האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הסיבה מדוע חלקי מתכת מוחלפים בהדרגה על ידי פלסטיק תרמופלסטי

הסיבה מדוע חלקי מתכת מוחלפים בהדרגה על ידי פלסטיק תרמופלסטי

הסיבה מדוע חלקי מתכת מוחלפים בהדרגה על ידי פלסטיק תרמופלסטי


מתכת היא טכנולוגיית עיבוד מתכת המבצעת סדרה של עיבודים כגון גזירה, חיתוך, ניקוב וקיפול של יריעות מתכת. רוב החומרים המעובדים הם לוחות פלדה, והמוצרים המעובדים נמצאים בשימוש נרחב, במיוחד בתעשיית הרכב. עם זאת, בשנים האחרונות, כמה מתכת חלקים הוחלפו בהדרגה על ידי תרמופלסטיק. אז מה גרם לזה?

הסיבה מדוע חלקי מתכת מוחלפים בהדרגה על ידי פלסטיק תרמופלסטי
הסיבה מדוע חלקי מתכת מוחלפים בהדרגה על ידי פלסטיק תרמופלסטי

1. פלסטיק קל יותר ממתכת

הפלסטיק קל בהרבה מהמתכת, והוא גם חזק ועמיד מאוד. לכן, מכוניות רבות משתמשות כיום בחלקי פלסטיק במקום בחלקי מתכת. מצד אחד זה יכול להפחית את המשקל, מצד שני העלות נמוכה יותר וגם עלות התחזוקה בתקופה המאוחרת יותר נמוכה יותר. כמובן שהשימוש הרב בחלקי פלסטיק יביא למחלוקות בטיחותיות. על פי תעשיית הרכב, הבטיחות הנוכחית של מכוניות נקבעת בעיקר על ידי המסגרת, והשפעת לוחות הגוף היא קטנה יחסית. יחד עם זאת, מכיוון שניתן לפגום פלסטיק, יש לו את האפקט של ספיגת אנרגיה ויכול לשחק תפקיד מאגר, בעוד מתכת מעבירה ישירות אנרגיה לנוסעים.

2. פלסטיק זול יותר ממתכת

אם אתה משתמש הַטבָּעָה תהליך לעיבוד חלקי מתכת, עליך להשתמש בתבניות. עלות הייצור של התבנית גבוהה והמחזור ארוך. אם מדובר בתהליך כגון כיפוף וריתוך, נדרשת עבודה רבה לצורך הפעלת המכונה. למרות שפלסטיק תרמו -פורמטי דורש גם תבניות, הן פחות יקרות מ הַטבָּעָה עובש ויש להם מחזור ייצור נמוך יותר. בנוסף, בעת שימוש ב- CNC לעיבוד חלקים, חלקי פלסטיק זולים יותר גם מחלקי מתכת.

בנוסף, חלקי מתכת כבדים יותר מחלקי פלסטיק, ועלויות ההובלה גבוהות יותר. לכן, בהשוואה מקיפה, עלות חלקי הפלסטיק נמוכה יותר.

3. מחזור הייצור של הפלסטיק קצר מזה של המתכות

אם מיוצרים רק קבוצות קטנות של אבות טיפוס, תהליך המתכת הוא מהיר יותר. אך כאשר יידרש ייצור המוני, עיצוב תרמו יהיה מהיר יותר. קודם כל, מבחינת ייצור עובש, ניתן להשלים את התבנית לדפוס תרמופלסטי תוך 2-4 שבועות בלבד, ותבנית ההחתמה אורכת כ-8-12 שבועות.

4. קל יותר לעצב פלסטיק מאשר מתכת

מבחינת יכולת העיצוב, לדפוס תרמופלסטי יש גמישות גבוהה יותר. ניתן לייצר רק תבניות, ולעצב פלסטיק. פלסטיק עדיף על מתכות בכיפוף, משטחים מורכבים, ציור עמוק וחיתוך מורכב.

קישור למאמר זה: הסיבה מדוע חלקי מתכת מוחלפים בהדרגה על ידי פלסטיק תרמופלסטי

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הסיבה מדוע חלקי מתכת מוחלפים בהדרגה על ידי פלסטיק תרמופלסטיPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק, מתכת והחתמה. מתן אבות טיפוס, ריצות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.