האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

המחשב התעשייתי שלנו לפעמים חם מאוד בשימוש?

המחשב התעשייתי שלנו לפעמים חם מאוד בשימוש?

לאחר קבלת המחשב התעשייתי שלנו, לקוחות רבים יבצעו עליו בדיקה שיטתית כמו הפעלת תוכנה, הפיכת המעבד למקסימום והזיכרון למקסימום, הם יגלו שהמארז החיצוני של המחשב התעשייתי יהיה חם מאוד . מה הסיבה לתפוקת החום הגבוהה של המחשב התעשייתי?

המחשב התעשייתי שלנו לפעמים חם מאוד בשימוש?

קודם כל מתחילים במבנה המחשב התעשייתי. המחשב התעשייתי שלנו הוא במבנה של סגסוגת אלומיניום והוא אטום לחלוטין. אין מאוורר פנימי לפיזור חום. לכן, זה נורמלי שיש קצת חום מחוץ לבית של המחשב התעשייתי. הוכח שהמעבד או חומרים אלקטרוניים אחרים יכולים להוביל חום מהגוף במהלך העבודה, ובכך להגן על הפעולה הרגילה של המחשב התעשייתי. בנוסף, הנקודות הבאות עלולות לגרום לייצור חום מוגזם של המחשב התעשייתי, כגון:

1. החום של המעבד בעל הביצועים הגבוהים מדי

כיום, מחשבים תעשייתיים רבים עם אטימות טובה משתמשים במעבדים בעלי הספק נמוך, אך עבור כמה יישומים מיוחדים של לקוחות, המעבדים משתמשים במעבדים מתקדמים, כגון מעבדי Intel Core i5 או i7, אשר צורכים יותר חשמל ומייצרים הרבה חום. אם אתה משתמש במעבד מתקדם, החום יהיה גבוה יותר. כבר שקלנו את ביצועי פיזור החום לפני מחקר ופיתוח, וגם נבצע בדיקות טמפרטורה מתאימות לפני היציאה מהמפעל, כך שאינך צריך לדאוג בקשר לזה.

2. בסביבת עבודה אטומה

מכיוון שחלקו הפנימי של המחשב התעשייתי הוא מבנה אטום לחלוטין, חום ייפלט החוצה מהגוף במהלך הפעולה, אך אם המחשב התעשייתי מותקן בסביבת מכונה אטומה לחלוטין ללא זרימת אוויר בחוץ, טמפרטורת הסביבה תימשך לעלות. זה ישפיע על הפעולה הרגילה של המחשב התעשייתי. אנו ממליצים ללקוחות להקפיד על זרימת אוויר מסוימת בעת התקנת המחשב התעשייתי. לדוגמה, עדיף להוסיף מאוורר קטן כשהוא מותקן בארון.

באופן כללי, כל עוד ניתן להקרין את החום שנוצר על ידי מוצרי המחשב התעשייתיים שלנו לגוף באופן רגיל, ויש זרימת אוויר מסוימת בסביבה, אין צורך לדאוג יותר מדי מהמקרה של המחשב התעשייתי. חַם.

קישור למאמר זה:המחשב התעשייתי שלנו לפעמים חם מאוד בשימוש?


המחשב התעשייתי שלנו לפעמים חם מאוד בשימוש?מתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.