האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הסיבות לספיחת חלקיקים על משטח גוף קירור אלומיניום

הסיבות לספיחת חלקיקים על משטח גוף קירור אלומיניום

בייצור אקסטרוזיה של פרופילי אלומיניום של גוף קירור, פגמים נפוצים הם אינטואיטיביים יחסית, כגון כיפוף, פיתול, דפורמציה והכללת סיגים. קשה למצוא את הפגם של "חלקיקים נספגים" ללא התבוננות מדוקדקת או מגע. המפגע הוא שקשה להסיר בתהליך הייצור של אלקטרופורזה והתזת פרופילים, מה שמשפיע על מראה הפרופילים וגורם לפסולת.

הסיבות לספיחת חלקיקים על משטח גוף קירור אלומיניום

הסיבות העיקריות להיווצרות "חלקיקים נספחים" הן כדלקמן:

1. השפעת תהליך האקסטרוזיה

הבחירה הנכונה של פרמטרים של תהליך האקסטרוזיה היא גם גורם חשוב המשפיע על "החלקיקים הנספגים". אם טמפרטורת האקסטרוזיה גבוהה מדי ומהירות האקסטרוזיה מהירה מדי, כך יהיו יותר "חלקיקים נספחים". הסיבה היא שבגלל הטמפרטורה הגבוהה והמהירות הגבוהה, קצב הזרימה של הפרופיל עולה, מידת עיוות העובש עולה, זרימת המתכת מואצת, וההתנגדות לעיוות המתכת גבוהה יחסית. נחלש, יש סיכוי גבוה יותר להיווצר תופעת הדבקת האלומיניום.

2. השפעת העובש

בייצור אקסטרוזיה, התבנית עובדת בטמפרטורה גבוהה ולחץ גבוה, מה שיגרום לעיוות אלסטי. חגורת העבודה של התבנית מתחילה להיות מקבילה לכיוון האקסטרוזיה. לאחר קבלת לחץ, חגורת העבודה מתעוותת לצורת קרן. רק הקצה החיתוך של חגורת העבודה נוגע באלומיניום הדביק שנוצר על ידי פרופיל האלומיניום של גוף הקירור, הדומה לקצה החיתוך של כלי מפנה. במהלך היווצרות האלומיניום הדביק, חלקיקים מתבצעים באופן רציף על ידי פרופיל האלומיניום של גוף הקירור ונצמדים לפני השטח של הפרופיל, וכתוצאה מכך "חלקיקים נספגים".

3. השפעת איכות מוט היציקה

איכות המוט היצוק היא גורם חשוב המשפיע על פני השטח והשחול של פרופיל האלומיניום של גוף הקירור. הסיבה ל"חלקיקים נספחים" קשורה רבות לאיכות המוט היצוק. הפגמים המבניים הנפוצים של מוטות יציקה כוללים הכללת סיגים, נקבוביות, גרגירים גסים, הפרדה, גרגירים בהירים וכו'. לכל פגמי מוט היציקה הללו יש דבר אחד במשותף, כלומר, הם אינם מרותכים היטב לבסיס המוט היצוק, מה שגורם לזרימת הבסיס להיות לא עקבית. המשכיות, שהיא גורם חשוב ביצירת "חלקיקים נספגים".

גורמי ההשפעה של "חלקיקים נספגים" הם בעיקר תהליך האקסטרוזיה, עובש ומוט יציקה. רמת התפעול של המפעיל באה לידי ביטוי גם בשלושת האלמנטים הללו. על בסיס פרקטיקת הייצור, הבעיה מנותחת באופן רציף ומסכמת את הניסיון. זה יכול להפחית או להימנע מ"חלקיקים נספגים" ולשפר מאוד את התפוקה ויעילות הייצור של פרופיל האלומיניום של גוף הקירור.

קישור למאמר זה: הסיבות לספיחת חלקיקים על משטח גוף קירור אלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הסיבות לספיחת חלקיקים על משטח גוף קירור אלומיניוםPTJ – כמו הישג סין עיבוד CNC החברה וחנות ה-CNC, PTJ Hardware Co., Ltd מתמחה בחרטות OEM CNC, ייצור חלקי עיבוד CNC בהתאמה אישית ושירותי עיבוד CNC מהירים בסין כבר למעלה מ-12 שנים ותמיד שומרת על הסטנדרט הגבוה ביותר במהירות אספקה ​​ואיכות אמינה של ייצור CNC מדויק. רכיבים. בעזרת טכנולוגיה ברמה גבוהה וציוד יעיל, כמו גם גישה קפדנית, עברנו את הסמכת האיכות ISO9001:2015, התומכת בפיתוח ארוך טווח של PTJ שירותי כרסום CNC, שירותי חרטת CNC, כרסום-חריטה CNC, שירותי קידוח CNC, עיבוד ציר 3/4/5, עיבוד שבבי שוויצרי שירותים, עיבוד CNC חלקים ושירות מותאמים אישית בסין, עיבוד חלקים קטנים וכו'. עיבוד חלקי CNC מקצועי של PTJ כולל ייצור חלקי מתכת CNC, עיבוד CNC מפלסטיק, וכמה חומרים קשים. ניתן להשתמש במוצרי עיבוד ה-CNC שלנו במגוון רחב של תעשיות..PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, מוזמן לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.