האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

הפיתוח של עובש חכם לחלקי רכב

הפיתוח של עובש חכם לחלקי רכב

לפיתוח הענף, השוק הוא בראש סדר העדיפויות, ופיתוח טוב יותר של השוק יכול לשקף באופן הישיר ביותר את הטוב או הרע של מגמת התעשייה. נכון לעכשיו, עם השיפור והשיפור של היבטים שונים, תעשיית תבניות חלקי הרכב במדינה שלי נמצאת במסלול הנכון ומתפתחת בכיוון גבוה יותר. לאחרונה, נודע ממומחים רלוונטיים כי הקשיים הנוכחיים העומדים בפני תבניות לחלקי רכב הם בעיקר היבטים הבאים.

הפיתוח של עובש חכם לחלקי רכב

פיתוח תעשיית תבניות חלקי רכב חכמים כדי להשיג התפתחות מהירה

למרות שתנאי השוק הנוכחיים אינם אופטימיים, עדיין יש נקודת מפנה. מאז תחילת המשבר הפיננסי העולמי, על פי העובדה שמפעלי מפתח בתעשיית תבניות חלקי הרכב העולמית גבוהים מארגונים רגילים, סין Co-model תיקנה את כללי ההערכה הרלוונטיים. שיפרו את קריטריוני ההערכה.

מדווח כי עם משאבי האנוש הבלתי קיימא בעלות נמוכה במדינה שלי והפיתוח המתמשך של מדע וטכנולוגיה, אוטומציה וייצור מושכל יהפכו בהכרח לכיוון פיתוח חשוב של ייצור מודרני, וגם תבניות חלקי רכב חכמות יתפתחו במהירות. שימוש בתבניות חכמות לחלקי רכב לייצור מוצרים יכול לשפר עוד יותר את איכות המוצר ויעילות הייצור, לחסוך בחומרים ולממש ייצור אוטומטי וייצור ירוק.

לכן, למרות שהכמות הכוללת של תבניות חלקי רכב חכמות אינה גדולה כיום, היא מייצגת את כיוון הפיתוח החדש של טכנולוגיית תבניות חלקי הרכב, והיא תמלא תפקיד חשוב יותר ויותר בהתאמת מבנה המוצר בתעשייה ובשינוי מצב הפיתוח. הפיתוח של תבניות חכמות לחלקי רכב ימלאו בהכרח תפקיד מניע חזק בקידום השיפור המהיר של תעשיית תבניות חלקי הרכב כולה. לכן, יש צורך במיוחד לתת עדיפות לפיתוח תבניות חלקי רכב חכמות בפיתוח התעשייה.

הפיתוח של תבניות חכמות לחלקי רכב הוא לא רק דרישה חדשה שמציבה תעשיית הייצור לתעשיית תבניות חלקי הרכב, אלא היא גם מהווה כוח מניע להמשך הפיתוח של תעשיית תבניות חלקי הרכב. לכן, זה בהחלט יהפוך לכיוון הפיתוח העתידי של תעשיית תבניות חלקי הרכב.

אם אתם רוצים להגיע להתפתחות הגדולה ביותר בתעשיית תבניות חלקי הרכב, המוצרים שאתם מייצרים חייבים לעמוד בשלוש הנקודות הבאות: להיות מיוחדים, מעודנים וחזקים יותר. זה לא רק עבור חברות בתעשיית תבניות חלקי רכב, אלא גם ישים לכל סוגי העיקרים הגבוהים ביותר שארגונים בתעשייה חייבים לעקוב אחריהם כדי לייצר את המוצרים שלהם.

קישור למאמר זה:הפיתוח של עובש חכם לחלקי רכב

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הפיתוח של עובש חכם לחלקי רכבפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.