האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הפונקציות והתכונות של חלקי דיוק שעובדים בעיבוד חותכי כרסום הניתנים לאינדקס

הפונקציות והתכונות של חלקי דיוק שעובדים בעיבוד חותכי כרסום הניתנים לאינדקס

חלקי דיוק העיבוד שבבי לאינדקס חותכי כרסום פונקציות ומאפיינים


ישנם מבנים וזנים רבים של חותכי טחינה הניתנים לאינדקס, כולל חותכי טחינת פנים שונים עם צמחי קרביד, טחנות קצה, חותכי כרסום, יוצרים חותכי כרסום וארכובהפיר חותכי כרסום וכו 'חותכי כרסום אלה המשמשים לעיבוד חלקי דיוק למרות שצורות הסכינים שונות, ההרכב הבסיסי זהה, לרוב מורכב מגוף סכין, אלמנט מיקום, להב ואלמנט הידוק.

הפונקציות והתכונות של חלקי דיוק שעובדים בעיבוד חותכי כרסום הניתנים לאינדקס
הפונקציות והתכונות של חלקי דיוק שעובדים בעיבוד חותכי כרסום הניתנים לאינדקס 

חותך הטחינה הניתן לאינדקס נוקט בשיטת הידוק מכנית, והתוספת הניתנת לאינדקס עשויה קרביד מלט וחומרים אחרים מהודקת ישירות לגוף החותך ליצירת צורות חותכות שונות.

בלהב המשמש יש קצוות חיתוך מרובים. כשקצה חיתוך אחד הופך קהה, צריך רק לשחרר את אלמנט ההידוק כדי להחליף לקצה חדש, ואז להמשיך לחתוך לאחר הידוק מחדש.

חותך כרסום לאינדקס מאפיין את הבאים:

1. ביצועי חיתוך טובים וחיי כלים ארוכים

  • 1) שיטת ההידוק המכנית מאומצת, לא נדרשת ריתוך ונמנעים מפגמים הנגרמים על ידי מתח פנימי שנוצר על ידי טמפרטורה גבוהה במהלך הריתוך.
  • 2) ללהב המשמש יש צורה וגודל מסוימים ומפסק שבבים במהלך הייצור, אשר יכול לבטל את הפגמים הנגרמים על ידי השחזה ושחזור מחדש ולשפר את חיי הכלי.
  • 3) הפרמטרים הגיאומטריים של להבים שונים מאותו דגם הם עקביים וביצועי החיתוך יציבים. לאחר אינדקס הלהב, המיקום היחסי של חוד החנית וחומר העבודה לא ישתנה, כך שניתן יהיה להבטיח את איכות עיבוד החלקים המדויקים.

2. יעילות ייצור גבוהה ויתרונות כלכליים טובים

  • 1) ניתן לבחור מהירות כרסום וקצב הזנה גבוה יותר, וניתן להשתמש במלואם בביצועי החיתוך המעולים של הוספות לאינדקס כגון מלט.
  • 2) קל לשימוש ופריקה, החלפת כלים קצרים וזמן הגדרת כלי, חוסך זמן עזר רב ויכול להתאים לצרכי הייצור של מכונות CNC וקווי ייצור אוטומטיים.
  • 3) מכיוון שניתן להשתמש שוב ושוב במחזיק הכלי (גוף הסכין), ניתן לחסוך בכמות גדולה של חומר בעל כלי (סכין סכין), ולהפחית את צריכת שעות העבודה והציוד הנדרשת לייצור כלים ולהשחזתם.
  • 4) כאשר להבי החיתוך המשמשים לעיבוד חלקי דיוק אינם יכולים לתמוך בייצור דיוק, ניתן למחזרם ולעשות בהם שימוש חוזר, דבר המועיל להפחתת עלויות צריכת הכלים ולהפחתת עלויות הייצור.

3. פשט את ניהול הכלים

פישוט ניהול כלים תורם ליישום חומרי כלים חדשים ולסטנדרטיזציה וסידור הכלים.

קישור למאמר זה: הפונקציות והתכונות של חלקי דיוק שעובדים בעיבוד חותכי כרסום הניתנים לאינדקס

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הפונקציות והתכונות של חלקי דיוק שעובדים בעיבוד חותכי כרסום הניתנים לאינדקסPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.