האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

המקביליות והניצב של עיבוד שבבי

המקביליות והניצב של עיבוד שבבי

בעת ביצוע עיבוד שבבי, עלינו להבין לא רק את הדרישות הטכניות הכלליות של עיבוד של חלקי עבודה שונים, אלא גם כיצד להגדיר דרישות מיוחדות שונות של עיבוד, וכיצד להגדיר את דרישות ההקבלה והניצב של העיבוד?

המקביליות והניצב של עיבוד שבבי

הגדרת דרישות מקבילות

מקביליות מתייחסת למידת ההקבלה של שני מישורים, ומתייחסת לטעות המקסימלית המותרת של הקבילות בין צד אחד לצד השני. במידה וההקבלה אינה עומדת בדרישות הלקוח, יש צורך לבדוק את דיוק כלי מכונת העיבוד, האם המתקן מקובע במקביל, והאם יש בעיות עם אביזרי עיבוד אחרים.

הגדרת דרישת אנכיות

ניצב מתייחס לדרגה שבה שני מישורים מאונכים, והיא הערך המרבי המותר של השגיאה של שני המישורים. אם האנכיות אינה עומדת בדרישות הסובלנות של הלקוח, יש לבדוק את הדיוק של מכונת העיבוד, וכן מתקנים ואביזרי עיבוד אחרים חייבים לעבור שיפוץ.

ההקבלה והניצב של עיבוד שבבי הן הדרישות המיוחדות של עיבוד שבבי. עלינו לשים לב האם למוצרי הלקוח יש דרישות מקבילות וניצב במהלך העיבוד. אם יש דרישה, עלינו לעקוב אחר המקבילות והניצב המוצר. כדי להעריך את הצעת המחיר לפי התואר, אחרת זה ישפיע על שיעור העסקאות של הזמנות עיבוד.

קישור למאמר זה:המקביליות והניצב של עיבוד שבבי

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com/


המקביליות והניצב של עיבוד שבביפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.