האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

המשמעות של תהליך מתכות אבקה לפיתוח חומרים מסגסוגת אלומיניום

המשמעות של תהליך מתכות אבקה לפיתוח חומרים מסגסוגת אלומיניום

המשמעות של תהליך אבקת-מטלורגיה לפיתוח חומרי סגסוגת אלומיניום


אני לא יודע ממתי חקרתי את חומרי סגסוגת האלומיניום המשמשים בתעשייה הצבאית או המיוחדת. בתהליך הרווחתי גם הרבה, ופיתחתי וייצרתי מגוון אלומיניום העונה על התנאים הלאומיים של סין. סגסוגות וחומרים מחולקים עונים בעצם על צרכי התעשייה הצבאית הביטחונית הלאומית, בנייה כלכלית לאומית ופרנסה של אנשים.

המשמעות של תהליך מתכות אבקה לפיתוח חומרים מסגסוגת אלומיניום

המשמעות של אבקת מטלורגיה תהליך לפיתוח חומרי סגסוגת אלומיניום

אבל מה זה קשור למטאורלגיה של אבקה? בעיקר מכיוון שהרמה הכוללת ויכולות המחקר והפיתוח העצמאיות של חומרי סגסוגת אלומיניום עדיין רחוקים מהרמה הבינלאומית המתקדמת. 

על מנת לצמצם את הפער, תהליך מטלורגיית האבקה מילא תפקיד מפתח.

אם ברצונך לשפר חומרי סגסוגת אלומיניום מסורתיים, עליך להסתמך על שורה של טכנולוגיות ותיאוריות מתקדמות, כגון תיאוריית מיקרוניזג, טכנולוגיית מטלורגיה אלקטרונית וכו'. טכנולוגיית מטלורגיית אבקה כלולה כדי להתאים את התוכן והפרופורציה של אלמנטים מתגזרים ולהוסיף גבוה -אלמנט יעילות. 

יחד עם זאת, יש צורך ללמוד את תיאוריית החיזוק, לפתח את תהליך הטיפול בחום העיוות ואת הטכנולוגיה החדשה של טיהור, טיהור, עידון והומוגניזציה, על מנת להשיג את המטרה של שינוי סגסוגת האלומיניום המסורתית.

תחת הפעלה של מגוון טכנולוגיות מתקדמות, אנו יכולים לפתח חוזק גבוה יותר, קשיחות גבוהה, עובש גבוה, עמידות בפני שחיקה, עמידות בפני קורוזיה, עמידות בפני עייפות, עמידות בטמפרטורה גבוהה, עמידות בטמפרטורה נמוכה, עמידות בקרינה, הגנה מפני אש, הגנה מפני פיצוץ, קלה חיתוך, ליטוש קל, זה יכול להיות מטופלים על פני השטח, חומרי סגסוגת אלומיניום קלים לריתוך ואולטרה אור ומוצרים מחולקים כדי לענות על הצרכים של שימושים שונים, מאפיינים ופונקציות שונות.

אך יחד עם זאת, יש צורך לחקור ולפתח טיפולי חום שונים, טיפולי חום דפורמציה ו טיפול שטחs עבור סגסוגות אלומיניום כדי להשיג חומרים שונים עם תכונות ופונקציות מיוחדות. 

למרות שתפקידה של מטלורגיה לאבקה הוא חדש מאוד, עדיין עלינו ללמוד לעומק את המתכות המתכת, אבקת ריסוס, חומרים מרוכבים, אבקות אולטרה-דק וחומרים מסגסוגות אלומיניום ולחפש פריצות דרך גדולות יותר.

קישור למאמר זה: המשמעות של תהליך מתכות אבקה לפיתוח חומרים מסגסוגת אלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


המשמעות של תהליך מתכות אבקה לפיתוח חומרים מסגסוגת אלומיניוםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.