האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הפיתוח של סגסוגות קלות משקל בטמפרטורה גבוהה יסייע בקידום רכבי גז טבעי

הפיתוח של סגסוגות קלות משקל בטמפרטורה גבוהה יסייע בקידום רכבי גז טבעי

בהשוואה לבנזין, הגז הטבעי נשרף בצורה נקייה ויעילה יותר, מייצר כ-25% פחות פחמן דו חמצני, ומוריד את עלות הזיקוק והעיבוד. לכן, כלי רכב המונעים בגז טבעי מושכים יותר ויותר תשומת לב. עם זאת, בשל טמפרטורת הבעירה הגבוהה של גז טבעי, הדרישות לרכיבי מנוע מתכת גבוהות בהרבה.

לפי דיווחים בתקשורת זרה, חוקרים מאוניברסיטת וירג'יניה פיתחו סוג חדש של סגסוגת בטמפרטורה גבוהה ובעלות נמוכה על ידי שילוב של אבקת ניקל ופתיתי גרפן, והגישו בקשה לפטנט. סוג חדש זה של חומר מרוכב מטריצת מתכת יכול לשמור על שלמות ב-1,000 מעלות צלזיוס, או שהוא יהפוך לבחירה טובה עבור חומרי מנועי גז טבעי.

הפיתוח של סגסוגות קלות משקל בטמפרטורה גבוהה יסייע בקידום רכבי גז טבעי

חומרים קלים כאלה נקראים "סגסוגת על של גרפן" (סגסוגת על של גרפן). בגלל השימוש בחומרי גרפן קלים, הוא קל יותר מסגסוגות ניקל אחרות, אך הוא חזק ועמיד יותר מתערובות מתכות אחרות. כריס לי, פרופסור בבית הספר להנדסת מכונות וחלל שהוביל את המחקר, אמר: "חומר זה קל מאוד ומשלב חוזק וקשיחות בצורה מושלמת. הוא עשוי להפוך לחומר אידיאלי עבור מרכיבי מפתח של מנועי גז טבעי כגון חרירי דלק. ."

לסגסוגות-על יש יישומים חשובים ביותר בתחומים רבים. הם גם חיוניים לטכנולוגיות אנרגיה חדשות ומתחדשות, כגון אנרגיה "ירוקה" ביומסה, גיזוז ביומסה, לכידה ואחסון פחמן, ביו-אנרגיה, אנרגיה סולארית מרוכזת ומוצקים. תא דלק תחמוצת וכו'. הם גם ממלאים תפקיד גדול בתחומים טכניים חשובים רבים אחרים כגון מנועי סילון, פטרוכימיה ועיבוד חומרים. בטמפרטורות גבוהות, הסגסוגת תגיב באלימות עם הסביבה שלה, ותגרום לחומר להיכשל עקב קורוזיה. על מנת למנוע קורוזיה, לרוב מצופה שכבת הגנה של תחמוצת אלומיניום או תחמוצת כרום על פני הסגסוגת העל. שכבת הגנה זו ממלאת תפקיד מכריע במניעת קורוזיה מתכת. חוקרים מאוניברסיטת צ'אלמרס לטכנולוגיה בשבדיה ערכו מחקר שיטתי על סגסוגות-על, הסבירו את עקרון היווצרותן של שכבות הגנה של סגסוגת-על ואת הסיבות לעמידותן בפני קורוזיה, והציעו שיטות חדשות לשיפור תכונות הסגסוגות.

החוקרים הסבירו לראשונה שתי בעיות קלאסיות בתחום סגסוגות העל. השפעתם של "היסודות הפעילים" (בדרך כלל איטריום וזירקוניום) הקיימים בדרך כלל בסגסוגות-על; על תפקידם של אדי מים בהגנה מפני קורוזיה. החוקרים הדגימו את הקשר בין שני הגורמים הללו והדגימו כיצד האלמנטים הפעילים בסגסוגת מקדמים את צמיחת שכבת ההגנה של תחמוצת האלומיניום. נוכחותם של אלמנטים פעילים אלו היא שגורמת לצמיחה פנימה של שכבת ההגנה של תחמוצת האלומיניום, ובכך מקדם את העברת אדי המים מהסביבה שמסביב למצע הסגסוגת. האינטראקציה בין אלמנטים פעילים ומים מקדמת את היווצרות שכבת ננו אלומינה "מבולגנת" מט-יציבה.

חוקרים שואבים השראה מהטבע בעת עיצוב חומרים, כמו קונכיות אם הפנינה. "יש להם שכבה אחר שכבה של מבנה." אם הפנינה מורכבת מפתיתי ארגוניט משושה, החוזק והקשיחות שלה נדירים ביותר בחומרים הנדסיים. בייצור של רוב החומרים המרוכבים, השילוב של שתי סגסוגות יגרום לרוב החומרים המרוכבים לאבד משיכות או קשיחות. עם זאת, עם מבנה דומה לארגוניט, ניתן להגדיל את החוזק של חומרי גרפן וניקל ב-73%, ויכולת המתיחה מופחתת רק ב-28%. חומר מרוכב זה יכול אפילו לשמור על קשיות גבוהה בטמפרטורה גבוהה של 1000 מעלות צלזיוס.

החלפת חומרי סוללה ומנוע בחומרים משופרים בגרפן יכולה לסייע בהפחתת צריכת האנרגיה. האתגר להשיג מטרה זו הוא שעלות הגרפן יכולה להגיע למאות דולרים לגרם. החוקר הראשי ג'אנג אמר: "כאשר זה מיושם על כלי רכב, יש לקחת בחשבון את העלות. העלות היא תמיד הראשונה. אם לא ניתן להפחית את עלות הגרפן, לא ניתן יהיה ליישם גרפן בכמויות גדולות ברכבים".

חוקרים צופים כי בחמש השנים הקרובות לערך, מנועי גז טבעי עשויים להיות בשימוש נרחב, במיוחד עבור משאיות מסחריות. חברות הובלות מחפשות דרכים להפחית את עלויות הדלק ופליטת הפחמן. נכון לעכשיו, משרד האנרגיה והתחבורה האמריקאי תומך במחקר על חומרים חדשניים להסתגלות לדלקים חלופיים ולהפחתת עלויות ופליטת גזי חממה. בקנה מידה קטן יותר, בעלות נמוכה יותר, ניתן להשתמש בגרפן כדי לשפר טכנולוגיות נפוצות. לדוגמא, ניתן לייצר ממנו מסכים גמישים, או אפילו סוללות גמישות לטלפונים ניידים, או להדפסת תלת מימד.

יכולת ההגנה על אספקת האוויר ממשיכה לגדול

מחיר הדלק הגבוה והמחסור בגז עלולים לעלות, וזו הבעיה המדאיגה ביותר עבור הנהגים. "בעיה זו מתרחשת בעיקר בעונת החימום החורפית בשוק הצפוני. התושבים משתמשים בכמות גדולה של גז לחימום, שיכולה להגיע פי 2-3 מצריכת הגז היומית הממוצעת. קיבולת לא מספקת של מתקני גילוח שיא עירוני ואחסון גז תהיה בהכרח לגרום לבעיות". מומחים מאגודת מהנדסי הרכב הסינית לי יונגצ'אנג אמרו שהמדינה שלי הגבירה את הבנייה של אחסון גז תת-קרקעי. בשנת 2018, קיבולת אחסון הגז המקיפה של ארצי גדלה ל-16 מיליארד מטר מעוקב, ונבנו 27 מחסני גז. עם הקמת חברת האתר הרשמי הארצי, אחסון תחנת קליטת LNG עם שיפור קיבולת הגז, ישתפר משנה לשנה מצב אספקת הגז בחורף הצפוני.

"ל-CNOOC יש את היכולת להבטיח להבטיח את אספקת ה-LNG הנדרשת ל'הובלה ירוקה' בכל נסיבות." ג'ין שופינג, סגן המנהל הכללי של China Offshore Oil & Gas Group, אמר כי CNOOC הבטיח שלוש הבטחות עיקריות של "אספקה, איכות ומחיר מובטחים". —— במילים אחרות, כדי להבטיח אספקת משאבי LNG בנקודת המילוי של כלי רכב ואוניות, להבטיח שירות לקוחות באיכות גבוהה, ולהבטיח שהמחיר יהיה תחרותי, CNOOC הטמיעה מנגנון הצמדת מחירים בין LNG לרכב לאוניה דיזל מס' 0 כדי להבטיח שהמחיר תמיד נמוך מהתקן הלאומי מס' 0 דיזל, ולשפר את הזמינות של רכבי LNG. כַּלְכָּלָה.

מדיניות טובה לפיתוח

נמסר שנכון לסוף 2018, מספר רכבי הגז הטבעי בארצי היה 6.7 מיליון, מתוכם מספר רכבי ה-LNG היה 440,000; מספר תחנות הדלק היה 9,000; היא מדורגת במקום הראשון בעולם במשך ארבע שנים רצופות. מומחים רבים בפגישה אמרו כי המצב ימשיך להשתפר.

החל מה-1 ביולי השנה, אזורי מפתח, אזור דלתת נהר הפנינה ואזור צ'נגדו-צ'ונגצ'ינג יישמו מראש את תקני הפליטה הלאומיים VI בהתאם לדרישות "תוכנית הפעולה התלת-שנתית לזכייה בהגנה על השמים הכחולים. מלחמה" ולקדם את השימוש ברכבי גז העומדים בתקני הפליטה הלאומיים VI. "תוכנית הפעולה לבקרת זיהום משאית דיזל" שהונפקה במשותף על ידי משרד האקולוגיה והסביבה ו-11 מחלקות אחרות מציעה גם כי לפני סוף 2020, אזור בייג'ין-טיאנג'ין-הביי והסביבה, ומישור פנווי יזרזו את השלב – מחוץ לתקני הפליטה הלאומיים III ומטה להפעלת משאיות דיזל עם מיליון משאיות דיזל. כלי רכב. בנוסף למדיניות הלאומית, ממשלות מקומיות שונות הציגו צעדים להגבלת רכבי דיזל וסבסוד גרוטאות. לדוגמה, נמל טיאנג'ין, נמל ווייפנג ונמל יאנטאי אסרו על כניסת רכבי פחם ודיזל לנמל; 1. מדיניות סבסוד גריטת רכבי דיזל, מתן סובסידיות גריטה הנעות בין 3 ל-10,000.

הסטטיסטיקה מראה שבמדינה שלי יש כיום 63.263 מיליון כלי רכב מתחת לרמה הלאומית. המשמעות היא שמספר רב של רכבים לא מוסמכים צריכים להתעדכן בטווח הקצר, וחלק מכלי הרכב יוחלפו לרכבי גז טבעי. לפי מקורות רלוונטיים, מחיר הסולר המשיך לעלות, ומחיר ה-LNG השתנה וירד ככלל. המכירות של משאיות כבדות LNG ברבעון הראשון של השנה משמחות. לי יונגצ'אנג, מומחה מובהק של האגודה הסינית להנדסת רכב, אמר כי בהקשר של מדיניות חיובית, שוק מכירות משגשג של משאיות כבדות LNG השנה והשנה הבאה הוא אירוע בסבירות גבוהה.

בעיות ביצועים מגבילות את התפתחות התעשייה

"רכבי גז טבעי מתפתחים במהירות, אבל הם עדיין בשלב הרחבה ברמה נמוכה". הונג ג'ו, מנהיג קבוצת המחקר לרכבי גז טבעי דחוס בדלק יחיד של המפלגה הדמוקרטית-איכרית-תעשייתית, ציין כי הביצועים של רכבי גז טבעי במדינה שלי גרועים.

מובן כי מכוניות נוסעים בגז טבעי הן בעיקר מכוניות שעברו שינוי לאורך זמן, ומספר רב של מכוניות גז טבעי בינוניות וקטנות הן מכוניות מתוקנות של מכוניות בנזין-מכוניות דו-דלק, כלומר, מכוניות הבנזין המקוריות עוברות שינוי חלקי , המנוע אינו משתנה, רק ההתקנה מערכת אחסון הגז הטבעי, התקן ההצתה וההחלפה של שני הדלקים ישנו את הדלק עקב היעדר אמצעים טכניים ממוקדים, וכתוצאה מכך פליטות לא יציבות. בעת שימוש בגז טבעי, ביצועי החשמל יופחתו בכ-10-15%. גם הצריכה תגדל בכ-5%.

טמפרטורת הבעירה של מנועי גז טבעי גבוהה מזו של מנועי בנזין ודיזל עם אותן פליטות, מה שגורם בקלות לחמצון חנקן בצילינדר. אם לא נעשה שימוש בטכנולוגיות ובמכשירים מיוחדים לטיפול בעירה, כמות מסוימת של תחמוצות חנקן תיפלט בהכרח בגז הפליטה. עם החמרה של תקני פליטת פליטת רכבים, בקרת פליטת תחמוצות חנקן הפכה למשימה חשובה בטרנספורמציה הטכנולוגית של רכבי גז טבעי.

"כל עוד ננקטים צעדים ממוקדים, ניתן לעמוד בדרישות הפליטה הלאומיות VI." הונג ג'ו אמר שהמדינה שלי פיתחה בהצלחה מכשיר קטליטי תלת כיווני לרכבי גז טבעי, שהשיג תוצאות מסוימות בשיפור הפליטות. חלק מיצרני ה-OEM של רכבים ביצעו גם שינויים במנועי הרכב הדו-דלקיים החדשים שיוצרו, עם שיפורים בביצועים ובפליטות.

קישור למאמר זה: הפיתוח של סגסוגות קלות משקל בטמפרטורה גבוהה יסייע בקידום רכבי גז טבעי

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com


הפיתוח של סגסוגות קלות משקל בטמפרטורה גבוהה יסייע בקידום רכבי גז טבעיPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100.
חנות לעיבוד שבבי מתמחה בשירותי ייצור לענפי בנייה ותחבורה. היכולות כוללות חיתוך פלזמה וחיתוך דלק חמצן, עיבוד בהתאמה אישית, MIG ו מתאם אלומיניום ריתוך כרסום דיוק אלומיניום בהתאמה אישית, יצירת גלילים, הרכבה, מכונת עיבוד של מחרטה נירוסטה cnc פיר, גזירה ו שירותי עיבוד שבבי CNC Swiss. החומרים המטופלים כוללים פחמן ו חלקי לוחות כיסוי לעיבוד נירוסטה פסיבציה.
ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).