האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הסבר את התהליך הראשון של יציקת טכנולוגיית עיבוד אלומיניום שחול

הסבר את התהליך הראשון של יציקת טכנולוגיית עיבוד אלומיניום שחול

כפי שכולנו יודעים, כל מיני מוצרי מתכת מתחילים מהתכת מתכות. כתהליך ראשון, ניתן לדמיין את חשיבותו. עם התפתחות המדע והטכנולוגיה, לכל תחומי החיים יש דרישות גבוהות יותר ויותר לאיכות מוצרי המתכת, וניתנת יותר ויותר תשומת לב לתהליך התכת המתכות. לסין אלומיניום יש בית מלאכה להתכה ויציקה, העוסקת בעיקרה בהתכה ויציקה של סגסוגת אלומיניום. היא מייצרת מוטות אלומיניום בעלי הרכב ומאפיינים ארגוניים מתאימים כדי לעמוד בדרישות העיבוד הבאות של פרופילי אלומיניום לדלתות, חלונות וקירות מסך ופרופילי אלומיניום תעשייתיים.

הסבר את התהליך הראשון של יציקת טכנולוגיית עיבוד אלומיניום שחול

תרשים הזרימה של תהליך הליהוק הוא כדלקמן:

אצווה → טעינת תנור → התכה → ערבוב → מיזוג זהב → ממיר → ערבוב עדין זהב → זיקוק אלומיניום מותך → סינון מדויק → יציקה → הומוגניות → ניסור

אמצעי זהירות לצומת תהליך הליהוק:

מטילי אלומיניום: לפני הייצור, על פי סגסוגות שונות ותפוקות שונות של מטילי אלומיניום, מצוידים מספיק מטילי אלומיניום, מטילי מגנזיום, מטילי סיליקון, מטילי נחושת וחומרי עזר.

תנור טעינה: השתמש במלגזה כדי לטעון מטילי אלומיניום, מטילי תרכובת וקצות מוט לתוך תנור ההיתוך

התכה: לאחר הוספת מספיק חומר לכבשן, הוא מחומם ל-700-730 ℃ עם גז טבעי, ואז מטיל האלומיניום נמס למצב נוזלי

זיקוק: הוספת תוספי ריצוף שונים להסרת זיהומים במי האלומיניום

שים את האלומיניום המותך: הסר את הפקק של פתח הניקוז בתחתית הכבשן, ושחרר את האלומיניום המותך

יציקה: נוזל האלומיניום ממלא את צלחת המפצל למשך 25-35 שניות ולאחר מכן מפעיל את מי הקירור. מהירות היציקה היא 70-80% מהמהירות הרגילה, והמהירות מוגברת למהירות הרגילה לאחר ירידה של 40-50 מ"מ.

הומוגניות: מוט האלומיניום הומוגג פעמיים

מוט מסור: הסר את החלקים הלא סדירים בקצה הקדמי והאחורי של מוט האלומיניום

לתוך המחסן: מוטות אלומיניום נצרפים למחסן ומניחים

באופן כללי, יציקת אלומיניום היא להפוך אלומיניום נוזלי למוצרים מוגמרים או מוגמרים למחצה של מטילי אלומיניום, סורגים או צורות אחרות באמצעות תהליכי אצווה, ערבוב, עמידה, זיקוק וסייג. ייצור התכה ויציקה הוא תהליך חשוב ביותר בייצור מוצרי אלומיניום וסגסוגת אלומיניום. איכות המטילים משפיעה ישירות על התפוקה, האיכות והביצועים של מוצרי הפרופיל הבאים.

קישור למאמר זה: הסבר את התהליך הראשון של יציקת טכנולוגיית עיבוד אלומיניום שחול

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הסבר את התהליך הראשון של יציקת טכנולוגיית עיבוד אלומיניום שחולPTJ – כמו הישג סין עיבוד CNC החברה וחנות ה-CNC, PTJ Hardware Co., Ltd מתמחה בחרטות OEM CNC, ייצור חלקי עיבוד CNC בהתאמה אישית ושירותי עיבוד CNC מהירים בסין כבר למעלה מ-12 שנים ותמיד שומרת על הסטנדרט הגבוה ביותר במהירות אספקה ​​ואיכות אמינה של ייצור CNC מדויק. רכיבים. בעזרת טכנולוגיה ברמה גבוהה וציוד יעיל, כמו גם גישה קפדנית, עברנו את הסמכת האיכות ISO9001:2015, התומכת בפיתוח ארוך טווח של PTJ שירותי כרסום CNC, שירותי חרטת CNC, כרסום-חריטה CNC, שירותי קידוח CNC, עיבוד ציר 3/4/5, עיבוד שבבי שוויצרי שירותים, עיבוד CNC חלקים ושירות מותאמים אישית בסין, עיבוד חלקים קטנים וכו'. עיבוד חלקי CNC מקצועי של PTJ כולל ייצור חלקי מתכת CNC, עיבוד CNC מפלסטיק, וכמה חומרים קשים. ניתן להשתמש במוצרי עיבוד ה-CNC שלנו במגוון רחב של תעשיות..PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, מוזמן לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.