האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הציגו תהליך יציקות אלומיניום מורכב

הציגו תהליך יציקות אלומיניום מורכב

תהליך יציקות אלומיניום מורכב


יציקת אלומיניום מסובכת היא טכנולוגיה חדשה המשתמשת בטכנולוגיית יציקה בלחץ נמוך של משאבה אלקטרומגנטית כליבה, טכנולוגיית התכת טיהור אלומיניום ויצירת תרכובות וייצור טכנולוגיה חדשה ליבה לייצור איכות גבוהה למות הליהוקs.

הציגו תהליך יציקות אלומיניום מורכב
תהליך יציקות אלומיניום מורכב

המשאבה האלקטרומגנטית במערכת העברת מתכת להטסת מתכת בלחץ נמוך בעלת זרימה יציבה, בקרת זרימה נוחה, מקלה על היניקה האחורית של אלומינה מותכת, וקל ליישום. 

היתרונות הם אוטומציה של תהליך השימוש, אשר לא רק משפר את איכות יציקות האלומיניום, אלא גם יכול לשפר את סביבת העבודה. להפחית את עוצמת העבודה ולממש את האוטומציה ואת ייצור הליהוק המודרני.

חלק חשוב בטיהור יציקות מסגסוגת אמייל מותכת הוא מתקני התכה וטיהור אלומיניום בנוסף להזרקת גז ומסנני קרמיקה של קצף ספין עם גז גבוה, אלא אם כן הביצועים של תכלילים מתכתיים. 

בנוסף, הוא משתמש בחומר רירית חדש לטווח ארוך ובעל מערכת בידוד / חימום נפרדת לייצור רציף בקנה מידה גדול, כמו גם לייצור אצווה. לטכנולוגיה זו יעילות טיהור גבוהה, חיים ארוכים, עלות נמוכה ויעילה, קלה להתקנה, לשימוש וגמישה. ישנם שלושה היבטים עיקריים שיש לקחת בחשבון עבור אלומיניום איכותי יציקות עיבוד שבבי הפותרים בעיות מורכבות:

  • (1) התכה והיתוך של אלומיניום,
  • (2) מנורת הליום מתכת אלומיניום חלקה של מעבר,
  • (3) הגודל והיציבות של התבנית ותהליך הליבה.

קישור למאמר זה: הציגו תהליך יציקות אלומיניום מורכב

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הציגו תהליך יציקות אלומיניום מורכבPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים ליטוש CNC, קידוח, יציקת קונבנציונאלי,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.