האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הפונקציה העיקרית של הממשק המשותף של המחשב

הפונקציה העיקרית של הממשק המשותף של המחשב

למחשבים לשימוש ביתי או משרדי יש בדרך כלל ממשקים רבים. אני מאמין שהרבה חברים מכירים ממשקים מסוימים. לדוגמה, ממשק ה-USB הוא הנפוץ ביותר, ויש גם כמה ממשקי HDMI לצגים חיצוניים. אולי אתה לא יודע את שמו, אבל היית צריך לראות אותו. או סוג כזה של צורת ממשק. כמובן שלמחשבים יש סוגים רבים של ממשקים, עם צורות שונות ופונקציות שונות. היום העורך ייתן לכם הסבר מקיף על ממשק המחשב.

ממשקי מחשב כוללים בעיקר קלט או פלט מתח, קלט או פלט אות (DI/DO), המשמשים לחיבור למגוון מכשירים, כגון צגים, מדפסות, מצלמות, עכברים, מקלדות, מודולי סריקה והתקנים מכאניים חיצוניים אחרים . כגון מחשב תעשייתי, עם ממשק I/O בשפע.

הפונקציה העיקרית של הממשק המשותף של המחשב

ממשק USB

ממשק ה-USB הוא אחד הממשקים הנפוצים ביותר בחיי היומיום שלנו. USB הוא הקיצור של Universal Serial Bus באנגלית. זהו תקן אפיק חיצוני המשמש לוויסות החיבור והתקשורת בין מחשבים והתקנים חיצוניים. מאז ש-Intel, Compaq, Digital, IBM, Microsoft, NEC, Northern Telecom וחברות מחשבים וחברות תקשורת אחרות הוקמו ב-1995, ה-USB התפתח מגרסה 1.0 לגרסה 4.0. המיינסטרים הנוכחי במחשבים הוא USB2.0 ו-USB3. .0 שתי הגרסאות הללו.

ל-USB יש את היתרונות של מהירות שידור מהירה, שימוש נוח, תמיכה בחיבור חם, חיבור גמיש, אספקת חשמל עצמאית ועוד. ניתן לחבר אותו למגוון ציוד היקפי כגון מקלדות, עכברים והתקני אחסון המוני. כמו דיסק U, עכבר, מקלדת, מדפסת ממשק USB וכו' הנפוצים שלנו.

ממשק רשת

ממשק הרשת נקרא גם יציאת הרשת, אשר בדרך כלל חשופה למארז המחשב בצורה של RJ45. התפקיד העיקרי של יציאת הרשת הוא לשלוח או לקבל נתונים. אנחנו יכולים להבין את ממשק הרשת כך: מחשב שווה ערך לבית, ויציאת הרשת היא דלת, בעיקר לתקשורת עם העולם החיצון. יציאת רשת המחשבים המשרדית היא לוח אם עם אחד בלבד. אם מדובר במחשב תעשייתי, הדרישה ליציאות רשת היא 2 או יותר.

יציאות הרשת מחולקות ל-10M, 100M, 1000M וכו' לפי מהירות השידור. כיום, מחשבים רבים משתמשים במהירות רשת של 100M (מהירות השידור קשורה גם לכבל הרשת ולשירות הרשת הנרכש). עבור רשתות סיבים אופטיים, זה בדרך כלל מעל 1000M.

שבבי ממשק הרשת המשמשים מחשבים שונים שונים. נכון לעכשיו, המיינסטרים משתמשים בשבבי בקרת יציאות רשת של אינטל. למרדף אחר ביצועים בעלות גבוהה, חלקם משתמשים בשבבי בקרת יציאות של Realtek מבית Realtek, טייוואן, סין. מבחינת יציבות, ליציאות הרשת של אינטל יש תאימות וביצועים טובים יותר, במיוחד למחשבים תעשייתיים. לעתים קרובות הם משתמשים ביציאות רשת של אינטל כדי לשלוט ביציאות רשת שבבים. הצרכים הספציפיים תלויים בדרישות האישיות.

ממשק DVI

השם המלא של DVI הוא Digital Visual Interface, שהוא מעין ממשק וידאו דיגיטלי. עבור מחשבים ישנים, לרוב משתמשים בממשק ה-DVI לחיבור מסך התצוגה, אך בממשק ה-DVI נעשה פחות ופחות שימוש במחשב.

ממשק VGA

השם המלא של VGA הוא וִידֵאוֹ מערך גרפי, שהוא ממשק אות אנלוגי עבור מערך גרפי וידאו. יש לו 15 סיכות בשלוש שורות, כל אחת עם חמש פינים. נכון לעכשיו, מכשירים רבים מוגדרים על ידי ממשק VGA. יש לו רזולוציה ותצוגה גבוהים. יתרונות כמו מהירות מהירה וצבעים עשירים. ממשק ה-VGA מותקן עם ברגים כפולים, בעלי יציבות טובה ומתאים במיוחד לכמה סצנות תעשייתיות עם רטט גבוה. לכן, למחשבים רבים עדיין יש חיבה מיוחדת לממשק VGA.

ממשק HDMI

HDMI מייצג High Definition Multimedia Interface, השם המלא הוא High Definition Multimedia Interface, שהוא ממשק שידור וידאו וסאונד דיגיטלי שיכול להעביר אותות אודיו ווידאו לא דחוסים. הופעתו של ממשק ה-HDMI היא להחליף את השידור והשידור של הווידאו והשמע האותות האנלוגיים הישנים יותר.

HDMI הוא ממשק דיגיטלי ייעודי המתאים להעברת תמונות. כיום, טלוויזיות LCD וצגי מחשב משתמשים בעיקר בממשקי HDMI, שיכולים להעביר אותות אודיו ווידאו בו זמנית, ומהירות העברת הנתונים המרבית היא 5Gbps. ל-HDMI יש כרגע בעיות של זכויות יוצרים וצריך לשלם דמי זכויות יוצרים. העלות של כבלי HDMI המיוצרים על ידי יצרנים רבים מעט גבוהה מזו של VGA.

ממשק COM

ממשק COM הוא מעין יציאת תקשורת טורית. בדרך כלל, ישנם 9 פינים מסוג D מחברים ו-25 פינים מחברים, עם קצב מרבי של 115200bps. ממשק COM נקרא בדרך כלל גם יציאת COM טורית, כולל RS232, RS485, RS422 וכו'.

ממשקי COM של מחשבים מיושנים משמשים בעיקר לחיבור עכברים סדרתיים, מאפננים, קונסולות משחקים ומקלדות. נכון לעכשיו, פונקציות אלו הוחלפו בממשקי USB. עם זאת, יש עדיין כמה בקרות ציוד תעשייתי בשוק הדורשות ממשקי COM, כך שלמחשבים תעשייתיים יש בדרך כלל ממשקי COM מרובים.

ממשק אוזניות ומיקרופון

עבור מחשבים, הדורשים פלט שמע מולטימדיה, שקע אוזניות הוא חובה. לפעמים יש דרישות להקלטת הציוד, ויש גם חור הקלטה. כיום, למחשבים רבים יש שני חורים מאחור, אחד ירוק הוא שקע האוזניות והאדום הוא שקע המיקרופון. עם ההתפתחות הטכנולוגית הנוכחית, ניתן לאחד את ממשק האוזניות והמיקרופון לאחד.

ממשק מקלדת עכבר

ממשק ה-PS/2 מעוצב עם חורים עגולים סגולים וירוקים, שהוא ממשק המיועד למקלדות ועכברים. ל-PS/2 יש תאימות חזקה, אך אינו תומך בחיבור חם. חלק מהמכשירים המיושנים צריכים להפעיל מחדש את המחשב בעת החלפת העכבר והמקלדת, מה שלעתים פוגע במחשב. בעיה נוספת היא שפיני PS/2 אינם מיועדים לחיבור ולניתוק תכופים. כן, התפרים נוטים להתכופף או אפילו להישבר אם משתמשים בהם יותר מדי.

לפני 2008, עכבר ומקלדות רבים היו מחוברים דרך חורים עגולים PS/2. ככל שמחשבים ניידים הופכים פופולריים יותר ויותר, על מנת לחסוך במקום, מחשבים רבים נוטשים כיום את ממשק ה-PS/2 ובוחרים בממשק USB כללי יותר.

ממשק פלט כוח

חלק מהמחשבים מצוידים באספקת חשמל של 220V, כך שכאשר הספק נכנס, נעשה שימוש בממשק 3 ליבות עם משושה ארוך. אם ספק הכוח החיצוני מומר מ-220V ל-12V או 19V, בדרך כלל נעשה שימוש בכניסת מתח DC עם ליבה בנויה בחור עגול.

כמובן, על מנת לשפר את היציבות של הבסיס, כניסת הכוח של חלק מיצרני המחשבים התעשייתיים משתנה בדרך כלל לכניסת תבנית נעילה 2PIN או כניסת לחץ 4Pin, בהתאם למדריך המוצר של היצרן.

ממשק GPIO

GPIO נקרא General-purpose input/output, קיצור של קלט ופלט למטרות כלליות. GPI הוא אות אנלוגי מתג מהמחשב להתקן חיצוני, ו-GPO הוא אות אנלוגי מההתקן החיצוני למחשב.

למחשבים משרדיים אישיים יש בדרך כלל מעט מאוד ממשקי GPIO. עבור התחום התעשייתי, GPIO הוא ממשק נפוץ. תפקידו העיקרי הוא לבצע תקשורת טורית או שליטה מרחוק, והוא גם אחד מהמכשירים לבקרת זרם חלש וזרם חזק.

באופן כללי, ישנן צורות רבות של ממשק מחשב, שאינן מוצגות כאן. באופן כללי, ממשקים נפוצים אלו הם גם ממשקים נפוצים. הפונקציה העיקרית היא קלט מתח או קלט ופלט מידע כדי לשמור על תקשורת ובקרה תקינים בין המחשב לציוד חיצוני.

קישור למאמר זה:הפונקציה העיקרית של הממשק המשותף של המחשב


הפונקציה העיקרית של הממשק המשותף של המחשבמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, בית תיבת הילוכים, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.