האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

המחיר הנוכחי של PVC מגיע לשיא של 10 שנים

המחיר הנוכחי של PVC מגיע לשיא של 10 שנים

לאחר פסטיבל האביב השנה, מחירי המוצרים הכימיים עלו ביחד, אך המגמה החלה להתפצל באמצע עד סוף מרץ. הפוליאולפינים נכנסו לשלב ההתאמה, אך PVC עדיין שמר על מגמה חזקה. בשבוע שעבר, המחירים הנוכחיים של החוזים העתידיים על PVC הגיעו כולם לשיא של 10 שנים. משתתפי השוק מזכירים למשקיעים לראות את השינויים בשוק בצורה רציונלית.

לאחרונה הדגיש משרד התעשייה והתקשוב כי בתגובה לעלייה במחירי חומרי הגלם הכימיים המקומיים השנה, עליות המחירים הרלוונטיות הן לרוב קצרות טווח ופתאומיות, ולמחירי הסחורות בתפזורת אין בסיס לכך. עליות לטווח ארוך. לסבב הזה של עליות מחירי הסחורות יש השפעה על תעשיית הייצור, אבל השפעה זו ניתנת לניהול בדרך כלל. בשלב הבא, יפעל משרד התעשייה והתקשוב מול המחלקות הרלוונטיות לנקיטת צעדים אקטיביים לקידום התייצבות מחירי חומרי הגלם.

לאחר הזינוק "3P", המגמה מתפצלת

ברבעון הראשון עלו מחירי PVC, PE ו-PP כולם בחדות של 20%, 10% ו-9% בהתאמה. כתב מ-Futures Daily ראיין משתתפים רבים בשוק ולמד כי המחיר החזק של חוזים עתידיים על PVC קשור בעיקר לשינויים בהיצע ובביקוש שלו עצמו ובצד העלויות. בשנתיים האחרונות חלה חוסר התאמה במהירות ההשקה של קיבולת חדשה של סידן קרביד ו-PVC, וקיים פער באספקה. בהקשר זה, ברגע שתעשיית הסידן קרביד תושפע מאמצעי הגנת הסביבה, המחיר צפוי לעלות במהירות, מה שיניע את מחיר ה-PVC בצד העלות.

המחיר הנוכחי של PVC מגיע לשיא של 10 שנים

"בשנים האחרונות, עקב ביטול כושר הייצור המיושן עקב מדיניות הגנת הסביבה, מהירות ייצור הסידן קרביד הואטה משמעותית. באוטו, אורדוס, מונגוליה הפנימית ומקומות אחרים הציגו מדיניות אזורית מקבילה להפחתת צריכת החשמל, הפחתת עומסים, הגבלת הספק והגדלת מפעלים עתירי אנרגיה. אמצעי בקרה מעודנים כגון עלויות חשמל. מושפע מכך, האספקה ​​המקומית של סידן קרביד הייתה מצומצמת, והמחיר זינק מאמצע עד סוף פברואר, עם עלייה מצטברת של כמעט 2,000 יואן/טון באמצע מרץ." לין שיאוטאו, חוקר ב- איגוד הפלסטיק של סין, אמר לכתבים.

סידן קרביד הוא חלק חשוב מעלות הייצור של PVC, והמחיר הגואה של סידן קרביד הוביל לעלייה מתמשכת של עלויות הייצור של PVC. לדברי Lin Xiaotao, כאשר המחיר הגבוה ביותר של סידן קרביד בשאנדונג ברבעון הראשון היה 5665 יואן/טון, עלות הייצור המקבילה של PVC הייתה כ-9600 יואן/טון; כאשר המחיר הגבוה ביותר של סידן קרביד ברבעון הראשון של מונגוליה הפנימית היה 5000 יואן/טון, עלות הייצור המקבילה של PVC הייתה 8550 יואן/טון. על אודות.

Niu Hui, אנליסט ב-SDIC Anxin Futures, מאמין שלמרות שמחיר הסידן קרביד ירד מרמה גבוהה לאחר אמצע עד סוף מרץ, מחיר הסידן קרביד החל להתייצב ולהתאושש לאחרונה. עקב התאוששות הביקוש במורד הזרם, אספקת הסידן קרביד במונגוליה הפנימית אינה מספקת, ו-Ningxia סידן קרביד מספקת בעיקר חברות PVC של סידן קרביד במיקור חוץ. גורמים אלו תומכים במחיר הסידן קרביד, והתמיכה בצד העלות צפויה להתחזק כעת.

בנוסף, הזרם הקר המוקדם בצפון אמריקה הוביל להשבתה של כ-3.5 מיליון טון של מתקני PVC, וההיצע הבינלאומי ההדוק הוביל לעלייה בייצוא PVC משנה לשנה. "כרגע חלון ארביטראז' הייצוא פתוח. למרות שהמצב בהודו חמור, הביקוש הכללי ליצוא עדיין לא רע. מבחינת הביקוש הפנימי הוא נמצא כרגע בעונת שיא הביקושים. גבוה יותר". Niu Hui אמר שהמלאי של סוחרים באמצע הזרם המשיך לרדת, מה שמצביע על ביקוש חזק במורד הזרם. ההזמנות הכוללות במורד הזרם מקובלות, וגישת ה"1 במאי" מתקרבת, וגם במורד הזרם יש ביקוש מסוים למלאי.

מנקודת המבט של השוק המקומי, המלאי הפטרוכימי לפני החג נשלט בקפדנות, והמלאי לפני החג נמצא בשפל בשנים האחרונות. השנה, המדינה דוגלת בראש השנה הסיני באתר. לכמה מפעלים גדולים יש הזמנות טובות והמשך ייצור, מה שהגדיל את תחילת הפעילות במורד הזרם במהלך פסטיבל האביב. ציון.

עם זאת, כשההשפעה של אירועים בלתי צפויים שככה ומחירי הנפט הגולמי ירדו, הסתירה בין ההיצע והביקוש בשוק נחשפה בהדרגה. אמנם מלאי הפטרוכימיקלים שנצבר במהלך פסטיבל האביב השנה היה נמוך משמעותית מהשנים הקודמות, אך גם הסרת מלאי הפטרוכימיה לאחר החג הייתה האיטית ביותר בשנים האחרונות, והמלאי בחוליות מחזור הביניים נותר גבוה. הביקוש במורד הזרם היה קשה בגלל מחירי חומרי גלם גבוהים והעברת עלויות לקויה. נפח כבד.

"מצד העלויות, עם היחלשות ההיצע והביקוש בו-זמנית, המחירים החלו לרדת. עם זאת, המגמות של שלושת הזנים החלו להתפצל באמצע מרץ. הפלסטיק והפוליפרופילן שמרו על מגמת ירידה בו זמנית, אך ה-PVC היה חזק במיוחד ." אמר ניו הואי.

המחיר הנוכחי של PVC מגיע לשיא של 10 שנים

בשבוע שעבר, מחיר החוזים העתידיים על PVC הגיע לשיא של 10 שנים. משתתפים רבים בשוק חשבו שזה סביר. יסודות חזקים היו הכוח המניע העיקרי מאחורי עליית מחירי ה-PVC.

אנליסט Huaan Futures Lu Zheyuan אמר לכתב Futures Daily כי מתחילת השנה הזו, מחירי ה-PVC עלו בזה אחר זה, בעיקר בשל השפעת גל הקור האמריקאי שהחל בסוף פברואר. גל הקור גרם למספר רב של מפעלי PVC בטקסס להיסגר עקב בעיות חשמל. כספקית הבינלאומית העיקרית של מקורות PVC, ארצות הברית הושפעה מגל הקור והשעיית הייצור של מפעלי PVC רבים תמכה במחיר ה-PVC בשוק ה-PVC הצפוף הבינלאומי.

"במחצית השנייה של השנה שעברה, מפעלי האולפינים באירופה ובארה"ב לא פעלו כרגיל. בנוסף לגל הקור בארה"ב בפברואר השנה, הופסק ציוד החשמל ומפעל הכלור-אלקלי היה פגום. ) מ-1,450 דולר ארה"ב/טון ל-1,800 דולר ארה"ב/טון. מחיר CFR בסין של Formosa Plastics עלה מ-1,160 יואן/טון ל-1,510 יואן/טון, שווה ערך ל- RMB 11,000-12,000 יואן/טון". Lin Xiaotao אמר, שטח הייצוא המקומי נפתח, נפח היצוא ברבעון הראשון הגיע ל-510,000 טון, חורג מהרמה השנתית של 2019 והתקרב לרמת השנה השלמה של 2020.

למעשה, יצוא PVC גדל יותר מהצפוי. מאז אוגוסט אשתקד, פער המחירים בין השווקים המקומיים לזרים התרחב בהדרגה, נפתח חלון הארביטראז' לייצוא ומצב שוק יצוא ה-PVC השתפר.

"בשנת 2021, שוק יצוא ה-PVC עדיין אופטימי יחסית, ומספר הזמנות היצוא גדל משמעותית. הסטטיסטיקה מראה שיצוא ה-PVC המצטבר של ארצי ברבעון הראשון עמד על 509,300 טון, שהיה גבוה משמעותית מהתקופה המקבילה ברבעון הקודם. שנה. ביניהם, היקף היצוא בחודש מרץ הגיע ל-229,300 טון. מצב המגיפה בחו"ל השתפר, והביקוש ל-PVC התאושש במהירות, אך התאוששות ייצור ה-PVC לא הספיקה, מה שהוביל לעלייה משמעותית בביקוש לסחר חוץ, ותפקידו של שוק יצוא ה-PVC בהמרצת הצריכה הוגבר מאוד". האנליסט של מייסדי Futures, Xia Congcong, אמר.

עם ההתאוששות המואצת של הכלכלה העולמית ושיפור הסביבה המקרו-כלכלית, הביקוש המקומי ל-PVC במורד הזרם גדל בהדרגה. "שיעור מוצרי ה-PVC במורד הזרם לא השתנה הרבה. צנרת/אביזרי צנרת, פרופילים/דלתות וחלונות נמצאים בעמדה חשובה, שהיא הכוח המניע העיקרי לצמיחת הביקוש ל-PVC. צינורות/אביזרי צנרת ופרופילים/דלתות ו. חלונות משמשים בעיקר בתחום הבנייה. התפתחות בניית הנדל"ן המקומי משפיעה על PVC הביקוש משחק תפקיד מכריע". Xia Congcong הציגה כי השפעת מחוץ לעונה של שוק הנדל"ן נחלשה ברבעון הראשון, אזור ההיצע של בנייני מגורים מסחריים בערים מפתח המשיך לגדול, והעסקאות שמרו על מידה מסוימת של פעילות. ברבעון הראשון, אזור המכירות הלאומי של דיור מסחרי וכמות המכירות הגיעו לשיאים חדשים באותה תקופה בשנים האחרונות. השוק בכללותו משתפר, וגם מדדים אחרים של הענף השתפרו משמעותית. מנקודת המבט של הביקוש הסופני, PVC רק צריך לשמור על מגמת עלייה מתמדת.

בנוסף, העלויות העולות תומכות גם במחירי PVC במידה מסוימת. Xia Congcong אמרה לכתב מ-Futures Daily שמאז מרץ, רמת המדיניות הגבירה את השפעתה על שוק הסידן קרביד. האזור האוטונומי של מונגוליה הפנימית פרסם את "אמצעי הערבות להבטחת השלמת תוכנית החומש הארבע-עשרה למשימות יעד בקרה כפולה של צריכת אנרגיה (טיוטה לשידול הערות)". בהשפעת מדיניות הבקרה הכפולה של צריכת האנרגיה, פעילות מפעל סידן קרביד ירדה עוד יותר, מה שהחריף את האספקה ​​הדוקה של סידן קרביד. "מחיר הסידן קרביד שבר את שיא השנה שעברה והגיע לשיא. טווח התפעול של מחיר חומר הגלם סידן קרביד עלה משמעותית, ועלות ייצור ה-PVC המשיכה לעלות".

היצרנים מעלים מחירים ויש להם מספיק ביטחון כדי להדגיש את הלחץ במורד הזרם

לפי כתב מ-Futures Daily, עליית המחירים והצניחה של יצרני PVC עקבו בצורה ברורה יותר אחר מחיר החוזים העתידיים. מאז הרבעון הראשון של השנה, הנחה של ±50 ליטר באה בדרך כלל בעקבות עליית המחירים של החוזה העתידי העיקרי. "צעדי עליית המחירים משקפים כי שוק ה-PVC במעלה הזרם במהלך השנה טוב, ושוק המוכר דומיננטי. בצד המאקרו, עם שיפור נוסף של הכלכלה המקומית, נמשך השגשוג של תעשיית הייצור והעיבוד במעלה הזרם. לעלות מאז הרבעון הראשון, והתאוששות הביקוש הנוקשה במורד הזרם מונחת על הגבלת צד ההיצע. הפוך ליצרן כדי להעלות מחירים בביטחון". אמר לו ז'יואן.

לדברי יאנג שיאו, אנליסט ב-Top Securities Futures, הרבעון השני הוא עונת התחזוקה המסורתית של PVC. נכון לעכשיו, כמה חברות הכריזו על תוכניות תחזוקה. בנוסף, לאחרונה הכריזה Ningxia על יעד ה"שליטה הכפולה", ובעיית אספקת סידן קרביד הדוקה תלך ותגבר, ולא נשלל שלא נשללת האפשרות להשפיע על תחילת מפעלי PVC בתקופה מאוחרת יותר. . ירידה מחודשת בייצור PVC ברבעון השני היא אירוע בסבירות גבוהה.

מחירי הספוט של PVC נותרו גבוהים, מה שמוביל לעלייה משמעותית בעלויות הייצור במורד הזרם, ולחצי עלויות בולטים. "למרות שגם המחירים של חלק ממוצרי המורד עלו, העלייה אינה גבוהה מזו של חומרי הגלם. רווחי הייצור במורד הזרם סחוטים וחלקם בהפסד". לדברי Xia Congcong, אנליסט ב-Founder Mid-term Futures, נכון לעכשיו, הפעילות במורד הזרם זהירה יותר, ורובם שומרים על רכישות שנדרשות. מילוי נמוך ומתון הוא המוקד, וההתלהבות לרדוף אחרי העלייה אינה גבוהה, וחלק מהחברות עמידות בפני מקורות יקרים. למרות שהמחירים המיינסטרים בשוק ה-PVC עלו, קצב עסקאות הספוט בפועל הואט.

Gu Xiaowen, חוקר PVC ב- Zhejiang Mingri Holding Group Co., Ltd., אישר גם הוא לכתב מ-Futures Daily כי לנוכח העלייה החדה בחומרי הגלם במעלה הזרם, PVC במורד הזרם התנגד מלכתחילה והתקבל בהדרגה, וקבלת המחיר גדלה בהדרגה, אך מלאי חומרי הגלם נשמר תמיד ברמה נמוכה. , המורד שמר בעצם על קצב רכש התקשרות חוזרת והמתנה ברמה גבוהה.

האם צלילה לטווח קצר תשנה את המגמה ארוכת הטווח?

אתמול, מחירי החוזים העתידיים על PVC הראו מגמת הסתגלות גבוהה. לדברי מרואיינים, ירידת מחירי ה-PVC היא התאמה קצרת טווח של השוק, והמרחב כלפי מטה צפוי להיות מוגבל. לדעת שיה קונגקונג, בשנת 2021, שוק ה-PVC שונה מהעבר. צד העלויות יעלה בצורה ברורה יותר, וגם היקף שחרור הקיבולת החדש יהיה כפוף להגבלות מסוימות. במקביל, התחזקות השווקים הזרים תיתן דחיפה חיובית ל-PVC המקומי. עבור משקיעים, יש לראות שינויים חדשים בשוק בצורה רציונלית.

"דיסקיות ה-PVC ראו עלייה ונפילה משמעותית. אנו מאמינים שזה נובע בעיקר מההידרדרות המהירה של המגיפה בהודו. מכיוון שהודו היא יבואנית ה-PVC הגדולה בעולם, ההידרדרות המהירה של המגיפה המקומית שלה עלולה לגרום לקריסת הביקוש שלה זה ה-PVC החיצוני המחיר מטיל צל". יאנג שיאו מאמין שגורם חשוב למחיר ה-PVC הגבוה הנוכחי הוא כמות היצוא הגדולה שמביאה המחיר החיצוני הגבוה. עם זאת, נכון להיום, עקב ההידרדרות המהירה במצב המגיפה בהודו, לא תישלל בתקופה המאוחרת אפשרות של ירידה ביצוא המקומי הנגרמת מירידת מחירים חיצוניים.

"הסתירות בשוק ה-PVC אינן בולטות. בתמיכת עלות, הזמנות יצוא ומלאי נמוך, המחיר העתידי ישמור על מגמה תפעולית גבוהה. למרות שהשוק יירד בטווח הקצר, מרחב ההתאמה צפוי להיות מוגבל. לא שולל שהמחיר העתידי ישבר כלפי מעלה". אמרה שיה קונגקונג. צריך להתמקד בתחזוקת ציוד, במגמות בשוק היצוא, במלאי לפני החגים בשווקים במורד הזרם ובהשפעות המדיניות.

לדעת לו ז'יואן, מחירי הסחורות הגבוהים מושפעים מאוד מסנטימנט לטווח קצר. לאחרונה, המצב המקרו-כלכלי בחו"ל לא התייצב. מחירי ה-PVC ירדו במידה מסוימת, אך ייתכן שנקודת המפנה במחיר לא תעלה או תיפול למשך זמן מה. הצלילה לטווח הקצר של PVC כמעט ולא תשנה את המגמה ארוכת הטווח. "בפלסטיק 3P, PVC נמצא בבירור בעמדה המובילה השנה. בעתיד, PVC הוא עדיין הבחירה הראשונה עבור כימיקלים במורד הזרם".

קישור למאמר זה:המחיר הנוכחי של PVC מגיע לשיא של 10 שנים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


המחיר הנוכחי של PVC מגיע לשיא של 10 שניםפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.