האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הפיתוח וההזדמנויות של טכנולוגיה ליצירת גיליונות

הפיתוח וההזדמנויות של טכנולוגיה ליצירת גיליונות

עם פיתוח של חומרים וטכנולוגיות חדשות עבור מתכת בהתהוות, התעשייה צריכה לאתגר את הסטטוס קוו. עם צמצום כוח האדם המיומן, עלינו ללמוד כמה שיותר טכנולוגיה חדשה, לשתף מידע זה עם זה; ולפתח מקומות עבודה חדשניים ומעודדים התומכים בכשרונות חדשים.

השימוש באלומיניום הולך וגובר, והדור השלישי של פלדה מתקדמת חוזק גבוה (AHSS) מציג אתגרים ויכולות חדשות. מכבש הסרוו מאפשר לנו לנהל את אנרגיית היווצרות באופן שהמכבש המכני של מצמד גלגל התנופה אינו יכול לשלוט בו. האינטרנט של הדברים צפוי לעזור לנו להבין את הפעולות שלנו בדרכים חסרות תקדים.

יש לנו הזדמנויות נפלאות, אבל איתן מגיעים סיכונים. עם זאת, הסיכון הגדול ביותר שלנו הוא לקבל את הסטטוס קוו וליפול לבינוניות.

אנחנו צריכים מנהיגים נועזים, אנשי מקצוע מנוסים וטירונים סקרנים כדי לחלוק חוויות ולאתגר מסורות ישנות. בדרך כלל, אנחנו צריכים לפתח הבנה של חומרים וטכנולוגיה, לא רק כדי להבין איך דברים קורים, אלא גם כדי לדעת למה.

איפה אנחנו מתחילים?

תעדוף למידה מתמשכת

כל אחד מאיתנו חייב להתחייב ללמוד ולתמוך בעובדים שלנו ובהתפתחות שלנו. צריך להתחיל מהיסודות החומריים והטכניים, ולהמשיך ללמוד מכאן ואילך. עלינו להבין מדוע החומר מתנהג כך בדפוס. בדרך זו, נוכל לפתוח הזדמנויות לחקור את היווצרותם של חומרים חדשים.

הפלדות שהוצגו לאחרונה, במיוחד הדור השלישי של AHSS, שינו את אופי ההחלפה ההיסטורית בין חוזק והתארכות. העלייה בחוזק החומר שינתה את הדרישות והדינמיקה של הצורה והסיכה.

הפיתוח וההזדמנויות של טכנולוגיה ליצירת גיליונות

האיור מציג פלדת רכב ששימשה בשנת 1990 והיום. עקומת הפלדה בשנת 1990 מציגה עקומה ברורה, וחוזק המתיחה מרוכז מתחת ל-1100 MPa. כפי שדני שפלר ציין והציע, שרטוטי פלדת המכוניות של היום נראים יותר כמו ציורי כדורגל, וחוזק החומר השתפר משמעותית.

דרגות פלדה חדשות יותר יכולות גם לספק יכולת צורה גבוהה יותר בחוזק מתיחה נתון, מה שמשנה את הדרישות ליצירת צורה מוצלחת ומאתגר את יכולות החיבור שלנו. הזדמנויות חדשות אלו דורשות ידע חדש ומחויבות להתנסות וללמידה.

תמכו בשרשרת האספקה ​​שלכם

עלינו לחלוק ידע לאורך שרשרת האספקה. גיבוש פחים נעשה על ידי מספר רב של חברות קטנות ובינוניות ומעט חברות גדולות. נצפה שרוב הידע שלנו מגיע מחברות רב-לאומיות גדולות, וקידום חומרים, תהליכים וטכנולוגיות לרוב לא יכול לזרום לספקים קטנים יותר מכיוון שאנשים בקושי יודעים את המאמצים לשתף אותו. למעשה, בתעשיית הרכב, לקוחות נתקלים לא פעם במכשולים בשיתוף מידע.

זוהי דרך תמימה ומסוכנת למסחר. זה משרת את שרשרת האספקה ​​כדי לחלוק ידע. ייצור יעיל יביא לחלקים באיכות גבוהה יותר, מחזורי ייצור קצרים יותר, הפחתת פסולת, עלויות נמוכות יותר של חומרים מתכלים, ותקשורת ותיאום טובים יותר בין השותפים. עבור ספקים עם מרווחים נמוכים, סוג זה של שיתוף ידע עוזר לתמוך בשרשרת האספקה ​​הבריאה של החברה שלהם.

העז לאתגר את החוכמה המקובלת

איננו יכולים עוד לקבל מסורת וכללי אצבע בגיבוש פעולות. הצגתן של מאות דרגות חומרים חדשות אילצה אותנו להתייחס ליצירת גיליון מתכת כמדע, לא אמנות. השיפור של דיוק מפרט החלקים והשינוי בביצועי היריעות מחייבים עמידה בסובלנות החומר והיווצרות.

מסורת הפלדה דלת הפחמן העבר שלנו כבר לא שוקלת להשתמש בחומרים חזקים יותר כדי לשלוט בחום ובחיכוך, לשלוט בריבאונד ולמנוע סדקים וקמטים. אנו זקוקים לכללים חדשים המבוססים על מדידת נדל"ן, תצפית סטטיסטית וניסיון.

ליצור סביבת עבודה מאתגרת ותומכת

משיכת עובדים צעירים ורעיונות חדשים בתעשיית הייצור היא עדיין בעיה. ככל שכוח העבודה מזדקן, חוסר היכולת שלנו למשוך עובדים צעירים בקרוב יאיים על היכולות שלנו.

עובדים צעירים חדורי מוטיבציה רוצים הבנה ברורה של הזדמנויות הקריירה שלהם. הם רוצים לאתגר את עבודתם ולכבד את המאמצים שלהם. הם צריכים גם מקום עבודה שמעודד למידה ושיתוף פעולה. אנחנו צריכים להכיר בדרכים הלא פרודוקטיביות שלנו בעבר ולקדם את השינוי הפנימי שלנו.

אנו עובדים בתעשייה דינאמית ומאתגרת. יצירת גיליון מתכת חיונית לכלכלת הייצור שלנו. הגיע הזמן שנתחיל לעבוד יחד כדי לתמוך בשרשרת האספקה ​​שלנו, למשוך כישרונות חדשים ולאפשר לספקים מדורגים לרדוף אחר חומרים וטכנולוגיות מתפתחות.

קישור למאמר זה: הפיתוח וההזדמנויות של טכנולוגיה ליצירת גיליונות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הפיתוח וההזדמנויות של טכנולוגיה ליצירת גיליונותדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.