האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הפיתוח של פולימרים תוספים מסייע לחלקים המיוצרים באופן מסורתי לפנות להדפסת תלת מימד

הפיתוח של פולימרים תוספים מסייע לחלקים המיוצרים באופן מסורתי לפנות להדפסת תלת מימד

ככל שייצור תוסף (AM) הופך נפוץ יותר ויותר בייצור, יצרנים מסורתיים רבים שוקלים ליישם אותו ביישומים מסוימים אפילו בסביבות בנפח גבוה. עם זאת, קפיצה לתחום חדש לגמרי של ייצור יכולה להיות מרתיעה, וזה יהיה הרבה יותר קל עם הדרכה של צוות מנוסה.

ג'ון ננרי, מייסד שותף ומנכ"ל Fast Radius, אמר: "יש הרבה מיתוסים סביב AM". קביעה אם AM מתאימה ליישום שלך פירושה שבירת המיתוסים הללו וקבלת החלטות על סמך המצב הנוכחי של AM.

האם החומר התוסף אמין?

במגזר הייצור, איכות החלקים טובה כמו החומר ממנו הם עשויים, והשבריריות או הנקבוביות של חלקי AM גורמת ליצרנים לראות בכך חיסרון. למרות שהשקפה זו הייתה מבוססת בימיה הראשונים של AM, התהליך אינו מוגבל עוד לאבות טיפוס. לחומרים תוספים מודרניים רבים יש תכונות מכניות איזוטרופיות או קרובות לאיזוטרופיות, מה שהופך את המבנה שלהם לדומה לפלסטיק יצוק בהזרקה.

כיום, חומרי ייצור תוספים רבים יכולים להתחרות ישירות עם פולימרים מסורתיים. לדוגמה, CE 221 יכול להחליף חומרים שבירים רבים, כולל אפוקסי וחומרים מרוכבים. עבור חומרים רקיעים, RPU 70 יכול להתחרות עם פוליאוריטן ופוליקרבונט, בעוד EPU 40/41 יכול להתחרות עם חומרים סופר אלסטיים כמו גומי ואלסטומרים. באופן כללי, חומרי ייצור תוספים יכולים להתעלות על חומרים מסורתיים.

אפילו פלסטיק AM ישן יותר הצליח בייצור המוני. לדוגמה, בתחום התעופה והחלל, הביצועים של ה-polyetherimide ULTEM קיבלו אישור FAA עבור רכיבים לא קריטיים. חומר זה משמש בדרך כלל ב-Fused Deposition Modeling (FDM), ויחס החוזק/משקל שלו דומה לסגסוגות אלומיניום מסוימות, מה שהופך אותו לאידיאלי להחלפת מתכות כבדות מסוימות ופלסטיק חלש יותר.

כמובן, המאפיינים של חלקים המיוצרים באופן תוסף תלויים לא רק בחומר, אלא גם בטכנולוגיה. ננרי אמר: "בעוד שטכנולוגיית הדפסת תלת מימד מוקדמת שכבה אחר שכבה יצרה בדרך כלל חלקים חסרי צפיפות כיוונית עקבית, שיטות חדשות יותר כגון פילמור חבית ומיזוג מיטת אבקה (PBF) יצרו צפיפות גבוהה יותר ואחידות רבה יותר. חלקים." הטכנולוגיה המודרנית הפחיתה את הבעיות שגרמו לכשלים בעבר, ובכך שיפרה את העקביות והאמינות של חלקי AM.

מכיוון ש-AM מסוגלת להחליף חומרים מסורתיים רבים, השאלה שנשאלת על ידי אנשים רבים היא פשוטה: האם ניתן להוסיף את החלק הזה?

הפיתוח של פולימרים תוספים מסייע לחלקים המיוצרים באופן מסורתי לפנות להדפסת תלת מימד

האם תוכל להדפיס את החלק הזה?

לחלקים רבים יש מפרטים קפדניים כדי לענות על הצרכים הייחודיים של המוצר הסופי. עם זאת, חומרי ייצור תוספים שימשו בכל תעשייה מרפואה וחלל ועד מוצרי צריכה. ננרי אמר: "ישנם חומרים תוספים רבים שהם טובים כמו פלסטיק מסורתי, או אפילו טובים יותר מפלסטיק מסורתי." "בין אם אתה צריך פריטים העומדים בסביבות קשות או רק צריך פריטים בעלי עמידות גבוהה, AM יכול לענות על הצרכים שלך. "לדוגמה, בשל יחס חוזק/משקל גבוה וטמפרטורת שימוש מקסימלית גבוהה, חומרים כמו אפוקסי 82 (EPX 82) משמשים לעתים קרובות בחקלאות ובבנייה. מצד שני, פוליאוריטן קשיח 70 (RPU 70) משמש לעתים קרובות לבתים בשל עמידותו וגמישותו.

תוספים יכולים גם ליצור הזדמנויות לעיצובי חלקים חדשים. לדוגמה, ניתן להשתמש ב-AM למיזוג חלקים, ולבטל את הצורך ברכיבים יקרים ומורכבים. במקרים מסוימים, חיזוק חלק יכול לבטל את הצורך בייצור צירים נפרדים, דסקיות או הברגה מחברים, שלעתים קרובות משפר את איכות החלקים. בנוסף, AM מאפשרת סריג מורכב, המאפשר למשתמשים להפחית את משקל החלקים מבלי לפגוע בחוזקם.

למעשה, חומרים נוספים מפותחים כל הזמן. לדוגמה, HP 3D High Reusability TPA הוא חומר קל וגמיש עם גמישות משופרת. במזג אוויר קר, הוא גם שביר במיוחד, שומר על ביצועי האלסטומר מתחת לנקודת הקיפאון. השילוב של מאפיינים אלה הופך אותו לבחירה אידיאלית עבור ספורט במזג אוויר קר, צמיגים ללא אוויר וחלקי רכב. שמירה על מגמת פיתוח זו יכולה להיות רווחית מאוד, מכיוון שאתה עשוי למצוא חומרים העונים על הצרכים של היישום שלך. אפילו טוב יותר, חומרים חדשים עשויים לעורר בך השראה לטפל בחלקים בדרכים חדשות לחלוטין.

עם זאת, זמינות החומרים היא רק בעיה אחת, והשנייה היא עלות.

האם העלות של חומרים תוספים גבוהה מדי?

כאשר שוקלים כדאיות ייצור, העלות תמיד הייתה הגורם העיקרי, וכך גם ב-AM. למרות שלחומרים חדשים יותר יש מגמת עלות גבוהה יותר מאשר חומרים המיוצרים באמצעות טכניקות ייצור מסורתיות, ההתקדמות הטכנולוגית תביא להורדת מחירים במהירות. גם בקווי ייצור גבוהים, חומרים תוספים רבים הגיעו לנקודת עלות-תועלת.

גם אם המחירים יורדים, עלות היחידה של חומרי ייצור תוספים עדיין עשויה להיות גבוהה, וזה מובן אם זה מרתיע חלק מהיצרנים. עם זאת, חומרים אינם העלות היחידה של ייצור חלקים. ננרי אמר: "חשוב להעריך את מבנה העלויות המלא של חלקי ייצור תוספים." "חישוב העלות הכוללת (כולל גורמים כמו כלי עבודה, עיבוד שבבי ואחסון) מראה שבמקרים מסוימים, עלות התוספים עשויה להיות נמוכה משמעותית מזו של מכונות CNC. עיבוד או הזרקה".

כאשר חומרים וטכנולוגיה משתנים כל הזמן, גורמים מבחוץ עלולים להתייאש. ננרי אמר: "זה עוזר לעמוד בזמנים, או לעבוד עם אנשים בעלי הישגים."

קישור למאמר זה: הפיתוח של פולימרים תוספים מסייע לחלקים המיוצרים באופן מסורתי לפנות להדפסת תלת מימד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הפיתוח של פולימרים תוספים מסייע לחלקים המיוצרים באופן מסורתי לפנות להדפסת תלת מימדדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.