האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הקדמה קצרה של טכנולוגיית יצירת חצי מוצק של סגסוגת מגנזיום

הקדמה קצרה של טכנולוגיית יצירת חצי מוצק של סגסוגת מגנזיום

טכנולוגיית יצירת חצי מוצק, המכונה גם תבנית מוצקה למחצה לְטִישָׁה או למות תיקסוטרופיות לְטִישָׁה, היא טכנולוגיית עיבוד חלקים חדשה, שהיא טכנולוגיית יצירת מתקדמת בין יצירת נוזלים (יציקה) ליצירת מוצקים (עיבוד לחץ). הרעיון הוא להשתמש בשיטות פיזיות או מכניות כדי לערבב נמרצות את נמס המתכת המוצק כדי להפיל את ענפי הדנדריט המוצקים ולהפוך אותם לתלויים באופן שווה בהמסה כדי ליצור מעין מוצק ראשוני כדורי צף. התרחיץ המעורב מוצק-נוזל הוא תרחיץ ריאולוגי, ונפח השלב המוצק הוא בדרך כלל 50% עד 90%.

בעת יציקת יציקות סגסוגת מגנזיום, לא רק לקוות שההמסה תהיה בעלת נזילות טובה, ניתנת למלאה ויצירתה בצורה משביעת רצון, ניתן להזין אותה היטב כדי למנוע פגמים כמו התכווצות ונקבוביות, אלא גם לקבל מבנה גרגיר עדין ואחיד. אין הפרדה של רכיבים או הפרדה קלה, כדי להשיג את המטרה של צפיפות גבוהה של יציקות, מבנה וביצועים מעולים ודיוק ממדי גבוה. טכנולוגיית יצירת חצי מוצק היא טכנולוגיית יציקה מתקדמת, הנמצאת בשלב של פיתוח ושלמות. למרות שייצור המוני של גלגלי רכב וחלקים אלקטרוניים יושם בארצות הברית ובאירופה, המוצרים אינם תחרותיים בעלות בקבוצות קטנות.
הנזילות של התכת המתכת במהלך תהליך ההתמצקות קשורה לא רק למאפיינים המובנים שלה, אלא גם קשורה למורפולוגיה, לגודל ולחלק הנפח של השלב המוצק הראשוני בהמסה. טכנולוגיית היצירה המוצקה למחצה פותרת היטב בעיה טכנית מורכבת זו. זה יכול ליצוק חלקי סגסוגת מגנזיום עם ביצועים מצוינים.

תרשים סכמטי של תהליך הזרקה מוצק למחצה מסגסוגת מגנזיום

בהשוואה לתהליך היציקה הקונבנציונלי ותהליך עיבוד הלחץ, לשיטת היצירה המוצקה למחצה יש את המאפיינים הבאים:

הקדמה קצרה של טכנולוגיית יצירת חצי מוצק של סגסוגת מגנזיום
טמפרטורת היווצרות נמוכה מזו של תהליך היציקה המקובל, חיסכון באנרגיה והפחתת פליטות, וההתכה שחררה חלק מהחום הסמוי במהלך תהליך ההתמצקות, מה שמפחית מאוד את ההלם התרמי לתבנית ומשפר את חיי התבנית; מכיוון שהמסתף המוצק למחצה הוא סוג של תערובת מוצק-נוזלי, לחץ היווצרות מופחת מאוד, קל להכין חלקי עבודה גדולים, מהירות היצירה מהירה, והחלקים עם מבנים מורכבים וחלקים בעלי קירות דקים ניתן לייצר; ישנם דנדריטים גסים וגבישים עמודים של יציקות מסורתיות, ופגמים כגון נקבוביות, נקבוביות והפרדה ביציקות כמעט ואינם קיימים או מופחתים מאוד. התרחיץ המוצק למחצה ממלא את החלל בצורה חלקה בצורה של זרימה למינרית. בניגוד להמסות קונבנציונליות, אין זרימה סוערת או קיצוץ. זה מועיל כדי להפחית את לכידת גז וחמצון תמיסת, ומשפר באופן משמעותי את האיכות הפנימית והמשטח של היציקה, זה יכול גם להפחית את ההלם התרמי ואת שחיקת פני השטח על התבנית; התכונות המכניות של היציקות משופרות באופן מקיף, בדרך כלל גבוהות יותר מ-20% מזו של היציקות הקונבנציונליות; היקף היישום רחב. 

בתחילה, שיטה זו פותחה לייצור יציקות סגסוגת אלומיניום, אך מערכות הסגסוגת עם אזורים דו-פאזיים מוצקים-נוזליים בדיאגרמת הפאזות הבינאריות יכולות להיות מוצקות למחצה, כגון ברזל, אלומיניום, אבץ- מבוסס, על בסיס נחושת, על בסיס מגנזיום וכו' ניתן להשתמש בסגסוגות; קל לממש ייצור אוטומטי ורציף, והתהליך ניתן לשליטה יחסית. כמובן, זה לא מתאים לייצור אצווה קטנה. בדרך כלל, התפוקה השנתית לא צריכה להיות פחות מ-500,000 חתיכות.

באופן כללי, תהליך היציקה הריאולוגי הוא פשוט, אינו מצריך חימום משני, חיסכון באנרגיה והפחתת פליטות, וגם עלות היציקות והפרזולים נמוכה. עם זאת, הדרישות לשמירה והובלה של תמיסות הן קפדניות וקשות, וקשה להשיג פעולה רציפה אוטומטית, ולכן הפיתוח איטי. טכנולוגיית יצירה מוצקה למחצה עבור יישומים תעשייתיים זרים מתייחסת לטכנולוגיית יציקה תיקסטרופית וטכנולוגיית חישול מתים תיקסטרופית. בעת יישום thixoforming, התהליך העיקרי הראשון הוא הכנת חלקים מוצקים למחצה, מה שמגדיל את עלות הייצור. יחד עם זאת, נדרש חימום משני שצורך חשמל והתהליך מסובך יותר. עם זאת, קל לממש ייצור רציף אוטומטי. היא השיגה התפתחות רבה, ונבנו קווי ייצור מסחריים רבים בחו"ל, בעיקר בייצור חלקי סגסוגת אלומיניום.

מדענים מעבירים את תהליך יציקת הזרקת הפלסטיק ליצירת מתכת מוצקה למחצה כדי ליצור תהליך יציקת הזרקה ריאולוגית-תיקזוטרופית חדש, המשלב הכנה, שינוע ויצירת תרחיץ מתכת מוצק למחצה, מה שהופך את הטכנולוגיה המוצקה למחצה לממוסחרת. הבמה הופכת למציאות. לשימוש בטכנולוגיית יצירה מוצקה למחצה להכנת חלקי סגסוגת מגנזיום לרכב יש פוטנציאל רחב.

קישור למאמר זה: הקדמה קצרה של טכנולוגיית יצירת חצי מוצק של סגסוגת מגנזיום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הקדמה קצרה של טכנולוגיית יצירת חצי מוצק של סגסוגת מגנזיוםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.