האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הקדמה קצרה של תהליך טיפול בחום

הקדמה קצרה של תהליך טיפול בחום

במילים פשוטות, ההבדל בין חישול לבין חישול הוא שהחישול אומר שלא נדרשת קשיות, והחיסול עדיין שומר על דרגת קשיות מסוימת.

הַרפָּיָה: 

המבנה המתקבל על ידי מזגה בטמפרטורה גבוהה הוא סורביט מחוסמ. טמפרור בדרך כלל לא משמש לבד. לאחר כיבוי החלקים, המטרה העיקרית של הטמפרור היא לבטל את מתח ההמרה ולהשיג את המבנה הנדרש. טמפרור מחולק לטמפרטורה נמוכה, טמפרטורה בינונית וטמפרטורה גבוהה לפי טמפרטורת הטמפרור. בהתאמה מקבלים מרטנסיט, טרוסטיט וסורביט מחוסמים.

ביניהם, טיפול החום בשילוב חיסום בטמפרטורה גבוהה לאחר ההמרה נקרא טיפול מרווה וטמפרינג, ומטרתו לקבל תכונות מכניות מקיפות עם חוזק, קשיות, פלסטיות וקשיחות טובה. לכן, הוא נמצא בשימוש נרחב בחלקים מבניים חשובים של מכוניות, טרקטורים, כלי מכונות וכו', כגון מוטות חיבור, ברגים, ציודים ו פירס. הקשיות לאחר הטמפרור היא בדרך כלל HB200-330.

רִכּוּך:

 הטרנספורמציה של הפרליט מתרחשת בתהליך החישול. המטרה העיקרית של חישול היא לגרום למבנה הפנימי של המתכת להגיע או להתקרב למצב שיווי המשקל, כהכנה לעיבוד הבא וטיפול חום סופי.

חישול הקלה במתח הוא תהליך חישול לביטול מתח שיורי הנגרם מעיבוד דפורמציה פלסטי, ריתוך וכו' ומהמתח השיורי ביציקה. ישנם מתחים פנימיים בחומר לאחר מכן לְטִישָׁה, יציקה, ריתוך וחיתוך. אם זה לא יבוטל בזמן, חומר העבודה יעוות במהלך העיבוד והשימוש, מה שישפיע על הדיוק של חומר העבודה. חשוב מאוד להשתמש בחישול הפגת מתחים כדי למנוע מתח פנימי שנוצר במהלך העיבוד.

טמפרטורת החימום של חישול הפחתת מתח נמוכה מטמפרטורת מעבר הפאזה, ולכן לא מתרחשת טרנספורמציה מבנית במהלך כל תהליך הטיפול בחום. הלחץ הפנימי מתבטל בעיקר באופן טבעי על ידי חומר העבודה בתהליך של שימור חום וקירור איטי.

הקדמה קצרה של תהליך טיפול בחום

על מנת לחסל את הלחץ הפנימי של חומר העבודה בצורה יסודית יותר, יש לשלוט בטמפרטורת החימום במהלך החימום. בדרך כלל, הוא נכנס לכבשן בטמפרטורה נמוכה, ולאחר מכן מתחמם לטמפרטורה שצוינה בקצב חימום של כ-100 מעלות צלזיוס לשעה. טמפרטורת החימום של החלקים המרותכים צריכה להיות מעט גבוהה מ-600 ℃. זמן ההחזקה תלוי במצב. אם אתה רוצה ללמוד תכנות UG בקבוצת Q 304214709, זה יכול לעזור לך, בדרך כלל 2-4 שעות. זמן ההחזקה של חישול הפגת מתחים ליציקות נלקח כגבול עליון, קצב הקירור נשלט ב-(20-50) ℃/שעה, וניתן לקרר אותו באוויר לאחר הקירור עד מתחת ל-300 ℃. ניתן לחלק את טיפול ההזדקנות לשני סוגים: הזדקנות טבעית והזדקנות מלאכותית. ההזדקנות הטבעית היא להניח את היציקות בשטח הפתוח יותר מחצי שנה, והיא תתרחש באיטיות, ובכך תבטל או תפחית מתח שיורי. הזדקנות מלאכותית מחממת את היציקות ל-550-650 ℃ להורדת מתחים, היא חוסכת זמן מהזדקנות טבעית, והסרת המתח הנותרים היא יסודית יותר.

מה זה הרפיה? 

טמפרור הוא תהליך טיפול בחום שבו חומר המתכת או החלק המרוווה מחומם לטמפרטורה מסוימת, נשמר לפרק זמן מסוים ולאחר מכן מקורר בצורה מסוימת. טמפינג היא פעולה שמתבצעת מיד לאחר ההמרה, והיא לרוב החלק האחרון בטיפול החום של חומר העבודה. תהליך, כך שהתהליך המשולב של כיבוי וטמפרור נקרא טיפול חום סופי.

המטרות העיקריות של כיבוי והזרמה הן: 1) הפחתת מתח פנימי והפחתת שבירות. לחלקים מרוויים יש מתח ושבירות גדולים. אם הם לא יתחזקו בזמן, הם יטו להתעוות או אפילו להיסדק. 2) התאם את המאפיינים המכניים של חומר העבודה. לאחר ההמרה, לחומר העבודה קשיות גבוהה ושבריריות גבוהה. על מנת לעמוד בדרישות הביצועים השונות של חלקי עבודה שונים, ניתן להתאים אותו על ידי מזג, קשיות, חוזק, פלסטיות וקשיחות. 3) ייצב את גודל חומר העבודה. ניתן לייצב את המבנה המטאלוגרפי על ידי טמפרור כדי להבטיח שלא יתרחש עיוות בתהליך השימוש העתידי. 4) שפר את ביצועי החיתוך של פלדות מסוימות מסגסוגת.

בייצור, הוא מבוסס לעתים קרובות על דרישות הביצועים של חומר העבודה. על פי טמפרטורת החימום השונה, הטמפרור מחולק לטמפרטורת טמפרטורה נמוכה, מזגה בטמפרטורה בינונית וטמפרטורת טמפרטורה גבוהה.

תהליך הטיפול בחום של הרוויה ובעקבותיו חיסום בטמפרטורה גבוהה נקרא מרווה וטמפרינג, כלומר יש לו חוזק גבוה וקשיחות פלסטית טובה. משמש בעיקר לעיבוד חלקי מבנה של מכונות עם עומסים גדולים יותר, כגון צירים של כלי מכונות, סרנים של סרן אחורי לרכב, גלגלי שיניים חזקים וכו'.

מה זה מרווה? מרווה הוא תהליך טיפול בחום המחמם את חומר המתכת או חלקי המתכת עד לטמפרטורת מעבר הפאזה, ולאחר החזקתה, הוא מתקרר במהירות בקצב הגבוה מקצב הקירור הקריטי לקבלת מבנה המרטנסיט.

כיבוי הוא להשיג את המבנה של מרטנזיט, ולאחר מכן לאחר חיסום, חומר העבודה יכול להשיג ביצועים טובים על מנת לתת משחק מלא לפוטנציאל של החומר. מטרתו העיקרית היא: 1) לשפר את התכונות המכניות של חומרים או חלקי מתכת. לדוגמא: שפר את הקשיות וההתנגדות לבלאי של כלים, מֵסַבs, וכו ', לשפר את הגבול האלסטי של קפיצים, ולשפר את התכונות המכניות המקיפות של חלקי פיר. 2) שפר את תכונות החומר או התכונות הכימיות של כמה פלדות מיוחדות. כגון שיפור עמידות בפני קורוזיה של נירוסטה והגברת המגנטיות הקבועה של פלדה מגנטית. בעת ההמרה והקירור, בנוסף לבחירה הסבירה של חומרי המרווה, חייבת להיות שיטת הרווה נכונה. שיטות ההמרה הנפוצות כוללות כיבוי נוזל יחיד, כיבוי דו-נוזל, כיבוי מדורג, הכחדה ומרווה חלקית.

מהם ההבדלים והקשרים בין נורמליזציה, חישול, מרווה וחיסול?

לנרמול יש את המטרות והשימושים הבאים. 

① עבור פלדות hypoeutectoid, נורמליזציה משמשת כדי לחסל את מבנה גס-גרגירים ומבנה Widmanstatten שחומם יתר על המידה של יציקה, פרזול וריתוכים, ואת המבנה דמוי הרצועה בחומרים מגולגלים; לעדן דגנים; וניתן להשתמש בו כטיפול חום לפני ההמרה. 

②עבור פלדה היפראווטקטואידית, נורמליזציה יכולה לחסל את הצמנטיט המשני ברשת ולעדן את הפרליט, מה שלא רק משפר את התכונות המכניות, אלא גם מקל על חישול הכדוריות הבאות.

 ③ עבור גיליונות פלדה דקים למשיכה עמוקה של פחמן, נורמליזציה יכולה לחסל את הצמנטיט החופשי בגבול התבואה כדי לשפר את ביצועי השרטוט העמוק שלו. 

④עבור פלדה דלת פחמן ופלדה בעלת סגסוגת נמוכה של פחמן, ניתן להשתמש בנרמול כדי להשיג יותר מבנה פרלייט פתיתים, להגדיל את הקשיות ל-HB140-190, להימנע מתופעת "הסכין הדביקה" במהלך החיתוך ולשפר את יכולת העיבוד. עבור פלדת פחמן בינונית, חסכוני ונוח יותר להשתמש בנרמול כאשר הן נרמול והן חישול זמינים. 

⑤ עבור פלדות מבניות פחמן בינוניות רגילות, שבהן התכונות המכניות אינן גבוהות, ניתן להשתמש בנורמליזציה במקום מרווה וחיסום בטמפרטורה גבוהה, שהיא לא רק קלה לתפעול, אלא גם יציבה במבנה ובגודל.

 ⑥ נורמליזציה של טמפרטורה גבוהה (150-200 ℃ מעל Ac3) בשל קצב הדיפוזיה הגבוה בטמפרטורה גבוהה, יכולה להפחית את הפרדת ההרכב של יציקות וחישול. ניתן לעדן את הגרגרים הגסים לאחר נורמליזציה של טמפרטורה גבוהה על ידי נורמליזציה שנייה של טמפרטורה נמוכה יותר.

 ⑦ עבור חלק מפלדות מסגסוגת פחמן נמוכות ובינוניות המשמשות בטורבינות קיטור ובדודים, נעשה שימוש בנורמליזציה כדי להשיג מבנה bainite, ולאחר מכן לאחר טמפרטורת טמפרטורה גבוהה, יש לה עמידות טובה לזחילה ב-400-550 ℃.

 ⑧ בנוסף לחלקי פלדה וחומרי פלדה, נורמליזציה נמצאת בשימוש נרחב גם בטיפול בחום של ברזל רקיע כדי להשיג מטריצת פרלייט ולשפר את חוזק הברזל הברזל. מכיוון שהמאפיין של נורמליזציה הוא קירור אוויר, טמפרטורת הסביבה, שיטת הערימה, זרימת האוויר וגודל חלקי העבודה כולם משפיעים על הארגון והביצועים לאחר הנרמול.

המבנה המנרמל יכול לשמש גם כשיטת סיווג לפלדת סגסוגת. בדרך כלל, פלדות סגסוגת מחולקות לפלדת פרלייט, פלדת בייניט, פלדה מרטנסיטית ופלדה אוסטניטית לפי המבנה המתקבל על ידי חימום מדגם בקוטר של 25 מ"מ עד 900 מעלות צלזיוס וקירור אוויר.

חישול הוא תהליך טיפול בחום מתכת המחמם את המתכת לאט לטמפרטורה מסוימת, שומר עליה למשך זמן מספיק, ולאחר מכן מקרר אותה במהירות מתאימה. טיפול בחום חישול מתחלק לחישול מלא, חישול לא שלם וחישול הפגת מתחים.

ניתן לבדוק את התכונות המכניות של חומרים מחושלים על ידי בדיקת מתיחה או בדיקת קשיות. פלדות רבות מסופקות במצב טיפול חום מחושל. ניתן לבדוק את קשיות הפלדה על ידי בודק קשיות Rockwell לבדיקת קשיות HRB. עבור לוחות פלדה דקים יותר, פסי פלדה וצינורות פלדה דקים, ניתן להשתמש בבודק קשיות השטח של Rockwell לבדיקת קשיות HRT. .

מטרת החישול היא: 

①שפר או הסר פגמים מבניים שונים ומתחים שיוריים הנגרמים מיציקת פלדה, פרזול, גלגול וריתוך, ולמנוע דפורמציה וסדיקה של חומר העבודה. 

②רכך את חומר העבודה לחיתוך.

 ③ עידון את הגרגירים ושפר את המבנה כדי לשפר את התכונות המכניות של חומר העבודה. 

④ הכן את הארגון לטיפול החום הסופי (המרווה, מזג).

תהליכי חישול נפוצים הם: 

① חישול מלא. הוא משמש לחידוד המבנה המחומם גס עם תכונות מכניות גרועות לאחר יציקה, פרזול וריתוך של פלדת פחמן בינונית ודלת פחמן. מחממים את חומר העבודה ל-30-50 מעלות צלזיוס מעל הטמפרטורה שבה כל הפריט הופך לאוסטניט, החזק אותו למשך זמן מה, ולאחר מכן התקרר באיטיות עם התנור. במהלך תהליך הקירור, האוסטניט הופך שוב, מה שיכול לשנות את מבנה הפלדה. רזה. 

② חישול spheroidizing. משמש להפחתת הקשיות הגבוהה של פלדת כלי ופלדת מיסבים לאחר חישול. חומר העבודה מחומם ל-20-40 מעלות צלזיוס מעל הטמפרטורה שבה הפלדה מתחילה ליצור אוסטניט, ולאחר מכן מתקרר באיטיות לאחר שמירת הטמפרטורה. במהלך תהליך הקירור, הצמנטיט הלמלרי שבפרליט הופך לכדורי, ובכך מפחית את הקשיות. 

③ חישול איזותרמי. הוא משמש להפחתת הקשיות הגבוהה של כמה פלדות מבניות מסגסוגת עם תכולת ניקל וכרום גבוהה יותר לחיתוך. בדרך כלל, הוא מקורר תחילה לטמפרטורה הכי לא יציבה של אוסטניט בקצב מהיר יחסית, ולאחר החזקה למשך זמן מתאים, האוסטניט הופך לטרווסטיט או סורביט, וניתן להפחית את הקשיות. 

④ חישול מחדש. הוא משמש לביטול תופעת ההתקשות (עלייה בקשיות וירידה בפלסטיות) של חוטי מתכת ויריעות במהלך משיכה קרה וגלגול קר. טמפרטורת החימום היא בדרך כלל 50-150℃ מתחת לטמפרטורה שבה הפלדה מתחילה ליצור אוסטניט. רק כך ניתן לבטל את אפקט התקשות העבודה ולרכך את המתכת. 

⑤ חישול גרפיטיזציה. הוא משמש לייצור ברזל יצוק המכיל כמות גדולה של צמנטיט לברזל יצוק ברזל עם פלסטיות טובה. פעולת התהליך היא לחמם את היציקה לכ-950 מעלות צלזיוס, לשמור אותה לפרק זמן מסוים ולאחר מכן לקרר אותה כראוי כדי לפרק את הצמנטיט ליצירת גרפיט פלקולנטי. 

⑥ חישול דיפוזיה. הוא משמש להומוגנית ההרכב הכימי של יציקות סגסוגת ולשיפור הביצועים שלה. השיטה היא לחמם את היציקה לטמפרטורה הגבוהה ביותר האפשרית בהנחה שאינה נמסה, ולשמור עליה לאורך זמן, ולהתקרר באיטיות לאחר שהדיפוזיה של אלמנטים שונים בסגסוגת נוטה להתפזר באופן שווה.

 ⑦ חישול הפגת מתחים. הוא משמש לביטול הלחץ הפנימי של יציקות פלדה וחלקים מרותכים. עבור מוצרי פלדה, הטמפרטורה שבה אוסטניט מתחיל להיווצר לאחר חימום היא 100-200 ℃, וניתן לבטל את הלחץ הפנימי על ידי קירור באוויר לאחר שימור החום.

מרווה, תהליך טיפול בחום למתכות וזכוכית. מוצר הסגסוגת או הזכוכית מחוממים לטמפרטורה מסוימת, ולאחר מכן מתקררים במהירות במים, שמן או אוויר, המשמשים בדרך כלל להגברת הקשיות והחוזק של הסגסוגת. המכונה בדרך כלל "אש טבילה". החלק המרוווה מחומם מחדש לטמפרטורה מתאימה הנמוכה מהטמפרטורה הקריטית הנמוכה יותר, והמתכת מקוררת באוויר, מים, שמן ואמצעים אחרים לאחר שימור חום למשך תקופה.

לאחר ההמרה, לחלקי עבודה מפלדה יש ​​את המאפיינים הבאים: 

① מתקבלים מבנים לא מאוזנים (כלומר לא יציבים) כגון מרטנזיט, בייניט ואוסטניט שמור. 

② יש לחץ פנימי גדול. 

③ המאפיינים המכניים אינם יכולים לעמוד בדרישות. לכן, חלקי עבודה מפלדה מחוסמים בדרך כלל לאחר המרווה. ההשפעות של מזג הם: 

①שפר את יציבות הארגון, כך שמבנה חומר העבודה לא משתנה עוד במהלך השימוש, כך שהגודל הגיאומטרי והביצועים של חומר העבודה יישארו יציבים. 

② הסר מתח פנימי על מנת לשפר את הביצועים של חומר העבודה ולייצב את הגודל הגיאומטרי של חומר העבודה. 

③ התאם את התכונות המכניות של הפלדה כדי לעמוד בדרישות השימוש.

הסיבה שבגללה לטמפרטור יש את ההשפעות הללו היא שכאשר הטמפרטורה עולה, הפעילות האטומית עולה, והאטומים של ברזל, פחמן ושאר יסודות סגסוגת בפלדה יכולים להתפזר מהר יותר כדי להבין את הסידור מחדש והשילוב של האטומים, מה שהופך אותה לבלתי יציבה. ארגון לא מאוזן הפך בהדרגה לארגון יציב ומאוזן. ביטול הלחץ הפנימי קשור גם לירידה בחוזק המתכת כאשר הטמפרטורה עולה. כאשר פלדה כללית מחוסמת, הקשיות והחוזק יורדים, והפלסטיות עולה. ככל שטמפרטורת הטמפרור גבוהה יותר, כך השינוי בתכונות המכניות הללו גדול יותר. פלדות סגסוגת מסוימות עם תכולה גבוהה יותר של יסודות סגסוגת יזרזו כמה חלקיקים עדינים של תרכובות מתכת במהלך הטמפרור בטווח טמפרטורות מסוים, מה שיגדיל את החוזק והקשיות. תופעה זו נקראת התקשות משנית.

דרישות טמפרטורת: חלקי עבודה עם מטרות שונות צריכים להיות מחוסמים בטמפרטורות שונות כדי לעמוד בדרישות בשימוש.

① כלים, מיסבים, חלקים מקרבים ומוקשים וחלקים מוקשים על פני השטח מחוסמים בדרך כלל בטמפרטורה נמוכה מתחת ל-250 מעלות צלזיוס. הקשיות משתנה מעט לאחר טמפרטורת טמפרטורה נמוכה, הלחץ הפנימי מופחת, והקשיחות משתפרת מעט. 

②הקפיץ מחומם בטמפרטורה בינונית ב-350-500℃ כדי להשיג גמישות גבוהה יותר וקשיחות הכרחית.

 ③חלקים העשויים מפלדה מבנית פחמן בינונית מחוסמים בדרך כלל בטמפרטורה גבוהה של 500-600 ℃ כדי להשיג התאמה טובה של חוזק וקשיחות מתאימים.

תהליך הטיפול בחום של הרווה וחיסום בטמפרטורה גבוהה מכונה ביחד כיבוי וחיסול. כאשר פלדה מחוסמת בסביבות 300 מעלות צלזיוס, היא לעתים קרובות מגבירה את שבירותה. תופעה זו נקראת הסוג הראשון של שבירות מזג. בדרך כלל, אין לחמם אותו בטווח טמפרטורות זה. פלדות מבניות מסוימות מסגסוגת פחמן בינונית נוטות גם להיות שבירות אם הן מתקררות באיטיות לטמפרטורת החדר לאחר טמפרטורת טמפרטורה גבוהה. תופעה זו נקראת הסוג השני של שבירות מזג. הוספת מוליבדן לפלדה או קירור בשמן או במים במהלך הטמפרור יכולה למנוע את הסוג השני של שבירות מזג. ניתן לבטל פריכות מסוג זה על ידי חימום מחדש של הסוג השני של פלדה שבירה מחוסמת לטמפרטורת החיסום המקורית.

תפיסת חישול של פלדה: הפלדה מחוממת, נשמרת חמה ואז מתקררת באיטיות כדי לקבל תהליך קרוב למבנה שיווי המשקל.

1. תהליך חישול מלא: חימום 30-50 ℃ מעל Ac3 → שימור חום → קירור עם תנור עד מתחת ל 500 ℃ → קירור אוויר בטמפרטורת החדר. מטרה: עידון גרגירים, מבנה אחיד, שיפור קשיחות פלסטית, ביטול מתח פנימי והקלה על עיבוד שבבי.

2. תהליך חישול איזותרמי: חימום Ac3 או יותר → שימור חום → קירור מהיר לטמפרטורת המעבר של פרליט → שהייה איזותרמית → טרנספורמציה ל-P → קירור אוויר מחוץ לכבשן; מטרה: זהה לעיל. אבל הזמן קצר, קל לשלוט בו, ופירוק החמצון והפחמימות קטנים. (מתאים לפלדת סגסוגת וחלקי פלדת פחמן גדולים עם תת-קירור א' יציב יחסית).

3. קונספט חישול spheroidizing: הוא תהליך של spheroidizing cementite בפלדה. אובייקט: פלדה אוטקטואידית ופלדה היפראוקטואידית תהליך: 

(1) חישול איזותרמי כדורית חימום 20-30 מעלות מעל Ac1 → שימור חום → קירור מהיר עד 20 מעלות מתחת ל-Ar1 → איזותרמית → קירור לכ-600 מעלות עם התנור → קירור אוויר מחוץ לכבשן.

 (2) חימום חישול רגיל 20-30 מעלות מעל Ac1 → שימור חום → קירור איטי במיוחד לכ-600 מעלות → קירור אוויר מחוץ לכבשן. (מחזור ארוך, יעילות נמוכה, לא ישים). 

מטרה: להפחית את הקשיות, לשפר את קשיחות הפלסטיק ולהקל על חיתוך. מנגנון: הפיכת פתית או צמנטיט רשת לגרגיר (כדורי). 

תיאור: בעת חישול וחימום, המבנה אינו בצורת A לחלוטין, ולכן הוא נקרא גם חישול לא שלם.

4. תהליך חישול הפגת מתחים: חימום לטמפרטורה מתחת ל-Ac1 (500-650 מעלות) → שימור חום → קירור איטי לטמפרטורת החדר. מטרה: ביטול הלחץ הפנימי השיורי של יציקות, פרזול, חלקי ריתוך וכו', ולייצב את גודל חומר העבודה.

תהליך חיסום פלדה: הפלדה המרוווה מחוממת לטמפרטורה מתחת ל-A1 לצורך החזקה, ולאחר מכן מקוררת (בדרך כלל מקוררת אוויר) לטמפרטורת החדר. מטרה: לחסל את הלחץ הפנימי הנגרם על ידי כיבוי, לייצב את גודל היצירה, להפחית שבירות ולשפר את ביצועי החיתוך. מאפיינים מכניים: ככל שטמפרטורת החיסום עולה, הקשיות והחוזק פוחתים, והקשיחות הפלסטית עולה.

1. טמפרטורת טמפרטורה נמוכה: 150-250 מעלות צלזיוס, מחזור M, הפחתת מתח פנימי ושבירות, שיפור קשיחות פלסטית, ובעלי קשיות גבוהה יותר ועמידות בפני שחיקה. משמש לייצור כלי מדידה, כלי חיתוך ומסבים גלגול וכו'.

2. מזג טמפרטורת ביניים: 350-500℃, מחזור T, עם גמישות גבוהה, פלסטיות וקשיות מסוימת. משמש לייצור קפיצים, פרזול מתכות וכו'.

3. מזגה בטמפרטורה גבוהה: 500-650 ℃, זמן S, עם תכונות מכניות מקיפות טובות. משמש לייצור גלגלי שיניים, גלי ארכובה וכו'.

קישור למאמר זה: הקדמה קצרה של תהליך טיפול בחום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הקדמה קצרה של תהליך טיפול בחוםמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, דיור תיבת הילוכים, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.