האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

המחקר על טכנולוגיית הפיכת פיר דק מסגסוגת ני-סי

המחקר על טכנולוגיית הפיכת פיר דק מסגסוגת ני-סי

המחקר על טכנולוגיית הפיכת פיר דק מסגסוגת ני-סי


סגסוגת ניקל-סיליקון היא סגסוגת טיפוסית בטמפרטורה גבוהה. זהו חומר קשה לעיבוד והוא נמצא בשימוש נרחב בתחומי התעופה, התעופה והתחומים. החיתוך שלה הוא נקודה קשה בטכנולוגיית העיבוד המודרנית. שילוב המאפיינים של חומרי סגסוגת ניקל-סיליקון, דוגמת מגעי סגסוגת ניקל-סיליקון של חברה, נחקרה טכנולוגיית עיבוד הפיכת, וטכנולוגיית עיבוד חומרי סגסוגת בטמפרטורה גבוהה שמורה לסדנה, אשר יש לה ערך היישום.

המחקר על טכנולוגיית הפיכת פיר דק מסגסוגת ני-סי

המחקר על טכנולוגיית הפיכת פיר דק מסגסוגת ני-סי. -PTJ מכונות CNC חנות

1. מבוא

סגסוגות בטמפרטורה גבוהה נקראות גם סגסוגות עמידות בחום או סגסוגות בעלות חום. זו סגסוגת מורכבת מרובת רכיבים המבוססת על ברזל, ניקל, קובלט, טיטניום וכו ', ויכולה לעבוד תחת סביבת חמצון בטמפרטורה גבוהה ותנאי קורוזיה של גז של 600 ~ 1000 ℃. יתר על כן, זה יכול לעבוד במשך זמן רב תחת מתח מסוים, ויש לו חוזק תרמי מעולה, יציבות תרמית וביצועי עייפות תרמית.

עם זאת, סגסוגות בטמפרטורה גבוהה הינן חומרים אופייניים לחיתוך קשה, עם קשיות גבוהה מ- 250HBS, חוזק σb> 0.98GPa, התארכות δ> 30%, ערך השפעה ak> 9.8 × 105J/m2, מוליכות תרמית k <41.9W/ (m2 ℃), עמידות בטמפרטורה גבוהה מגדילה ישירות את קושי העיבוד. תחת הפעולה המשולבת של כוח חיתוך גדול וטמפרטורה גבוהה במהלך העיבוד, הכלי יוצר שברים או עיוות, ואז נשבר; בנוסף, סגסוגת מסוג זה תייצר במהירות תופעת התקשות עבודה, והחומר ייוצר במהלך העיבוד. המשטח המוקשה של הכלי יגרום לקצה החיתוך של הכלי לייצר פערים בעומק החיתוך, ולגרום למתח לא רצוי על חומר העבודה, ולהרוס את הדיוק הגיאומטרי של החלקים המעובדים.

2. ניתוח המצב הנוכחי

חוקרים זרים עשו מחקר רב על חיתוך סגסוגות על. בשנת 1939, חברת מונד ניקל הבריטית (חברת ניקל הבינלאומית) פיתחה לראשונה את הסגסוגת Nimonic 75 המבוססת על ניקל, ולאחר מכן שימשה בהצלחה את נימוניק 80 בחומר הלהב של מנועי טורבו, ויצרה את סדרת הסגסוגות מבוססות הניקל הנימוניות. בתחילת 1940 פיתחה ארצות הברית סגסוגת מבוססת ניקל Hastelloy B לשימוש במנוע הסילון Bellp-59 של GE. בשנת 1950, חברת PW האמריקאית, חברת GE וחברת המתכת המיוחדת פיתחו סגסוגות Waspalloy, M-252 ו- Udmit 500 בהתאמה, ויצרו על בסיס זה ציוני Inconel, Mar-M ו- Udmit, הנמצאים בשימוש נרחב בלהבי טורבינות. . משנת 1940 עד אמצע 1950 הותאם הרכב הסגסוגת. 1950: הופעתה של טכנולוגיית התכת ואקום אפשרה פיתוח מספר רב של סגסוגות יצוק בעלות ביצועים גבוהים כגון Mar-M200 ו- 100. לאחר 1960, פיתוח תהליכים חדשים כגון התמצקות כיוונית, סגסוגות קריסטל בודדות, אבקת מטלורגיה, סגסוגת מכנית וסינון קרמי איזותרמי לְטִישָׁה הפכו לכוח המניע העיקרי לפיתוח סגסוגות על. באופן דומה, חוקרים מקומיים גם עשו מחקר רב. בשנים 1956 עד 1957, סגסוגות GH3030, GH4033, GH34 ו- K412 הופקו בהצלחה במנועי WP-5; בשנת 1960, GH4037, GH3039, GH3044, GH4049, GH3128, K417 וסגסוגות אחרות הופקו ברציפות בניסוי. פותח בהצלחה; כמו כן פיתח רצף של סגסוגות על עבור מנועי רקטות שונים; במקביל, סגסוגות על החלו להיות פופולריות וליישם אותן בענפי התעשייה האזרחית, כגון מגדשי טורבו דיזל, טורבינות גז קרקע וכו ', ופותחו בזה אחר זה חבילה של סגסוגות עמידות בטמפרטורה גבוהה. סגסוגות-על העמידות בפני שחיקה ועמידות בפני קורוזיה; בשנת 1970, ייצור הניסויים והמחקר של סגסוגות על החלו להתגבש. באמצעות חיקוי, עיכול ופיתוח של סגסוגות -על סובייטיות כסגסוגת העיקרית ואיכות התהליך שלה, היא הגיעה או חרגה מהתקן הסובייטי ולרמה בפועל. כל החומרים הדרושים עבור המנוע מבוססים בסין.

נכון לעכשיו, החברה מחברים ולממסרים אין פגזי סגסוגת בטמפרטורה גבוהה. סוז'ו הואטן מספקת את הליבורטון ולעיתים קרובות מעבד סגסוגות בטמפרטורה גבוהה. חטיבת המוצרים של גויאנג אחראית על חיתוך פרמטרים, חומרי כלים וזוויות, קירור ושימון וחומרים במהלך עיבוד סגסוגות בטמפרטורה גבוהה. מחקר שיטתי על ביצועים אינו מספיק, ויש צורך בדחיפות במחקר שיטתי על עיבוד סגסוגות בטמפרטורה גבוהה כדי להניח את היסוד לייצור המוני של ביצועים גבוהים מחברים בעתיד. לכן, יש צורך דחוף לבצע מחקר על טכנולוגיית עיבוד סגסוגות בטמפרטורה גבוהה כדי לענות על צורכי הייצור בפועל של הסדנה.

3. ניתוח מבנה חלקים

חלקי גוף המחט של הדק פיר דורשים חוזק מכני גבוה והתנגדות זחילה חזקה בטמפרטורה גבוהה. האורך הכולל של גוף המחט הוא 32 מ"מ, והקטרים ​​הם בהתאמה φ1.2 מ"מ, φ1.5 מ"מ ו -1.58 מ"מ, השייכים לדקיק. פיר חלקים. , קל לעוות במהלך העיבוד, ויש לשלוט בעיוות כדי לעמוד בדרישות הייצור.

4. בחירת כלי

מכיוון שעיבוד סגסוגת ניקל-סיליקון דורש קשיות גבוהה, מרקם הדוק, אפקט העברת חום טוב ופעילות חזקה בטמפרטורה גבוהה, במיוחד בטמפרטורה של 600 ℃, היא תיצור פתרון מוצק עם חמצן וחנקן. בעת עיבוד סגסוגת ניקל-סיליקון, קשיות המשטח תגדל באופן משמעותי. בעל אפקט שחיקה חזק. בשל עמידות בפני שחיקה ועמידות בטמפרטורה גבוהה של כלים מצופים, יש להשתמש בכלי ציפוי ככל האפשר בעת עיבוד חלקי סגסוגת בטמפרטורה כה גבוהה.

כלי קרביד מצופים מצופים כמעט מתאימים לחיתוך חומרים קשים לעיבוד שונים, אך ביצועי הציפוי (ציפוי יחיד וציפוי מרוכב) שונים מאוד. לכן, יש לבחור ציפויים מתאימים בהתאם לחפצי עיבוד שונים חומר כלי. קרביד מצופה יהלומים ופחמן מלט מצופה DLC (Diamond Like Carbon) מרחיב עוד יותר את טווח היישומים של הכלים המצופים, ובוחר באופן עיוור להבי חומרים חדשים מתוך צרכי העיבוד בפועל, מה שעלול גם להעלות את עלויות העיבוד ולהשתמש בחומרים חדשים בעת החדרת הלהב , אם מהירות החיתוך וקצב ההזנה אינם נכונים, הדבר ישפיע גם על איכות חומר העבודה ועל חיי השירות של הכלי. לכן, בעת בחירת מוסיף לחיתוך לחומרים קשים לעיבוד, יש צורך להעריך נכון את כלכלת העיבוד ולשקול באופן מקיף את כל תהליך העיבוד.

בהתבסס על ניתוח בחירת הכלים, מאמר זה בוחר תוספות לעיבוד סגסוגת ניקל מיוחדות של Kyocera ותוספות סגסוגת ניקל מיוחדות של Sandvik לניסויי עיבוד. הביצועים של כלי החיתוך מוצגים בטבלה 1.

שם

מודל מפרט

זווית טיפ

טיפ ר

חוֹמֶר

שִׁכבָה

סכין גלילית של Kyocera

VBGT110301R-F PR930

35 °

0.1

PR930: חומר בסיס חלקיקים אולטרה -פיין

TICN (PVD)

סכין גלילית Sandvik

VCGT110301-UM 1125

35 °

0.1

GC1125: חומר המשמש לדרישות קשיחות גבוהות יותר

TICN (PVD)

5. ניתוח נוזל חיתוך

נוזל החיתוך יכול להיות נוזל חיתוך על בסיס מים, בעל העברת חום מהירה ונזילות טובה. לא ניתן להשתמש בנוזל חיתוך המכיל כלור. לא ניתן לערבב אותו עם אלומיניום, אבץ וסגסוגותיו, נחושת ופח במהלך העיבוד. אם נוזל החיתוך מכיל כלור יתפרק וישחרר מימן בטמפרטורות גבוהות במהלך תהליך החיתוך, מה שיגרום לשבירות האפידרמיס לאחר שנספג בניקל, ועלול גם לגרום לפיצוח קורוזיה במתח בטמפרטורות גבוהות של סגסוגות ניקל.

נוזל החיתוך בסדנה משתמש בעיקר במותג Flowserve, דגם ECOCOOL EM5 הוא נוזל חיתוך מסיס במים לבנים חלבי, והרכבו הכימי מוצג בטבלה 2. ניתן לראות מטבלה 2 כי נוזל חיתוך זה הינו על בסיס מים, המרכיב העיקרי הוא שמן מינרלי, אינו מכיל כלור ועומד בדרישות עיבוד סגסוגות ניקל. נוזל חיתוך זה יכול לענות על דרישות הניקל עיבוד סגסוגות.

6. תכנות תוכנת Gibbscam

GibbsCAM היא תוכנת CAM עבור עיבוד עיבוד חלקים, במיוחד פתרונות עיבוד CAM בתחום סיבוב וטחינה. בנוסף לסיבוב וטחינה, הוא תומך גם בטחינה של 2 צירים עד 5 צירים, סיבוב, עיבוד רב-משימתי של כרסום וחיתוך תיל. התכונה הגדולה ביותר שלה היא הממשק התמציתי שלו, קל ללמידה ושימוש, ומצב הפעולה תואם מאוד את הרגלי המלאכה שלנו. נכנסה לשוק הסיני ביוני 2008. החברה שלנו רכשה את התוכנה ביולי 2009. היא משמשת בעיקר במפנה דיגיטלי של החברה, כרסום דיגיטלי, מרוכבים לטחינת סיבוב ומרכזי עיבוד חמישה צירים. ציוד מסוג זה כולל סיבוב, כרסום וקידוח. , משעמם, הפצה (חריצים) ופונקציות אחרות, עם צירים X, Y, Z, C, E ו- A. תוכנת CAM יכולה לשמש עבור כל הצמדה מרובת צירים למימוש העיבוד של חלקים מורכבים שונים. עם הגיוון והמורכבות של חלקים חדשים, חובה להשתמש בתוכנות תכנות לתכנות NC. נתיב הכלים של חלק הפיר הדק מוצג באיור 4.

7. סיבוב ניתוח אימות העיבוד

מכיוון שהפנייה האוטומטית של החיתוך שייכת לפניה חד-חיתוך במקום, כוח החיתוך גדול, מה שגורם לעיוות החלקים בקלות ואיכות המשטח ירודה. יש צורך לבדוק כל חלק, לשנות את השונות בזמן ולשנות את פרמטרי התוכנית ופיצוי הכלים. יחד עם זאת, מכיוון שציוד העיבוד הוא מכונית אוטומטית חיתוך לאורך, הציוד אינו מחלק את העיבוד הגס והדק, וכל הדיוק הממדי מעובד במעבר אחד, ולכן דרישות גבוהות יותר מוצגות לביצועי הכלי.

כאשר חותכים סגסוגת ניקל-כרום-ניקל-סיליקון, טמפרטורת החיתוך גבוהה, עמידות הכלי נמוכה ולמהירות החיתוך יש את ההשפעה הגדולה ביותר על טמפרטורת החיתוך. באופן כללי, כלי הקרביד המלט נשמר על 650 ℃ ~ 750 ℃. באמצעות מספר ניסויי סיבוב מתקבלים פרמטרי החיתוך הבאים:

1) מהירות חיתוך vc

למהירות החיתוך יש את ההשפעה הגדולה ביותר על עמידות הכלי. עדיף להגדיר את מהירות החיתוך בהתאם לבלאי מינימלי של הכלי. ניתן להגדיר אותו בהתאם לקשיות ועומק החיתוך של חומרי חיתוך שונים. נסה לבחור במהירות חיתוך נמוכה יותר לעיבוד סגסוגות ניקל. באופן כללי, כרסום גס הוא 20-50 מ 'לדקה, וטחינה עדינה היא 40-70 מ' לדקה;

2) כמות הזנה f

לקצב ההזנה אין השפעה מועטה על עמידות הכלי. במקרה של הבטחת חספוס פני השטח של המכונה, ניתן לבחור קצב הזנה גדול יותר. באופן כללי, ניתן לבחור 0.003 ~ 0.006mm/r, וקצב ההזנה לא יכול להיות גדול מדי. יותר מדי יגרום לכלי ללבוש מהר יותר, להגדיל את כוח החיתוך ולגרום לעיוות של החלקים. לכן, בדרך כלל זה לא צריך להיות גדול מ- 0.006 מ"מ/ש ';

3) עומק החיתוך

לעומק החיתוך יש השפעה הכי פחותה על עמידות הכלי. באופן כללי, ניתן להשתמש תחילה בעומק חיתוך גדול יותר, אשר יכול למנוע מקצה הכלי לחתוך בשכבה המוקשה, ויכול גם להגדיל את אורך העבודה של קצה הכלי, דבר המועיל לפיזור החום. סובלנות ממדית, עומק החיתוך שווה לריק בניכוי גודל החלק, ולא ניתן לכוונן אותו ידנית.

באמצעות השימוש בלהבי עיבוד סגסוגת הניקל המיוחדים של Kyocera ובלבבי סגסוגת הניקל המיוחדים של סנדוויק לצורך אימות עיבוד, תוצאות עיבוד החלק cnc מוצגות באיורים 5 ו 6. השפעת השטח של החלקים טובה, ולכלי אין בלאי ברור; החספוס של החלקים המעובדים על ידי להבי Sandvik הוא גדול, שאינו יכול לעמוד בדרישות הציורים. לכן, להבי Kyocera משמשים להבים מעגליים חיצוניים. אם צריך לתקן מותג, עדיפים להבי Kyocera.

8. תקציר

מתוך כוונה לבעיה כי למגעי סגסוגת ניקל-כרום-ניקל-סיליקון אין יכולת עיבוד, מאמר זה מתחיל מהיבטים של כלים ופרמטרים של תהליך, מבצע הרבה בדיקות תהליכים, מוצא כלי מתאים לניקל-כרום- עיבוד סגסוגת ניקל-סיליקון, מייעל את פרמטרי העיבוד ופותר את הבעיה. על מנת לפתור את הבעיה של עיבוד סגסוגת ניקל-כרום-ניקל-סיליקון, הסדנה הצליחה לעבד את החומר מאי יכולת לעבד אותו. לראשונה, יש לו את היכולת לעבד חומרי סגסוגת ניקל-כרום-ניקל-סיליקון, מה שמשפר מאוד את איכות העיבוד ויעילות העיבוד cnc של חלקים. ייצור האצווה של אנשי קשר מסגסוגת הניח את הבסיס.

קישור למאמר זה: המחקר על טכנולוגיית הפיכת פיר דק מסגסוגת ני-סי

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


המחקר על טכנולוגיית הפיכת פיר דק מסגסוגת ני-סיחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,וכו.,. אידיאלי ליישומי חלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.