאות.

הטכנולוגיה והמדע של AM ממשיכים להתפתח

לפי חברת מחקרי שוק הטכנולוגיה ARC Advisory Group, AM תהפוך לטכנולוגיית ייצור סטנדרטית בחמש עד עשר השנים הקרובות.

דיק סלנסקי, אנליסט בכיר ומנהל מחלקת המחקר של PLM, כתב במאמר לאחרונה: "על ידי היפטרות מהמגבלות של תהליכי ייצור מסורתיים, שיטות עיצוב מחוללות המבוססות על אלגוריתמים של AI ועיצובים חדשניים תוך שימוש בחומרים חדשים יהפכו חשובות מאוד. יוניברסל". רשת. "בנוסף, עיצובים אלו יהפכו לחלק מהשיפור המתמיד של יעילות הייצור ותהליכי האופטימיזציה. AM והטכנולוגיות המשלימות שלה יאפשרו אינטגרציה רבה יותר של חלקים בודדים ופישוט כולל של תהליך הייצור. עיצובים אלה דורשים פחות זמן הרכבה ומפחיתים את התחזוקה באתר. ."

3Dologie מרחיבה את סל המוצרים עם Ultimaker

יצרנית המדפסות השולחניות Ultimaker חתמה על הסכם עם ספקית פתרונות העיצוב והייצור בתלת מימד 3Dologie. לקוחות החברה בטנסי, וירג'יניה, קרולינה וג'ורג'יה יכולים לצפות כעת למחירים נוחים העשויים ממגוון חומרים מחלקים תעשייתיים.

כתוצאה מהסכם שנערך לאחרונה, ספקית פתרונות העיצוב והייצור בתלת מימד 3Dologie תשתמש בקרוב בטכנולוגיית הדפסת תלת מימד של Ultimaker כדי לספק שירותים ללקוחותיה.

מנכ"לית 3Dologie, Melissa Ragsdale, אמרה: "הוספת מדפסות עם דיוק וקלות שימוש כזו לפורטפוליו המוצרים שלנו, כמו גם לרשת חומרים ענקית, תרחיב את בסיס הלקוחות שלנו. ותאפשר ליותר תעשיות לאמץ הדפסת תלת מימד".

גרג אלפרינג, נשיא Ultimaker Americas, הסכים. "שותפות זו ממלאת את הפער בשירותים באזור דרום מזרח ומספקת היכרות חיונית ללקוחות פוטנציאליים באמצעות שותף אמין ומוכוון שירות לקוחות".

Nexa3D משיקה פולימר אולטרה-מהיר מורחב עבור תעופה וחלל, מוצרים רפואיים

למבקרים המשתתפים בפסגה התעשייתית של ASME AM בין ה-11 ל-12 באוגוסט יש הזדמנות לראות את כל סל הפולימרים המהירים של יצרנית מדפסות התלת מימד Nexa3D, כולל החומר הרפואי התואם הביולוגי xMED3, ממס ניקוי ידידותי לסביבה xCLEAN ופולימרים בעלי ביצועים גבוהים xCE-black .

רכישת NXT Factory על ידי Nexa3D מוסיפה סדרה של פלסטיק איחוי אבקה שאושר על ידי שרשרת האספקה ​​לקו המוצרים של Nexa3D, ובכך מכפילה את השוק הפוטנציאלי שלה ליותר מ-10 מיליארד דולר.

על פי דיווחים, החברה הדגימה כיצד מוצריה יכולים לפרוץ את מחסומי המהירות, הפרודוקטיביות והביצועים, ולהמשיך להשיק את מדפסת התלת מימד התלת-ממדית NXT שנרכשה לאחרונה במפעל NXT (QLS) לייצור המוני.

בנוסף, Nexa3D הציגה שיתוף פעולה מתפתח עם מפתח התוכנה ParaMatters כדי לספק במשותף תכונות קלות משקל ליישומים תעופה וחלל רפואיים ולהגדיל את הפרודוקטיביות של זרימות עבודה דיגיטליות.

Constellium משיקה אבקת אלומיניום לשוק AM

Constellium SE, ספקית של מוצרי ופתרונות אלומיניום, הרחיבה את סל המוצרים של Aheadd. Aheadd היא אבקת אלומיניום בעלת ביצועים גבוהים, שנאמר כי חרגה מהסטנדרטים בתעשייה מבחינת פרודוקטיביות AM וביצועי רכיבים.

"כמובילה עולמית במוצרי ופתרונות אלומיניום חדשניים, אנו נמצאים בחזית שוק ייצור התוספים המתפתח ללא הרף. אנו גאים להיות מסוגלים להרחיב את סל המוצרים שלנו כדי לשרת ולענות על צרכי הלקוחות בכל הענפים, צ'יף קצין קונסטליום בכיר, ז'אן-מארק ז'רמן, אמר. "לשוק ייצור התוספים העולמי יש פוטנציאל עצום עם פוטנציאל עיצוב וייצור חדש. אנו מצפים להרחיב עוד יותר את הפוטנציאל שלו על ידי אספקת ללקוחות אבקת אלומיניום מותאמת אישית וייחודית בעלת ביצועים גבוהים."

עכשיו ב-Xometry: ExOne Metal Binder Jet

לקוחות של יצרנית על פי דרישה Xometry יכולים כעת להזמין חלקים מודפסים בתלת מימד העשויים בטכנולוגיית הזרקת דבק מ-ExOne. ג'ון הרטנר, מנכ"ל ExOne, אמר: "סילוני הדבק התעשייתיים שלנו יכולים באמת לקחת מוצר מאב טיפוס לייצור סופי בתהליך אחד שהוא מהיר, סביר ובר קיימא.

לקוחות Xometry יכולים כעת להזמין חלקי מתכת כאלה המיוצרים באמצעות מדפסות תלת מימד מסוג ExOne.

רנדי אלטשולר, מנכ"ל Xometry, הסכים. "אנו שמחים לספק סילוני דבק כדי להרחיב את מגוון השירותים שבסיס הלקוחות שלנו יכול לקבל מהשוק הדיגיטלי החדש של RFQ של Xometry."

FATHOM קונה אב טיפוס של GPI

חברת הייצור המתקדמת FATHOM נרכשה על ידי Midwest Composite Technologies בשנה שעברה, שרכשה את ספקית שירותי ייצור תוספים מתכת GPI שירותי אבות טיפוס וייצור.

יחד עם רכישה נוספת של ICOMold לאחרונה, ארבע החברות הללו יתקדמו תחת המותג FATHOM.

GPI, שנוסדה בשנת 2007, היא אחת מספקיות שירותי AM המתכת הראשונות בארצות הברית, המספקת ייצור תוספים בלייזר מתכת ישיר (DMLS). עיבוד CNC שירותים, ייצור אלומיניום, נירוסטה, פלדת כלי עבודה, טיטניום, אינקונל וחלקי מתכת מורכבים כגון קובלט, כרום, משמשים ביישומי ייצור לפי דרישה בשווקי התעופה והרפואה והתעשייתיים.

חוקרי הנדסה המוקדשים לייעול ייצור תוספי מתכת

העיתון של אוניברסיטת פנסילבניה דיווח כי מענק של 546,806 דולר מהקרן הלאומית למדע יכול לשפר מודלים המשמשים בייצור תוספי מתכת, וכתוצאה מכך פחות פגמים בייצור חלקים.

וואנג צ'יאן, הפרופסור והחוקר הראשי של הפרויקט, אמר: "מענק זה יאפשר תהליך ייצור של רכיבים בעלי ערך גבוה עם גיאומטריות מורכבות עם מגוון יישומים שונים".

בפרויקט של שלוש שנים, וואנג שואפת לפתח מודל חדש לאיחוי מיטת לייזר AM.

היא אמרה: "המטרה הכוללת היא לשפר את האיכות והעקביות של החלקים, מה שיעזור לשפר את התחרותיות הכלכלית של ייצור תוספי מתכת".

קישור למאמר זה: המגיפה מקדמת את היישום הנרחב של טכנולוגיית הדפסת תלת מימד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


המגיפה מקדמת את היישום הנרחב של טכנולוגיית הדפסת תלת מימדPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).