האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הקדמה קצרה של ציוד פוליש ועקרון העבודה שלו

הקדמה קצרה של ציוד פוליש ועקרון העבודה שלו

ציוד מכונת הליטוש הוא סוג של כלי חשמלי. ציוד מכונת הליטוש מורכב מאלמנטים בסיסיים כמו בסיס, פלטת ליטוש, בד ליטוש, כיסוי ליטוש וכיסוי.

מבוא:

המנוע מקובע על הבסיס, והשרוול המחדד לקיבוע דיסק הליטוש מחובר למנוע פיר על ידי ברגים. בד הליטוש מהודקים על דיסק הליטוש על ידי החסום, והמנוע מופעל על ידי המתג בבסיס, ואז ניתן ללחוץ על המדגם ביד כדי להבריק על דיסק הליטוש המסתובב. נוזל הליטוש שנוסף בתהליך הליטוש יכול לזרום לתוך הצלחת המרובעת שליד ציוד מכונת הליטוש דרך צינור הניקוז בפלטת הפלסטיק הקבועה בבסיס. כיסוי הליטוש והכיסוי יכולים למנוע מלכלוך ודברים אחרים ליפול על בד הליטוש כאשר המכונה אינה בשימוש ולהשפיע על אפקט השימוש.

עיקרון עובד

המפתח לפעולה של מכונת הפוליש הוא לנסות להשיג את קצב הליטוש המקסימלי על מנת להסיר את שכבת הנזק שנוצר במהלך הפוליש בהקדם האפשרי. יחד עם זאת, שכבת נזקי הליטוש לא אמורה להשפיע על הרקמה הנצפית הסופית, כלומר, היא לא תגרום לרקמות שווא. הראשון דורש שימוש בחומרים שוחקים גסים יותר כדי להבטיח קצב ליטוש גדול יותר להסרת שכבת הנזק המלוטשת, אך גם שכבת נזקי הליטוש עמוקה יותר; האחרון מצריך שימוש בחומר המשובח ביותר, כך ששכבת נזקי הליטוש תהיה רדודה יותר אך מלוטשת השיעור נמוך.

הדרך הטובה ביותר לפתור את הסתירה הזו היא לחלק את הליטוש לשני שלבים. מטרת הליטוש הגס היא להסיר את שכבת הנזק המלוטשת. בשלב זה צריך להיות קצב הליטוש המרבי. הנזק פני השטח שנגרם מליטוש גס הוא שיקול משני, אך הוא צריך להיות קטן ככל האפשר; השני הוא ליטוש עדין (או ליטוש סופי). מטרתו להסיר נזקי פני השטח הנגרמים מליטוש גס ולמזער נזקי ליטוש. בעת ליטוש ציוד מכונת ליטוש, משטח ההשחזה של המדגם ודיסק הליטוש צריך להיות מקביל לחלוטין ולחוץ באופן שווה על דיסק הליטוש. הקפד למנוע מהדגימה לעוף החוצה וליצור סימני בלאי חדשים עקב לחץ מוגזם. במקביל, יש לסובב את המדגם ולהזיז קדימה ואחורה לאורך רדיוס הפטיפון כדי למנוע שחיקה מקומית של בד הליטוש מהר מדי. בתהליך ההברקה, יש להוסיף באופן רציף את תרחיף המיקרו-אבקה כדי לשמור על לחות מסוימת של בד הליטוש. לחות רבה מדי תחליש את ההשפעה של ליטוש סימני בלאי, ותגרום לשלב הקשה בדוגמה להופיע תכלילים מובלטים ולא מתכתיים בשלב הפלדה והגרפיט בברזל יצוק כדי לייצר "זנב"; כאשר הלחות נמוכה מדי, חיכוך וחום יגרמו לדגימה כאשר הטמפרטורה עולה, אפקט הסיכה מצטמצם, משטח השחזה מאבד את הברק שלו, ואפילו מופיעים כתמים שחורים, והסגסוגת הקלה תפגע במשטח. על מנת להשיג את המטרה של ליטוש גס, מהירות הסיבוב של הפטיפון נדרשת להיות נמוכה, רצוי לא יותר מ-600 r/min; זמן הליטוש צריך להיות ארוך יותר מהזמן הנדרש להסרת השריטות, מכיוון שיש להסיר את השכבה המעוותת. לאחר ליטוש גס, משטח השחזה חלק, אך עמום ומשעמם. ישנם סימני בלאי אחידים ועדינים מתחת למיקרוסקופ, אותם יש להעלים על ידי ליטוש עדין.

הקדמה קצרה של ציוד פוליש ועקרון העבודה שלו

ניתן להגביר כראוי את מהירות הפטיפון במהלך הליטוש העדין, וזמן הליטוש מתאים לזרוק את השכבה הפגומה של הליטוש הגס. לאחר ליטוש עדין, המשטח המלוטש בהיר כמו מראה, ולא ניתן לראות שריטות מתחת לשדה הבהיר של המיקרוסקופ, אך עדיין ניתן לראות את סימני הבלאי תחת תאורת ניגודיות הפאזה. לאיכות הליטוש של מכונת הליטוש יש השפעה רצינית על מבנה המדגם, מה שמשך בהדרגה את תשומת לבם של מומחים רלוונטיים. בשנים האחרונות נעשתה עבודת מחקר רבה על ביצועי ציוד מכונות ליטוש בארץ ובחו"ל, ופותחו דגמים חדשים רבים ודור חדש של ציוד ליטוש. הפעולה הידנית המקורית מתפתחת למגוון של ציוד מכונת ליטוש חצי אוטומטי ואוטומטי לחלוטין.

קישור למאמר זה: הקדמה קצרה של ציוד פוליש ועקרון העבודה שלו

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הקדמה קצרה של ציוד פוליש ועקרון העבודה שלופח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. היא מספקת גם שירותי ליטוש מתכת, צביעה, השחזה משטח ויישור פירים. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.