האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

הפופולריות של יישומי יציקה רובוטים

הפופולריות של יישומי יציקה רובוטים

מאז הופיע הרובוט התעשייתי הראשון בשנות ה-1960, הוא עודכן ונבדק כל הזמן. רובוטים תעשייתיים משלבים טכנולוגיות מתקדמות כגון מכונות, אלקטרוניקה ומחשבים. בתהליך הייצור, רובוטים תעשייתיים קידמו מאוד את תהליך האוטומציה של הייצור. במיוחד בתעשיית הרכב, רובוטים כבר יכולים לבצע אוטומציה של תהליכים כמו ריתוך, צביעה והרכבה.

הפופולריות של יישומי יציקה רובוטים

בתור חוליה חשובה בשרשרת הייצור כולה, תעשיית היציקה ממלאת תפקיד שירות בסיסי באספקת חלקים למוצרים מכניים אחרים. אבל עם המהפכה התעשייתית 4.0 ויישום אסטרטגיית "תוצרת סין 2025" להפוך למדינה חזקה. לא משנה אם זה מקומי או זר, יש דרישות גבוהות יותר לאיכות היציקות, ומפעלי ייצור היציקה הנוכחיים גם מתמודדים עם עלויות עבודה מוגברות, ייצור נקי יותר ודרישות אחרות. זה גורם לחברות היציקה להשתנות כדי להשיג פיתוח בר קיימא. ההופעה והבשלות ההדרגתית של רובוטים תעשייתיים מספקות הזדמנויות חדשות לרפורמה במפעלי יציקה.

במצב הנוכחי של טרנספורמציה ושדרוג של התעשייה היצרנית, ניתנה בהדרגה תשומת לב לדרישות של הגברת היעילות והפחתת הצריכה, ייצור ירוק וכו'. המיפוי לתעשיית היציקה הוא השינוי והשדרוג ההדרגתי מחומרי פלדה מסורתיים לחומרי סגסוגת קלה כגון סגסוגת אלומיניום וסגסוגת מגנזיום. בהסתמך על ביצועים מצוינים, סגסוגות אלומיניום נמצאות בשימוש נרחב. בסביבת היציקה המסורתית של סגסוגת אלומיניום, יש הרבה אבק, רעש ופריקה אקראית של גז פליטה, מה שמביא ללחץ גדול על הסביבה. אבל מאז שהרובוטים נכנסו לתעשיית היציקה במאה ה-21, בעיות אלו נפתרו בהדרגה. לדוגמה, בכל תהליך יציקת המות, הרובוט משמש למימוש תהליכי הפעולה כגון ריסוס, מרק וקטיף. ליציקה המסורתית יש יעילות ייצור גבוהה ודיוק מימדי גבוה של יציקות.

מצב היציקה המסורתי הוא הגדרה ידנית של הליבה- מכונת יציקת הידוק-כף ידנית לקחת נוזל אלומיניום יציקה-מכונת יציקת מוצר התמצקות מוצר-פליטה ידנית של עובש-איסוף ידני-קידוד ידני-קירור טבעי-ניקוי ידני-בדיקת העברה. מתיאור תהליך זה ניתן לראות כי שיטת היציקה המסורתית היא מכוונת אנושית, דבר המצריך רמה טכנית גבוהה של עובדי היציקה, וסטייה קלה תשפיע על איכות היציקה.

בתגובה לבעיה זו, כל חלקי העולם עובדים קשה כדי לפתור אותה באמצעות פיתוח מכונות וציוד חדשים. כמה ארגונים במדינה שלי פיתחו קווי ייצור אוטומטיים עבור יציקת רובוט כבידה, רובוטים מונורייל, קווי ייצור אוטומטיים של רובוט כבידה דו-מסילה, וקווי ייצור אוטומטיים של יציקת רכבת אווירית. ביניהם, קווי הייצור האוטומטיים הרובוט החד-מסלולי והרובוט הדו-מסלולי יציקת הכבידה מיועדים בעיקר למוצרים בקטגוריות שונות ודרישות קצב שונות, שיכולים לפרוס ולהתאים את קו הייצור בצורה גמישה. קו הייצור של יציקת רובוטים מוגבהת במסילה עילית משולבת ואוטומטית עבור כל תהליך היציקה, המתאים למוצרים המוניים.

יחד עם זאת, על מנת לגרום לייצור המכונה להתנהל בצורה חלקה, יש להצטייד בה גם במערכת ניהול ייצור (MES) למכונה. באמצעות האינטרנט של הדברים, האינטרנט, אוטומציה תעשייתית וטכנולוגיות מידע נוספות, הוא יכול לממש את האינטגרציה המלאה של אנשים, מכונות, חומרים ומשפטים בבית המלאכה, ולממש את ה"יציקה החכמה" האמיתית.

כיום אנו דוגלים ב"היתוך" של תיעוש ומידע. יציקה חכמה היא מוצר מובנה מאוד של טכנולוגיה תעשייתית וטכנולוגיית מידע. הוא מחזק את היישום המעמיק של רובוטים תעשייתיים בתעשיית היציקה ומאיץ את התקדמות טכנולוגיית המידע ותעשיית היציקה המסורתית. אינטגרציה עמוקה יכולה לשפר את התחרותיות של מפעלי יציקה ולהשיג טרנספורמציה ושדרוג חלקים.

קישור למאמר זה:הפופולריות של יישומי יציקה רובוטים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הפופולריות של יישומי יציקה רובוטיםפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.