האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

הסיכוי לתעשיית עובש

הסיכוי לתעשיית עובש

הסיכוי לתעשיית עובש

המדינה שלנו מתקדמת בהדרגה לעבר מדינה עוצמתית של ייצור עובש מהמדינה הגדולה של ייצור עובש. מבחינת השוק המקומי, הייצור והביקוש של תעשיית העובש פורחים, התלהבות ההשקעות של המפעלים עולה, וכל הזמן מופיעים פרויקטים של שיפוץ טכני ופרויקטים חדשים. בנוסף, בניית אשכולות תעשייתיים מואצת. 

עם תמיכה במדיניות מועדפת של הממשלה, יותר מ -100 ערי עובש (או פארקי עובש, בסיסי ייצור מאגר וכו ') נבנו בסין, ויותר מעשר נמצאות בבנייה, הכנה או תכנון. במקומות מסוימים מפותחים אסוציאציות של עובש וייצור וירטואלי, ולאלו יש יתרונות דומים לאשכולות.

לשווקים זרים, תעשיית העובש בסין הצליחה גם היא. בעוד שתעשיית העובש מתקדמת בהתמדה בשוק המסורתי, היא חוקרת באופן פעיל את השווקים המתעוררים, אפילו השווקים השוליים שהוזנחו בעבר פותחו. 

מונע על ידי פיתוח תאורה ותצוגת LED, תחבורה ברכבת, ציוד רפואי, אנרגיה חדשה, חלל, קל משקל לרכב, תחבורה רכבת ותחומים אחרים, רמת תעשיית המתות בסין שופרה באופן משמעותי. גורמים אלה הופכים את התפתחות השוק למדהימה. על פי הסטטיסטיקה, עובש סין יוצא ליותר מ -170 מדינות ואזורים, וניתן לראות בו תוצאה מבריקה.

קישור למאמר זה: הסיכוי לתעשיית עובש

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הסיכוי לתעשיית עובשPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.