האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

הסיבות לשימוש בממירי תדרים במכונת חיתוך תיל

הסיבות לשימוש בממירי תדרים במכונת חיתוך תיל

ממיר התדרים עבור כלי מכונת חיתוך החוט יכול לממש את ויסות מהירות המרת התדר של מנוע החוט ולשלוט על פעולת מנוע משאבת המים. 

הסיבות לשימוש בממירי תדרים במכונת חיתוך תיל

פיתול החוט מספק מהירות שלב מיוחדת, זיהוי הפסקת חשמל מובנה, בלימה אוטומטית בעת הפסקת חשמל, מונע למעשה מהמנוע לשבור חוט ומעבר יתר של קנה החוט עקב אובדן שליטה בזמן הפסקת חשמל.

 • 1. יש לו מגוון של בקרת המרת תדירות תמורה, אשר מתאימה לכל יצרני כלי המכונות השונים בשוק. יש לו פונקציית התחלה רכה, התחלה חלקה ללא הלם מכני והלם זרם, שיכול להאריך את חיי השירות של גומי כרית, צימוד ומנוע חבית. עם הגנת נסיעות יתר.
 • 2. יש לו מעגל גילוי תיל שבור ייחודי, שיכול לממש זיהוי חוט שבור בטוח ואמין ללא אספקת חשמל חיצונית; המשתמש יכול להשתמש בצורות שונות של זיהוי חוט שבור, שהוא נוח וגמיש, ויש לו יכולת הסתגלות חזקה.
 • 3. מתג בקרת משאבת מים מובנה יכול לשלוט ישירות על ההתחלה והעצירה של משאבת מים חד פאזי, ולממש בקרת דופק. בעת שימוש במשאבת מים תלת פאזית, יש צורך בממסר אחד בלבד.
 • 4. הקלט קדימה ואחורה יכול להיות נשלט על ידי מתגי קרבה או מתגי נסיעה וכו', פלט ממסר מתג בתדר גבוה, כדי לעמוד בדרישות של יצרנים שונים.
 • 5. הפסקת חשמל מיידית מובנית הפעלה מחדש אוטומטית, פונקציית מהירות אוטומטית, בלם אוטומטי בעת הפסקת חשמל, מונעת למעשה מהמנוע לשבור חוט ומעבר יתר שנגרם על ידי המנוע שיצא משליטה.
 • 6. פונקציית PLC מובנית, עם בקרת מהירויות מרובות, כל מהירות יכולה להיות מותאמת באופן שרירותי, כך שהכלי המכונה יוכל להתאים לדרישות העיבוד של חלקי עבודה שונים, ולשפר משמעותית את גימור משטח החיתוך. יחד עם זאת, מכיוון שהמנוע יכול להתאים את המהירות, הוא יכול לשפר באופן משמעותי את תפוקת מוצר העיבוד, להרחיב את היקף היישום של כלי מכונות.
 • 7. עם תזמון פונקציית היפוך אוטומטית, והזמן יכול להיות מותאם באופן שרירותי, זה יכול להפחית באופן משמעותי את פסי החיתוך, לשפר את גימור החיתוך והדיוק, לממש חיתוך ללא פסים ולשפר את תחרותיות המוצר. יש לו את הפונקציות של היפוך רגיל והיפוך אוטומטי.
 • 8. לאחר קבלת אות סיום העיבוד, אתה יכול לבחור להפסיק מיד, לעצור בצד שמאל או להפסיק בצד ימין, כדי להתאים לדרישות המשתמש השונות.
 • 9. עם לחצנים חיצוניים להובלת חוט והפעלה ועצירה של משאבה, בקרת משאבה, פונקציות הפעלה ועצירה של דופק, הופכים את המעגל הפנימי של הכלי לפשוט יותר, מקצרים מאוד את מחזור הייצור של הכלי, חוסכים קווי חיבור מסובכים, מפחיתים עלויות , ולהפחית את שיעור הכשלים.
 • 10. יש לו את הפונקציה של מניעת עצירת מתח יתר וזרם יתר, מתח יתר, תת-מתח, התחממות יתר, עומס יתר, הגנת קצר חשמלי, בקרת תקשורת RS485, והגנה שלוש הוכחות עבור סביבות קשות ולחות .
 • 11. הוא משלב פונקציות בקרה חשמלית של כלי מכונות ווויסות מהירות המרת תדר. הוא קטן בגודלו. ניתן לממש את כל הפקדים על ידי חיבור ישירות של אותות רלוונטיים. הטכנולוגיה של עיבוד מרובה משמשת לעיבוד סוגים שונים של כלי מכונת חיתוך תיל. הטכנולוגיה והבקרה האוטומטית משולבים יחד, ההתקנה פשוטה ונוחה, והיציבות והאמינות של כלי המכונה משתפרים מאוד.

נא לשמור את המקור של מאמר זה להדפסה חוזרת:הסיבות לשימוש בממירי תדרים במכונת חיתוך תיל 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הסיבות לשימוש בממירי תדרים במכונת חיתוך תילדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.