האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הסרת שומנים בקיטור מסייעת לניקוי חלקים מורכבים קל יותר!

הסרת שומנים בקיטור מסייעת לניקוי חלקים מורכבים קל יותר!

מושלם טיפול שטח חיוני לייצור חלקי מתכת באיכות גבוהה. אי הכנה נכונה של פני החלק לא רק תפגע במראה הסופי של החלק, אלא גם ישפיע לרעה על אילגון, צביעה, ציפוי, ציפוי אלקטרוני וריתוך. ההשפעות הלא מקוונות של חלקים שהוכנו בצורה לא מספקת עשויות לכלול ירידה בנפח הייצור, באיכות החלקים ובאמינות החלקים.

דרך יעילה להשגת משטח איכותי לגימור היא ניקוי. ניקוי יכול להמיס או להחליף מזהמים נפוצים בהצלחה ללא נזק ולהכין את המשטח לגימור.

ניקוי קל יותר של חלקים מורכבים

חלקי מתכת מוגמרים רבים עומדים בתקני ניקיון גבוהים וחייבים לעבור בדיקת אור שחור, בדיקות ספירת חלקיקים או ניתוח שבירת מים כדי להבטיח שהם עומדים בדרישות האיכות. בנוסף, חלקים הופכים קטנים ומורכבים יותר. גיאומטריות מורכבות, צורות מביכות וחורים עיוורים פנימיים יכולים להקשות על ניקוים.

התקנות הסביבתיות המשתנות ללא הרף המוטלות על יצרני המתכת כיום מוסיפות לקושי בניקוי. נוזל הניקוי חייב לא רק לנקות ביעילות את פני השטח, אלא גם לעמוד בדרישות רגולטוריות מחמירות ובסטנדרטים של קיימות סביבתית.

המזהמים משתנים

חלקים חשופים לסדרה של מזהמים לאורך תהליך הייצור. זה עשוי לכלול שמנים לעיבוד, שומנים, חומרי סיכה, משחות ליטוש, דבקים, שעוות, דיו לסימון, טביעות אצבע ושאר פסולת ייצור. על מנת לקבל אפקט מעולה של טיפול פני השטח, חשוב מאוד להסיר את הלכלוך הללו משטח החלק לפני תחילת כל עבודת טיפול פני השטח. אחת משיטות הניקוי היעילות ביותר להשגת חלקים מוכנים בצורה מושלמת היא הסרת שומנים בקיטור, בעלת תפוקה גבוהה ויכולה להיכנס אוטומטית לקווי ייצור סטנדרטיים.

הסרת שומנים בקיטור מסייעת לניקוי חלקים מורכבים קל יותר!

הסרת שומנים בקיטור

מכונת הסרת שומנים בקיטור היא מערכת בלולאה סגורה המשתמשת בנוזל מיוחד, רותח נמוך ולא דליק כחומר ניקוי.

מכונת הסרת שומנים בקיטור מכילה שני תאים: מיכל רתיחה ומיכל כביסה. החלק המזוהם טובל במיכל רותח כדי להמיס או להסיר לכלוך מפני השטח של החלק. במקרים מסוימים, ערבול קולי יוסיף כוח ניקוי נוסף. כאשר החלקים עולים מהמיכל הרותח, הם יישטפו קצרות במיכל שטיפה מלא בנוזל טהור ולא מזוהם או באדי נוזל השטיפה. לאחר מחזור טיפוסי של כ-6 עד 20 דקות, החלק הופך נקי, יבש ומוכן לגימור.

נוזל הסרת שומנים בקיטור

רוב נוזלי הניקוי המודרניים של מסיר שומנים בקיטור מכילים תערובת של מרכיבים, כולל פחמימנים (כגון אלכוהול מינרלי) או אלכוהול (כגון איזופרופנול ואתנול). שילוב המרכיבים קובע את יעילות תמיסת הניקוי ואת תאימות החומרים שלה. מסיר שומנים בקיטור יכול להשתמש בתמיסת ניקוי יחידה, או שניתן לערבב, לערבב או להתאים אותו כדי להסיר לכלוך ספציפי על מצע ספציפי כדי למקסם את אפקט הניקוי.

נוזלים אלו יכולים ללכוד ולהסיר אדמה ביעילות מהגיאומטריות המורכבות והמורכבות ביותר של החלקים. התכונות הכימיות שלהם עוזרות לכל תהליך הניקוי. לדוגמה, נוזלי ניקוי מודרניים הם בדרך כלל בעלי מתח פנים נמוך וצמיגות נמוכה מאוד. זה מאפשר להם לחדור ולנקות חללים צרים מאוד, כגון בתוך חורים עיוורים או מרווחים בין רכיבים מוערמים. רוב נוזלי הסרת השומנים בקיטור הם גם כבדים וצפופים מאוד, בדרך כלל כבדים ב-20% עד 40% ממים, מה שעוזר להסיר חלקיקים מהחלק. למרות שהם חומרי ניקוי רבי עוצמה, נוזלי הניקוי נועדו לעבוד מבלי לגרום נזק, גם על חלקים שבירים.

ניקוי חלקים בר קיימא

נוזלי ניקוי חלקים עומדים כעת בפני יותר ויותר תקנות סביבתיות לגבי הרכב וטיפול. מסירי שומנים בקיטור פתרו את שתי הבעיות הללו.

נוזלי ניקוי חלקים מודרניים רבים הינם בעלי מאפיינים סביבתיים משופרים, כולל פוטנציאל התחממות כדור הארץ נמוך מאוד, המסייע בהפחתת השפעות גזי החממה. יש להם גם אפס פוטנציאל דלדול אוזון ותכולת ניסוח VOC נמוכה. זה מאפשר להם לעמוד בתקנות איכות אוויר אזוריות מחמירות ולציית להנחיות סביבתיות גלובליות. מזהמי אוויר רבים אינם נחשבים מזיקים. נוזלים אלו מבוססים בדרך כלל על טכנולוגיית הידרופלואור-אתר או הידרופלואורולפין, מה שהופך אותם למתאימים להחליף N-פרופיל ברומיד או טריכלורואתילן הגורם לבעיות איכות אוויר ומי תהום.

את הנוזל מנקים בתוך מסיר השומנים בקיטור במשך מאות מחזורים לפני שיש צורך לחדשו או להחליפו. בנוסף, הוא מרכז את האדמה בזמן העבודה. זה מפחית את ייצור הפסולת ומפחית את עלויות סילוק הפסולת המסוכנת. ותהליך הסרת השומנים בקיטור אינו משתמש במים ופחות חשמל לניקוי.

ניקוי הוא שלב מרכזי להשגת גימור פני השטח של חלקים באיכות גבוהה. על ידי שימוש במסירי שומנים בקיטור ובנוזלי ניקוי מודרניים, תהליך הניקוי יכול להיות פשוט, עקבי ובר קיימא.

קישור למאמר זה: הסרת שומנים בקיטור מסייעת לניקוי חלקים מורכבים קל יותר! 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הסרת שומנים בקיטור מסייעת לניקוי חלקים מורכבים קל יותר!דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.