האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הסיבות לרעש חריג של מיסבי Cnc

הסיבות לרעש חריג של מיסבי Cnc

הסיבות לרעש חריג של מיסבי Cnc

כלי המכונה מֵסַב מותקן כראוי, משומן היטב והעומס תקין. יש רעש יציב ואחיד יחסית במהלך הפעולה. כאשר כלי המכונה מֵסַב נכשל, הוא ישמיע רעש חריג, לפעמים מלווה בחימום יתר. שיטות ניתוח וסילוק הסיבה הן כדלקמן: ניתוח סיבה:

 • (1) נשמע קול אילם לסירוגין, המעיד על כך שמיסב כלי המכונה אינו נקי, ויש לכלוך ולכלוכים.
 • (2) כאשר נשמעת שריקה או צרחה, נהוג לחשוב שאין מספיק שמן סיכה וקיימת תופעה של חיכוך.
 • (3) כאשר אתה שומע צליל פצפוץ או פצפוץ: ייתכן שזה נובע משחיקה של האלמנטים המתגלגלים במיסב כלי המכונה, או בלאי לא אחיד של מסלול המירוצים של טבעת מיסב כלי המכונה. או בעת התקנת מיסב כלי המכונה, שיטת העבודה אינה תקינה, ומסלול המירוצים של שרוול מיסב המכונה m נלחץ לתוך בור.
 • (4) כשאתה שומע את הקול של לחיצה, רעשן או רעשן, בדרך כלל נשאת מיסב המכונה זמן רב מדי, הפער בין האלמנט המתגלגל לבין מסלול המרוצים גדול מדי, או שתושב מיסב המכונה ממוסגר, שבור, או שבורה. , מסמרות נופלות וכו '.
 • (5) למיסבי כלי המכונה יש רעשים חריגים, וליחידה (לדוגמה, מכונות אחרות המונעות על ידי מנועים חשמליים, המחוברות ליחידה באמצעות צימודים) יש רטט גדול או עז.
 • (6) אביזרי מיסב כלי המכונה, כגון טבעת איטום, טבעת שמן ומכסה מגן, גם משמיעים רעשים חריגים כשהם רופפים ומשפשפים. מכיוון שהם קרובים למיסב כלי המכונה, לפעמים טועים בכך שמיסב המכונה אינו תקין.

שיטת אי הכללה:

 • (1) הסר את מיסבי הכלי לבדיקה. אם יש לכלוך וזיהומים, יש לנקות אותם.
 • (2) הוסף גריז סיכה לפי הצורך.
 • (3) הסר את מיסבי הכלי לניקוי ולאחר מכן בדוק. אם אלמנט הגלגול מעוות, יש להחליף את שחיקת טבעת הנושא של כלי המכונה במיסב מכונה חדש.
 • (4) הסר את מיסבי כלי המכונה לניקוי, ובדוק את מיסבי כלי המכונה כדי לראות אם כל החלקים ניזוקים. עבור מיסבי כלי מכונה בינוניים וקטנים, אתה יכול להחזיק את ה-fQ הפנימי של מיסב המכונה ביד אחת ולסובב את הטבעת החיצונית של מיסב המכונה ביד אחת. פעם אחת, סובב את מיסב כלי המכונה, האזן אם הצליל עדיין קיים, והחלף שוב את מיסב המכונה השחוק.
 • (5) בדוק את קו האמצע של השניים פירs של הצימוד של היחידה, יישר ויישר אותה. ערך הסטייה של הנטייה וההטיה צריכים להיות בטווח המותר. אם קו המרכז אינו קונצנטרי או ערך הסטייה גדול מדי, יש לבצע את התיקון שוב.
 • (6) כאשר אתה שומע רעשים חריגים, עליך לבצע בדיקות מפורטות גם על טבעות האיטום, טבעות השמן והמגנים ליד מיסבי הכלי. הסר חיכוך ושריטות.

נא לשמור את המקור של מאמר זה להדפסה חוזרת:הסיבות לרעש חריג של מיסבי Cnc

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הסיבות לרעש חריג של מיסבי Cncדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.