האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

הסבר בפירוט את נהלי ההפעלה הבטיחותיים של מכונת דפוס מכה

הסבר בפירוט את נהלי ההפעלה הבטיחותיים של מכונת דפוס מכה

1. לפני הפעלת המכונה, בדוק היטב את אספקת החשמל, מערכת הבקרה ומערכת הקירור של מכונת דפוס הנשיפה כדי לראות אם היא תקינה, הוסף שמן סיכה כנדרש, לחץ על הכפתור (הסיבובי) כדי לראות אם הוא תקין עמדה, ולהתחיל כנדרש לצורך פעולת ניסיון. 

2. התקן נכון את התבנית על מכונת ניפוח הפלסטיק.

3. כשצריך לייבש את חומרי הגלם יש לייבשם בתנור לפי התקנון. רביעית, בדקו האם צבע חומר הגלם עומד בדרישות המוצר.

5. קבעו את פרמטרי התאמת התבנית, וקבעו פרמטרים שונים כמו פתיחה, סגירה והוצאה בהתאם לתנאים הספציפיים של התבנית, עד שהתבנית פועלת כרגיל, חלקה ובטוחה.

הסבר בפירוט את נהלי ההפעלה הבטיחותיים של מכונת דפוס מכה

6. הגדר את הטמפרטורה של כל חלק של החבית כדי לחמם מראש את הכלי.

7. כאשר טמפרטורת החומר וטמפרטורת העובש מגיעים לפרמטרים (דרישות) שנקבעו מראש, יש לפרוק, להזריק מראש ולצפות בזרימת החומר עד לקבלת צבע חלק ואחיד.

8. הגדר את נפח ההזנה, מהירות ההזרקה, נקודת מיתוג הלחץ ופרמטרים נוספים. בעת האכלה, בדוק היטב אם יש זיהומים ושונות בחבית. חל איסור מוחלט על כניסת חפצים קשים וחפצי מתכת לחבית.

9. שימו לב לשינויי טמפרטורה ולחץ בכל עת במהלך הפעולה. אם יתגלו מצבים חריגים, עצור את המכונה, כבה את החשמל ואפשר למכונאי לתקן אותה, והשתמש בה לאחר התאוששות. 10. בבדיקה העצמית, אם ישנה שאלה או אם יש הבדל בין המוצר לדגימה, יש להפסיק את הייצור ולדווח בזמן לפקח או לפקח עופרת. 11. נגב ושמן את התבנית לפחות פעמיים בכל משמרת על מנת להבטיח שחלקה הפנימי והחיצוני של התבנית נקיים והסיכה תקינה.

12. לאחר הפעולה יש לנקות את שארית החומר בחבית, לנקות את מקום הפעולה ולכבות את מכונת הנשיפה לפי הצורך. נגב ושמן את התבנית לפחות פעמיים במהלך כל משמרת כדי להבטיח שהחלק הפנימי והחיצוני של התבנית נקיים והסיכה תקינה. לאחר הפעולה יש לנקות את יתרת החומר בחבית, לנקות את מקום הפעולה ולכבות את מכונת הנשיפה לפי הצורך.

13. בדקו את טמפרטורת התנור לעיתים קרובות והימנעו מאפייה בטמפרטורה גבוהה. שימו לב לבטיחות במהלך הפעולה ואל תסירו את התקן הבטיחות כרצונכם.

14. בסיום העבודה, יש לנתק את אספקת החשמל ומתג המכונה, ולבצע היטב את תחזוקת המכונה והתברואה.

קישור למאמר זה: הסבר בפירוט את נהלי ההפעלה הבטיחותיים של מכונת דפוס מכה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הסבר בפירוט את נהלי ההפעלה הבטיחותיים של מכונת דפוס מכהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.