האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הפתרונות של דפורמציה עבור CNC חריטת חלקים דקים

הפתרונות של דפורמציה עבור CNC חריטת חלקים דקים

הפתרונות של דפורמציה עבור CNC חריטת חלקים דקים

בתהליך של חריטה ב-CNC, חלקים עם קירות דקים מעובדים לעתים קרובות. בעת הפיכת חלקי עבודה בעלי דופן דקה, עקב הקשיחות הירודה של חלקי העבודה, העיוות של חלקי עבודה בעלי דופן דקה על מחרטות CNC היא בדרך כלל התופעות הבאות במהלך תהליך החריטה.

  • 1. בגלל הקיר הדק של חומר העבודה, קל לעיוות תחת פעולת לחץ הידוק. ובכך להשפיע על דיוק הממדים ודיוק הצורה של חומר העבודה. כאשר משתמשים במחבט שלוש הלסתות כפי שמוצג באיור 1 כדי להדק את חומר העבודה כדי לעבד את החור הפנימי, הוא יהפוך מעט למשולש תחת פעולת כוח ההידוק, אך מתקבל חור גלילי לאחר הפיכת החור. כאשר הלסתות משתחררות ומסירים את חומר העבודה, המעגל החיצוני חוזר לצורה גלילית עקב ההתאוששות האלסטית, בעוד החור הפנימי הופך למשולש בצורת קשת כפי שמוצג באיור 2. כאשר מודדים עם מיקרומטר פנימי, הקוטר D בכל הכיוונים שווה.
  • 2. תחת פעולת כוח החיתוך (במיוחד כוח חיתוך רדיאלי), קל לייצר רטט ועיוות, המשפיעים על דיוק הממדים, הצורה, דיוק המיקום וחספוס פני השטח של חומר העבודה.
  • 3. מכיוון שחומר העבודה דק, חום החיתוך יגרום לעיוות תרמי של חומר העבודה, מה שמקשה על השליטה בגודל חומר העבודה. עבור חלקי עבודה בעלי דופן דקי מתכת עם מקדמי התפשטות ליניאריים גדולים, כגון חריטה מתמשכת חצי מוגמר וחריטה גמר בהתקנה אחת, העיוות התרמי של חלק העבודה הנגרם על ידי חום החיתוך ישפיע מאוד על דיוק הממדים שלו, ולעתים אף יהפוך את חלק העבודה תקוע על המתקן.

אנו יודעים כיצד חלקי עבודה בעלי דופן דקה מעובדים על ידי מחרטות CNC, אז מה עלינו לעשות בנוגע לעיוות של חלקי עבודה בעלי דופן דקה במחרטות CNC? מספר פתרונות מתוארים להלן.

  • 1. חומר העבודה מחולק לחלקים גסים. במהלך הסיבוב הגס בשלב הפיכת הגמר, בשל מרווח החיתוך הגדול יותר, כוח ההידוק מעט גדול יותר, והדפורמציה גדולה יותר בהתאם; במהלך הפיכת הגמר, כוח ההידוק יכול להיות מעט יותר קטן, ומצד אחד, ההידוק מעוות. מצד שני, זה יכול גם לבטל את העיוות הנגרם מכוח חיתוך מוגזם במהלך פנייה גסה.
  • 2. כאשר משתמשים בפרמטרים גיאומטריים כדי לסובב חלקי עבודה בעלי דופן דקה בצורה סבירה, הקשיחות נדרשת להיות גבוהה, להב המגב לא קל להיות ארוך מדי (בדרך כלל 0.2-0.3 מ"מ), וקצה החיתוך צריך להיות חד.
  • 3. הגדל את משטח מגע ההידוק כפי שמוצג באיור 3. השתמש בשרוול חריץ או לסתות רכות מיוחדות. משטח המגע מוגדל, כך שכוח ההידוק מתפזר באופן שווה על חומר העבודה, כך שחומר העבודה לא מתעוות בקלות במהלך ההידוק.
  • 4. שפיכה מלאה של נוזל החיתוך. על ידי שפיכה מלאה של נוזל החיתוך, הפחית את טמפרטורת החיתוך והפחית את העיוות התרמי של חומר העבודה.
  • 5. הגדל צלעות תהליך. חלקי עבודה בעלי דופן דקה מיוצרים במיוחד עם מספר צלעות תהליך בתנוחת ההידוק כדי לשפר את הקשיחות כאן, כך שכוח ההידוק פועל על צלעות התהליך כדי להפחית את העיוות של חומר העבודה. לאחר השלמת העיבוד, צלעות התהליך מוסרות. .
  • 6. כאשר הידוק צירי מתקנים יש להשתמש כדי להפוך חלקי עבודה בעלי קירות דקים, אין להשתמש בהידוק רדיאלי ככל האפשר, ומועדף את שיטת ההידוק הצירית המוצגת באיור 4. חתיכת העבודה מהודקת בציר על ידי הקצה הקצה של שרוול ההידוק הצירי (שרוול הברגה). מכיוון שכוח ההידוק F מופץ לאורך הכיוון הצירי של חומר העבודה, הקשיחות הצירית של חומר העבודה גדולה, ולא קל לייצר עיוות הידוק.

קישור למאמר זה:הפתרונות של דפורמציה עבור CNC חריטת חלקים דקים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הפתרונות של דפורמציה עבור CNC חריטת חלקים דקיםדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.