האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

המחקר על כללי החלטת כרייה של תהליך ייצור חלק

המחקר על כללי החלטת כרייה של תהליך ייצור חלק

המחקר על כללי החלטת כרייה של תהליך ייצור חלק


טכנולוגיית הכרייה של חוקי התהליך מכוונת לכרות את הקשר בין פרמטרים של תכונת חלקים, שיטות עיבוד ומשאבי ייצור מנתוני תהליכים היסטוריים, ולאחסן אותם במאגר הנתונים המתאים בצורה של כללי החלטה. בתהליך עיצוב התהליך, על פי הפרמטרים של תכונת החלקים התאם את שיטות העיבוד המתאימות ומשאבי הייצור, ודחוף אותם לאומן לעיון.

המחקר על כללי החלטת כרייה של תהליך ייצור חלק

המחקר על כללי החלטת כרייה של תהליך ייצור חלק. -PTJ מכונות CNC חנות

בתחום כריית הנתונים, שיטות סיווג נפוצות כוללות מכונות תמיכה וקטוריות, רשתות עצביות, סיווג בייסיאני וכו '. האלגוריתמים הנ"ל מכוונים בעיקר להפצת נתונים לא סדירה, בהסתמך על תמיכה בנתונים גדולים, וכרייה של קשרי הקשר הפוטנציאליים שלהם באמצעות אמצעים דומים. הוא נמצא בשימוש נרחב בתחומים כגון אבחון תקלות. עם זאת, בתעשיית ייצור המכונות, עיצוב פרמטרי התכונות של חלקים (כגון גודל, דיוק וכו ') הפך לסטנדרטי, ובהנדסה בפועל, כל חלק במאגר הנתונים תואם רק מסלול תהליכים אחד. לכן, שיעור החזרה על נתוני התהליך גבוה יחסית, וכמות הנתונים קטנה, שאינה מתאימה לעיבוד האלגוריתם הנ"ל. לכן, החוקרים משתמשים בעיקר בתורת קבוצות גסות כדי להנחות את הכרייה של כללי החלטות בתהליך.

לפני כללי החלטת כרייה, עלינו להבטיח תחילה את אמינות הנתונים. זאת מכיוון שבהנדסה בפועל תנאי העבודה משתנים תמיד בזמן אמת. על מנת להימנע מכמות קטנה של נתונים לא טיפוסיים הנוצרים מתנאי עבודה מיוחדים להשפיע על קבלת ההחלטות, יש לחזות נתונים מראש. ידית. לכן, הספרות משתמשת בדרך כלל בשיטת חישוב התמיכה והביטחון כדי להשיג נתוני תהליך אופייניים.

בהתבסס על המודל המורחב של קבוצות גסות, ידע העדפת התהליכים ממוקש על ידי הקשר המורכב של שוויון, דמיון והעדפה, המאמת כי ידע העדפת התהליכים יכול להנחות ישירות את קבלת ההחלטות של המעצב, ותורת הסטים הגסה אינה דורשת קישור הערכת היתכנות של כלל התהליך, שהוא טוב יותר מאחרים. שיטת הכרייה פשוטה וישירה יותר.

תוצאות הכרייה של תורת המערכות הגסות כוללות את הכללים הדטרמיניסטיים המתקבלים מערך הקירוב התחתון ומהאזור השלילי, כמו גם את הכללים הלא בטוחים של אזור הגבול. על מנת לכרות באופן מלא יותר את כללי התהליך של אזור הגבול, ג'אנג ז 'ואח'. השתמש במודל סט מחוספס דיוק משתנה כדי לעבור את הדיוק בעקבות השינויים בתהליך הכרייה, טווח ערכת הקירוב העליונה מצטמצם ביעילות. הידע האיכותי ממופה לקשר האסוציאציות ליצירת מודל היתוך ידע, שיכול למעשה למכור כללי החלטה נוספים.

תהליך הליבה של נימוקים קבועים הוא להשיג את הפחתת התכונה המינימלית. חן האו ואח '. ניתח את חריגות ההפחתה הנגרמות על ידי מרווח ההכללה והאזור החיובי. עבור מודל הסט המחוספס של דיוק משתנה עם שיעור סיווג קבוע ותחום חיובי קבוע, מטריצת ההבדל מבוססת התוכן וליבת התכונה כדי להשיג את שיטת הפחתת התכונות המינימלית. באמצעות אלגוריתם הפחתה חוריסטי, קודם כל השג את תכונת הליבה, וחשב את תלות התכונה. על פי הסדר העולה של התלות, התכונה והתכונה של הגרעין משולבים בתורם, ולבסוף מקבלים הפחתת תכונה מינימלית, שקול
חוסר ההומוגניות של חלוקת הדגימות משתפרת על בסיס מערך מחוספס שכונתי, ומוצע מודל הסט הגס של שכנת K הקרובה ביותר, המסיר למעשה מספר רב של תכונות. כריית חוקי ההחלטות מחולקת בעיקר לשני סוגים, האחד הוא כרייה אינדוקטיבית והשני הוא ניכוי. שיטת כרייה. הרעיון המרכזי של כרייה אינדוקטיבית הוא סיכום כללי קבלת החלטות משמעותיים במערכות נתונים מורכבות. כאשר המטרה מתקבלת, התאם את התכונות המותנות של הכלל שנקבע בהתאם לפרמטרי המאפיין של היעד, על מנת לחלץ את כללי קבלת ההחלטות העומדים בדרישות ההתאמה. הרעיון העיקרי של כרייה דדוקטיבית הוא פיצול תוכן ההחלטות לשילוב של מספר תת -החלטות, והשתמש בסט הנתונים כדי לכרות את היקף היישום של תת -ההחלטות. כאשר המטרה מתקבלת, בהתאם ליעד
פרמטר תכונת היעד מחלץ את קבוצת המשנה המתאימה של קבלת ההחלטות, ומארגן אותה מחדש לתוכן הדרוש לקבלת החלטות. לעומת זאת, כללי ההחלטה של ​​כריית מסקנות מגוונים יותר ובעלי היקף רחב יותר של יישום, ולכרייה אינדוקטיבית יש אילוצים מחמירים יותר, שיכולים להבטיח את אמינות הכללים.

במסמכים הנ"ל, רוב שיטות העיבוד הן כרייה אינדוקטיבית. למרות שאמינותם של כללי ההחלטה מובטחת למעשה, האילוץ החזק מוביל גם לניצול נמוך של נתונים ומגביל את שלמות בסיס כללי ההחלטות. יתר על כן, למרות שהמערכת הגסה של דיוק משתנה יכולה להפחית ביעילות את שטח הגבול, ערך הדיוק נקבע בעיקר על ידי ניסיון ידני, וגורמים אנושיים רבים מדי יפחיתו את האמינות של כלל ההחלטה. לכן, כיצד לצמצם את שטח הגבול ולשפר את גמישות הכללים על בסיס הבטחת אמינות כללי קבלת ההחלטות הוא כיוון המחקר העיקרי של כללי קבלת החלטות בתהליך הכרייה.

קישור למאמר זה: המחקר על כללי החלטת כרייה של תהליך ייצור חלק

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


המחקר על כללי החלטת כרייה של תהליך ייצור חלקחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,וכו.,. אידיאלי ליישומי חלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.