האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הפונקציות הנפוצות של מספר מכונות כביסה

הפונקציות הנפוצות של מספר מכונות כביסה

ישנם סוגים רבים של מכונות כביסה, גדלים ועוביים שונים וחומרים שונים ותפקידיהם שונים. כעת מוצגות בפניכם הפונקציות של מספר מכונות כביסה נפוצות ואמצעי זהירות בהתקנה.

מחצלת אסבסט עור נחושת

הפונקציות הנפוצות של מספר מכונות כביסה

לאטם אסבסט מעור נחושת יש מאפיינים של עמידות בלחץ גבוה ועמידות בטמפרטורה גבוהה, והוא משמש לאטמי צילינדר של מנוע. יש לנקות תחילה את אטם האסבסט מעור הנחושת מלכלוך או חול על משטח המפרק הנקי לפני השימוש. שים לב שצד האוגן בעל עור הנחושת צריך לפנות לצד ראש הצילינדר כדי למנוע דליפת אוויר. אין לקפל חזק את כרית האסבסט מעור נחושת במהלך האחסון וההתקנה, ויש לשמור עליה שלמה ואלסטית מספיק. אם נמצא שהוא פגום או שאין לו גמישות לאחר שימוש ארוך מדי, יש להחליפו בזמן.

כרית נייר

הפונקציות הנפוצות של מספר מכונות כביסה

יש לזה שני שימושים. האחת היא להגביר את ביצועי האיטום כדי למנוע דליפת שמן; השני הוא להתאים את הפער בין הרכיבים. לא ניתן להגדיל או להקטין את החלקים המשתמשים ברפידות נייר לפי רצונו. לדוגמה, כרית הנייר בין כל מכסה צד של משאבת הדיזל משמשת להתאמת זמן אספקת הדלק. עובי האטם הוא 0.1 מ"מ. בכל פעם שהאטם גדל או מופחת ב-0.1 מ"מ, זווית אספקת הדלק של גלגל התנופה מתאימה. שינוי ב-1.7 מעלות. המרווח הצירי בין הארכובהפיר ואת הארכובהפיר מושגת גם על ידי התאמת כרית הנייר בין המכסה הצדדי של קצה גלגל התנופה לגוף. אם כרית הנייר פגומה, יש להחליף אותה בזמן כדי למנוע דליפת שמן.

פד שטוח

הפונקציות הנפוצות של מספר מכונות כביסה

תפקידו לפזר באופן שווה את הלחץ של האום על חלק הלחץ דרך מכונת הכביסה השטוחה, ובו זמנית להגן על פני השטח של הברגה והגוף המחבר. בדרך כלל קונכיות מתכת דקות קבועות עם אטמים שטוחים ממתכת.

מכונת כביסה שטוחה מאלומיניום

הפונקציות הנפוצות של מספר מכונות כביסה

לאטם השטוח מאלומיניום יש מידה מסוימת של קשיחות, והוא יכול לשמש לחיבורים של צינורות דיזל ושמן מנוע. לפני התקנת האטם השטוח מאלומיניום יש לבדוק האם יש שקעים או סדקים על פני השטח, אחרת זה יגרום לשאיבת אוויר לתוך הצינור הדולף, מה שלא רק יגרום לבזבוז שמן, ישפיע על עוצמת המנוע, אלא גם יגרום היעדר אספקת שמן, שיגרום לשריפת הסנה ולפיר. המתן עד שהכשל יתרחש. 

מכונת כביסה שטוחה מנחושת

הפונקציות הנפוצות של מספר מכונות כביסה

אטמי נחושת שטוחים עשויים בדרך כלל מנחושת אדומה, המשמשת בעיקר במקומות עם לחץ גבוה, כמו אטמים לפירי הזרקת דלק.

מחצלת שעם

הפונקציות הנפוצות של מספר מכונות כביסה

למחצלות השעם יש דרגת קשיחות מסוימת והם משמשים בדרך כלל בין מיכלי מים, מחבתות שמן מנוע והגוף. לרפידת השעם מרקם רך וביצועי אטימה טובים, שיכולים להאט את הרטט, ההתנגשות והבלאי של הרכיבים. החולשה פריכה ושברירית. בעת הכנת מחצלות שעם, כדאי לשים לב לקידוח ולאחר מכן לחיתוך, כדי שלא יהיה קל להזיק. בעת ההתקנה, יש לגרד את הפסולת על משטח המפרק ולמרוח חמאה משני צידי כרית השעם כדי להגביר את ביצועי האיטום שלה. בעת הידוק הברגים, הדק את ברגי הקיבוע באופן שווה ובעוצמה ברצף אלכסוני.

כרית קפיצים

הפונקציות הנפוצות של מספר מכונות כביסה

מנקי קפיצים משמשים לחיבור בריח למניעת התרופפות ברגים ואומים עקב זעזועים. במיוחד הברגים שאינם קלים לראות או לתפעול צריכים להשתמש במבסקי קפיצים.

מחצלת אסבסט

הפונקציות הנפוצות של מספר מכונות כביסה

לאטם אסבסט יש מאפיינים של עמידות בטמפרטורה גבוהה, ולכן החלקים המשתמשים בו הם חלקים בטמפרטורה גבוהה, כמו בין צינור הפליטה לראש הצילינדר. לא ניתן להחליף חלקים אלה באטמים אחרים.

שטיחון גומי

הפונקציות הנפוצות של מספר מכונות כביסה

אטם הגומי עשוי משני סוגים של חומרים, האחד הוא אטם העשוי מחומרי גלם שאינם עמידים בשמן לאיטום האוויר, כגון האטם המשמש על בית מסנן האוויר; השני עשוי מחומרי גלם עמידים בשמן לאיטום חלקי שמן מדסקיות, כגון רפידות הגומי בשני קצותיו של מסנן שמן הסולר. יש לציין כי רפידות גומי עמידות בשמן יכולות להחליף רפידות גומי שאינן עמידות בשמן, ולא ניתן להשתמש ברפידות גומי לא עמידות בשמן במקום רפידות גומי עמידות בשמן. בשימוש ארוך טווח ברפידת הגומי, אם נמצא שהיא מתקשה ומאבדת מגמישותה, יש להחליף אותה בזמן כדי למנוע בלאי של החלקים.

כרית לבד

לרפידות לבד יש מידה מסוימת של עמידות בפני שחיקה ובלימת זעזועים, והם משמשים בדרך כלל בתחתית קופסאות מתכת דקות או מהדקים, כגון תחתית מכלי דיזל.

קישור למאמר זה: הפונקציות הנפוצות של מספר מכונות כביסה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הפונקציות הנפוצות של מספר מכונות כביסהדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.