האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

המשמעות של מעטפת החללית בעיבוד Cnc

המשמעות של מעטפת החללית בעיבוד Cnc

עיבוד Cnc של מעטפת החללית


למחקר במאמר זה יש את המשמעות הבאה ביישומים מעשיים:

  • (1) המשמעות של תהליך עיבוד שבבי עיצוב לחלקי מעטפת אופייניים של חלליות. על ידי הקמת מודל רשת לתהליכי ידע בתהליכי מכונה, כללי החלטת תהליכי כרייה ותכנון תבוני של נתיבי תהליכים, ניתן להגדיל את שיעור השימוש החוזר בידע התהליכים עבור חלקי מעטפת טיפוסיים של חלליות כדי לשפר את יעילות עיצוב התהליכים ואיכותם.
  • (2) משמעות התייחסות לעיצוב תהליכי עיבוד של חלקים מבניים טיפוסיים של חלליות אחרות. ייצור חלליות כמו לוויינים מציג גם את המאפיינים של "סוגים מרובים ומנות קטנות", ובעיות דומות קיימות בעיצוב תהליכי עיבוד שבבי. לכן, לתוצאות המחקר של מאמר זה יש גם משמעות התייחסות חזקה לתכנון תהליך העיבוד של מוצרי חלליות אחרות.

המשמעות של מעטפת החללית בעיבוד Cnc

עיבוד Cnc של מעטפת החללית. -PTJ מכונות CNC חנות

חלקי מעטפת החללית הם אחד החלקים המבניים הליביים של החללית. הם בעיקר קונכיות חרוט ועמודים בקוטר של פחות מ -1300 מ"מ וגובהה פחות מ -1700 מ"מ. החומר המשמש הוא בעיקר סגסוגת אלומיניום מזויפת ויצוקה, הנושאת את תפקיד החיבור והתמיכה. על פי הקשר המיקומי של כל אלמנט תפקודי של החללית בחלל, היא יכולה לתאם תנועה. מכיוון שסוגים שונים של חלליות מבצעים מגוון משימות, הם נושאים רכיבים פונקציונליים שונים, וכתוצאה מכך סוגים שונים של חלקי מעטפת של חלליות. כפי שמוצג באיור 1-1, ישנם שלושה חלקי מעטפת אופייניים של חללית. .

בתקופת "תוכנית החמש-עשרה ה -13", עם הגידול המהיר במשימות החלל, הביקוש לחלקי מעטפת חללית גדל בחדות.
לְהוֹסִיף. בהשוואה למוצרים מכניים כלליים, לחלקי מעטפת החללית יש מאפיינים של קבוצות קטנות, מספר זנים, זמני מחזור קצרים והחלפת מוצרים מהירה. במהלך תהליך הייצור ממשיכות להופיע בעיות כגון חלוקת משימות לא אחידה ומחסור תקופתי במשאבי ייצור. מסורתית מודל הייצור בעל הגמישות הנמוכה והרחבה של החברה לא הצליח לענות על צרכי הפיתוח הנוכחיים של מספר דגמים ופיתוח בו זמנית בצפיפות גבוהה.

כיום, עם ההתפתחות המהירה של תעשיית הייצור בחלל, סדנת הייצור של חלקי מעטפת החללית הגיעה לרמה מסוימת של דיגיטליזציה. עם השימוש במרכזי עיבוד CNC, AGVs מודרכים אוטומטיים ומתקני חומרה אחרים, מערכות אחסון CNC ומערכות ביצוע בייצור דיגיטלי, מערכת רכישת נתוני סדנאות ותוכנות ניתוח ניהול אחרות המבוססות על מבנה "קו הייצור של הקליפה הדיגיטלית" הופכת ליותר ויותר. מושלם, יעילות העיבוד של חלקים השתפרה בהדרגה, וגם איכות העיבוד מובטחת טוב יותר. עם זאת, תהליך עיצוב תהליך העיבוד של חלקי מעטפת החללית עדיין מאמץ את השיטה המסורתית, תוך הסתמכות אך ורק על העיצוב המלאכותי של בעל המלאכה, המגביל את השיפור ברמת הייצור. לאחר ניתוח, תהליך העיבוד המסורתי.

לשיטת העיצוב יש בעיקר את שני החסרונות הבאים:

  • (1) דרישות טכניות גבוהות. עיבוד תכנון מסלול תהליכים צריך לשקול את התכונות השונות של המוצר. בהשוואה למוצרים מכניים אחרים, דרישות הייצור של חלקי מעטפת החללית מסובכות יותר, הדורשות לטכנאים להיות בעלי מאגרי ידע מקצועיים ולהכיר את משאבי הייצור של בית המלאכה. בנוסף, המאפיינים של מחזור קצר והחלפה מהירה דורשים גם מאנשי התהליך לעצב במהירות מסלול תהליכים יעיל.
  • (2) יעילות עיצוב התהליך נמוכה והעלות גבוהה. בעת תכנון מסלול התהליכים, על צוות התהליך לקרוא מספר רב של הנחיות ייצור, שרטוטים ומדריכי תהליכים על מנת להשיג את ידע התהליך הכלול בחלקים. המשימות מסורבלות ויש הרבה משימות שחוזרות על עצמן. בפרט, מבנה חלקי מעטפת החללית מורכב ומספר התכונות גדול, ויש צורך דחוף בטכנולוגיות נלוות לתמוך בשליפה מהירה של ידע בתהליך.

במחזור ייצור המוצרים, עיצוב תהליכי עיבוד הוא הגשר המחבר בין עיצוב וייצור. עבור מפעלים ייצור, עיצוב תהליכי עיבוד הוא הנשמה שלו, ויכולת העיצוב שלו היא יכולת הליבה של הארגון לשמור על היתרון התחרותי שלו. שיטת עיצוב או טכנולוגיה יעילה של תהליך עיבוד עיבוד יכולה לשפר ביעילות את איכות המוצר, לקצר את מחזור המוצר ולהפחית את עלויות הייצור. לכן, אינטליגנציה של עיצוב תהליך העיבוד של חלקי מעטפת החללית היא גורם מפתח לשיפור רמת הייצור.

באמצעות ניתוח הבעיות הקיימות בשיטות התכנון המסורתיות, נמצא כי הסיבות הבסיסיות המגבילות את התכנון היעיל והאיכותי של תהליך העיבוד של חלקי מעטפת החללית הן:

  • (1) לא נעשה שימוש יעיל בנתוני תהליך היסטורי. בתהליך עיצוב וייצור חלקים תיווצר כמות גדולה של נתוני תהליכים, ורוב נתוני התהליך ההיסטוריים הללו לא נשמרו ושימשו ביעילות, מה שבא לידי ביטוי בעיקר: אין אחסון סטנדרטי, מה שמקשה על זה לאנשי התהליך לאסוף ידע רלוונטי לעיון במהלך תהליך התכנון; היעדר שיטות כרייה מתאימות של ידע בתהליך הוביל לחוסר היכולת להשתמש ביעילות בנתוני תהליך היסטוריים להנחיית קבלת החלטות מהירה של שיטות עיבוד.
  • (2) רמת האינטליגנציה בתכנון מסלול התהליכים נמוכה. טכנולוגיית ה- CAPP הנוכחית עדיין נמצאת בשלב הפיתוח והשיפור, ומסלול התהליכים עדיין מתוכנן בעיקר על ידי אנשי התהליך המבוססים על ידע בתהליכים. לחלקי מעטפת החללית יש את המאפיינים של שילוב תכונות גבוה. למרות שהתפקודים והמבנים של החלקים מגוונים, לתכונות המרכיבים יש קווי דמיון גדולים. 

הם מורכבים בעיקר מיותר מ -10 צורות מעטפת אופייניות, צורות פנימיות, חלונות ורשתות. תכונות עיבוד ומספר תכונות עיבוד לא טיפוסיות נדירות. יחד עם זאת, בשל הדמיון של דרישות העיבוד כמו החומרים והדיוק של המאפיינים האופייניים לחלקים, ניתן להשתמש בשיטות העיבוד של התכונות של חלקים שונים לעיון. 

לכן, ניתן לקשר את ידע תהליך העיבוד על סמך מאפייני העיבוד, ולחפור ולדחוף את שיטות העיבוד בנתוני התהליך ההיסטורי לאנשי התהליך, ובכך לשפר את יעילות השליפה של אנשי התהליך, ולאפשר לאנשי התהליך להדריך במהירות וביעילות את עבודת העיצוב.

בנוסף, בתהליך עיבוד תהליך העיבוד על אנשי התהליך לא רק לשקול את כדאיות מסלול התהליך, אלא גם למזער את עלות העיבוד. עם זאת, מספר התכונות של חלקי מעטפת החללית גדול, ובסדנה הדיגיטלית יש מגוון רחב של עיבוד ציוד ויכולות חזקות. 

הטכנולוגים צריכים לבחור שיטות עיבוד מתאימות ומשאבי ייצור לתכונות עיבוד תחת אילוצי כללי התהליך, ולקבץ אותם לשלבי תהליך. שלבי התהליך ממוינים באופן רציונלי, על מנת לארגן אותם למסלולי תהליך חסכוניים ומעשיים. מן הסתם, בהשוואה לחלקים מכניים כלליים, המשימה לתכנן את מסלול התהליך של חלקי מעטפת החללית קשה יותר ודורשת יכולות גבוהות יותר של אנשי התהליך.

לכן, ניתן לשפר את מהירות תכנון מסלול התהליכים ולהפחית את נטל החישוב של אנשי התהליך באמצעות חקר טכנולוגיית תכנון מסלול התהליך המבוסס על האלגוריתם החכם.

לכן, על מנת להתאים את עצמם למצב הייצור "מרובי סוגים, קטנים-אצווה" של חלקי מעטפת החללית, שפר את התהליך
ניצול הנתונים ההיסטוריים והרמה החכמה של תכנון נתיבי התהליך. מאמר זה ייקח את תכנון תהליך העיבוד של חלקי מעטפת חללית טיפוסיים כרקע המחקר, וינתח את הידע בתהליך העיבוד במהלך תהליך התכנון והקשר הגלום בין הידע. 

מדריך את הדוגמנות של רשת ידע תהליכי עיבוד. על בסיס זה מוצגת תורת קבוצות גסה בכריית כללי החלטת התהליך הפוטנציאליים בנתוני היסטוריית התהליכים, על מנת להשיג במהירות את שיטת העיבוד של מאפייני העיבוד על פי כללי ההחלטה להתייחסות של אנשי התהליך. לבסוף, למד את שיטת תכנון נתיבי התהליך באילוץ כללי התהליך כדי לשפר את הרמה החכמה של תכנון מסלול התהליכים. על פי פרקטיקה הנדסית, בשל מספר קטן של חלקים לא טיפוסיים ותכונות לא טיפוסיות, השימוש החוזר אינו גבוה.

בהתבסס על עיצוב תהליך העיבוד של חלקי מעטפת טיפוסיים של חלליות, מאמר זה מארגן מחדש את מערכת היחסים הפנימית של ידע בתהליכי העיבוד ומקים מודל רשת ידע עם תהליך עם ארגון ברור, המספק נוחות לאחזור ושימוש חוזר בידע תהליכי; תהליך מחקר שיטת הכרייה של כללי ההחלטות יכולה לנצל את מלוא הידע האמפירי להנחיית קבלת ההחלטות של שיטות עיבוד; לשפר את הרמה החכמה של עיצוב התהליכים על ידי לימוד שיטת תכנון מסלול התהליכים המבוססת על אלגוריתם חיסוני ספציפי; וליישם את השיטות התיאורטיות לעיל ואת המחקר והפרקטיקה הטכנולוגית לפתח כלי לחילוץ תכונות ייצור של חלקי חללית אופייניים, כלי לכרייה וחילוץ של כללי החלטות תהליכים וכלי תכנון חכם לנתיבי תהליכים לשיפור יעילות עיצוב התהליכים ורמת האינטליגנציה. של חלקי מעטפת אופייני לחללית.

דפים קשורים:Aחלקי קרפט

קישור למאמר זה:  המשמעות של מעטפת החללית בעיבוד Cnc

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


המשמעות של מעטפת החללית בעיבוד Cncחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,וכו.,. אידיאלי ליישומי חלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.