האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

המוצא והמאפיינים של המכונה השוויצרית

המוצא והמאפיינים של המכונה השוויצרית

המוצא והמאפיינים של המכונה השוויצרית


Swiss Machine-השם המלא הוא מחרטת CNC הנעת במרכז, ניתן לכנותה גם מחרטה אוטומטית CNC ניידת, מכונת המתחם החסכונית לחיתוך סיבוב או מחרטה. זהו ציוד עיבוד דיוק שיכול להשלים מחרטה, כרסום, קידוח, משעמם, הקשה, חריטה ועיבוד מתחם אחר בו זמנית. הוא משמש בעיקר לעיבוד אצווה של חומרה מדויקת ו פיר חלקים לא סטנדרטיים בצורת מיוחד.

המוצא והמאפיינים של המכונה השוויצרית
המוצא והמאפיינים של המכונה השוויצרית

מקור המכונה לראשונה בגרמניה ובשוויץ, ושימש בעיקר לעיבוד מדויק של ציוד צבאי בשלב מוקדם. עם הפיתוח וההתרחבות המתמשכים של תהליך התיעוש, בשל הצרכים הדחופים של השוק, הוא משמש בהדרגה בעיבוד מוצרים אזרחיים; פיתוח כלי מכונות דומים ביפן ובדרום קוריאה מוקדם יותר מסין, הוא שימש בעיקר בתעשייה הצבאית בימים הראשונים.

 לאחר המלחמה, הוא שימש בהדרגה בתעשיית הייצור עם התפתחות הביקוש. מאוחר יותר, סין טייוואן הציגה טכנולוגיה זו ופיתחה באופן עצמאי ציוד מסוג זה לצרכי עיבוד שונים.

עיבוד שווייצרי בסין התחיל מאוחר. בשל הטכנולוגיה הסגורה ומגבלות המדיניות, לפני שנות התשעים, Swiss Machine בסין הסתמכה בעיקר על יבוא כדי לענות על צרכי העיבוד. 

עם ההתפתחות המתמשכת של האוטומציה והביקוש לשוק החזק, השוק הסיני צמח מספר רב של יצרניות מכונות CNC שוויצריות חזקות, ביניהן, ייצרו סדרה זו של כלי מכונה בגואנגדונג החוף, ג'יאנגסו נאנג'ינג, שאנדונג, ליאונינג ובפני שי ' א. הם השיגו יישומי שוק טובים ומילאו את הפער המקומי.

ל- Swiss Machine יש קפיצה איכותית ביעילות העיבוד ובדיוק העיבוד בהשוואה למחרטות CNC. הודות לסידור הכלים הציר הכפול, זמן מחזור העיבוד מופחת מאוד. על ידי קיצור זמן החלפת הכלים בין כלי הכנופיה לתחנת הכלים הנגדית, פונקציית חפיפת שולחן מרובה כלים, פונקציית חפיפה של תנועת ציר אפקטיבית של שבב החוט, פונקציית אינדקס ציר ישיר במהלך עיבוד משני, מבינים את קיצור זמן הסרק. 

כלי חיתוך השבבים מעובד תמיד בחלק ההידוק של הציר וחומר העבודה כדי להבטיח את הדיוק הקבוע של העיבוד. קוטר העיבוד המרבי של המכונה השוויצרית בשוק הוא 38 מ"מ, שיש לו יתרון גדול בפיר הדיוק עיבוד שבבי שוויצרי שׁוּק. ניתן לצייד סדרה זו של כלי מכונה במכשירי הזנה אוטומטיים למימוש ייצור אוטומטי מלא של כלי מכונה יחיד, הפחתת עלויות העבודה ושיעורי הפגמים במוצר. הוא מתאים מאוד לייצור המוני של חלקי פיר דיוק.

התכונות והיתרונות של מכונה שוויצרית

בהשוואה לקונבנציונאלי עיבוד CNC הטכנולוגיה, היתרונות הבולטים של עיבוד מורכב מתבטאים בעיקר בהיבטים הבאים:

  • (1) קיצר את שרשרת תהליך ייצור המוצר ושיפור יעילות הייצור. סיבוב וטחינה של עיבוד משולב יכול להשלים את כל או רוב הליכי העיבוד בו זמנית, ובכך לקצר מאוד את שרשרת תהליכי ייצור המוצר. באופן זה, מצד אחד, זמן הסיוע לייצור הנגרם כתוצאה משינוי כרטיס ההתקנה מצטמצם, וגם מחזור הייצור וזמן ההמתנה של מתקן הכלים מופחתים, מה שיכול לשפר משמעותית את יעילות הייצור.
  • (2) צמצם את מספר ההידוק ושיפר את דיוק העיבוד. ההפחתה במספר טעינת הכרטיס מונעת הצטברות של טעויות עקב המרה של מדדי מיקום. יחד עם זאת, לרוב ציוד העיבוד המורכב המפנה לטחינה יש את הפונקציה של זיהוי מקוון, שיכול לממש את האיתור במקום ואת בקרת הדיוק של נתוני מפתח בתהליך הייצור, ובכך לשפר את דיוק העיבוד של המוצר.
  • (3) צמצם את שטח הרצפה ואת עלות הייצור. למרות שמחירה של יחידה אחת של ציוד עיבוד מרוכבים הפונה לטחינה גבוה יחסית, ניתן לרדת ביעילות ברכוש הקבוע הכולל עקב קיצור שרשרת תהליכי הייצור והפחתת הציוד הנדרש למוצרים, כמו גם הפחתת מספר ה מתקנים, שטח סדנאות ועלויות אחזקה של ציוד. עלות ההשקעה, תפעול וניהול הייצור.

מוצא ופיתוח מכונה שוויצרית

מקורו של Swiss Machine בשוויץ ובגרמניה. באותה תקופה שימשה המכונה השוויצרית לעיבוד מדויק של ציוד צבאי. מאוחר יותר, עם ההתפתחות המתמשכת של התעשייה, הביקוש בשוק למכונה השוויצרית גדל, והמכונה השוויצרית שימשה בהדרגה בעיבוד מוצרים אזרחיים. 

בהשוואה לכלי מכונה דומים ביפן ובקוריאה הדרומית, סין התפתחה מאוחר. לאחר המלחמה, Swiss Machine הייתה בשימוש נרחב בתעשיית הייצור. לאחר מכן הציגה טייוואן את הטכנולוגיה ופיתחה באופן עצמאי סוגים שונים של מכונות שוויצריות כדי לענות על צרכי עיבוד שונים.

סגירת טכנולוגיה והגבלות מדיניות הן הסיבות העיקריות שהובילו לייצור לאחור של מכונות שוויצריות בסין. לפני שנות התשעים, סין נאלצה להסתמך על מכונות שוויצריות מיובאות כדי לענות על צרכי העיבוד התעשייתי. בשל הדחיפות והביקוש של השוק המקומי, צמחו מספר רב של יצרני מכונות שוויצרי חזקים בסין. 

אזורי הייצור העיקריים הם: גואנגדונג, ג'ג'יאנג, ג'יאנגסו, זופינג, ליאונינג ושיאן בשנדונג. הופעתם של יצרני מכונות שוויצרי אלה עונה על צרכי שוק המכונות השוויצריות הסיניות.

תכונות העיצוב של מכונה שוויצרית

מכיוון שהמבנה של Swiss Machine שונה ממחרטות CNC מסורתיות, יעילות העיבוד ודיוק העיבוד של Swiss Machine גבוהים יותר מאלו של מחרטות CNC. Swiss Machine מאמצת סידור כלים דו-ציריים. 

עיצוב זה חוסך מאוד את זמן מחזור העיבוד. על ידי קיצור זמן החלפת הכלים בין כלי הכנופיה לבין תחנת הכלי הנגדית, מתממשת הפונקציה של חפיפה של תחנת כלים מרובה ופונקציית חפיפת תנועת הציר האפקטיבית של הציר. , פונקציית אינדקס ציר ישיר במהלך עיבוד משני, לקצר את זמן הסרק בפועל.

ב תהליך עיבוד שבבי של הציר וחלק ההידוק של חומר העבודה, כלי החיתוך שבבים תמיד מילא תפקיד חשוב מאוד, והוא מספק ערובה חזקה לדיוק העיבוד המתמיד. מבחינת שוק המכונות השוויצריות, 38 מ"מ הוא קוטר העיבוד הגדול ביותר שלה, מה שמעניק לשוויצרי מכונה יתרון גדול בשוק עיבוד פיר דיוק. ניתן לצייד את סדרת כלי המכונה הזו גם במכשירי הזנה אוטומטיים למימוש ייצור אוטומטי מלא של כלי מכונה יחיד, הפחתת עלויות העבודה ומוצרים פגומים בתהליך הייצור, וניתן להשתמש בהם לייצור כמויות גדולות של חלקי פיר דיוק.

קישור למאמר זה: המוצא והמאפיינים של המכונה השוויצרית

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


המוצא והמאפיינים של המכונה השוויצריתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.