האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הקדמה של נירוסטה קלה במיוחד היא קלה בכ-20% מפלדת אל חלד מסורתית

הקדמה של נירוסטה קלה במיוחד היא קלה בכ-20% מפלדת אל חלד מסורתית

לאחרונה, משרד מחקר חומרי הפלדה הקוריאני (KIMS) תחת משרד המדע, הטכנולוגיה, המידע והתקשורת ומכון פוהאנג למדע התעשייה (RIST) פיתחו לראשונה בעולם פלדת אל-חלד קלת משקל במיוחד. שהוא קל יותר בכ-20% מפלדת אל חלד מסורתית. %על אודות.

הנירוסטה קלת המשקל שפותחה הפעם לא רק משנה את הסטריאוטיפ המסורתי של "נירוסטה כבדה", אלא גם אינה מוסיפה סגסוגות ניקל במחיר גבוה, ובכך מבטיחה תחרותיות במחיר.

הקדמה של נירוסטה קלה במיוחד היא קלה בכ-20% מפלדת אל חלד מסורתית

מחקר זה נתמך על ידי פרויקט פיתוח טכנולוגי דו-שימושי של הסוכנות לקידום שיתוף פעולה צבאי-אזרחי של סוכנות ההגנה הלאומית של קוריאה. תוצאות מחקר רלוונטיות פורסמו בכתב העת האקדמי הבינלאומי "Scientific Report" (Scientific Report), כותרת המאמר היא "מחלקה חדשה של פלדות קלות משקל, עם חוזק גבוה במיוחד וגמישות גדולה" (סוג חדש של קל משקל, חוזק גבוה במיוחד, פלדת אל חלד בעלת משיכות גבוהה). בעתיד צוות המחקר יבצע מחקרי המשך כגון ייצור המוני טכנולוגי.

עד כה, הפלדה הקלה במיוחד היא אלמנט אלומיניום מסגסוגת קלה שנוסף לפלדה, ובכך משיג את האפקט הקל. עם זאת, עודף אלומיניום יכול גם לגרום לשבירות, שעלולה לגרום לשבירות. לכן, תכולת האלומיניום לא תעלה על 10%. על מנת להתגבר על בעיה זו, צוות המחקר ייעל את התוספת של פחמן, מנגן, כרום ואלמנטים מתגזרים אחרים כדי להפחית את שבירות הפלדה תוך הוספת 12% אלומיניום. בנוסף, על ידי הוספת כרום נוצרת שכבת תחמוצת צפופה עם תכולה גבוהה של אלומיניום וכרום על פני הפלדה, ובכך מבטיחה שעמידות בפני קורוזיה שווה לזו של נירוסטה מסדרה 400. איור 1 מציג את ההשוואה בין מבנה המיקרו של פלדת אל-חלד קלה במיוחד לפלדה קלת משקל מסורתית.

לנירוסטה מסורתית יש צפיפות של 7.9-8.0g/cm3 והיא כבדה. הנירוסטה קלת המשקל שפותחה בדרום קוריאה הפעם מתווספת עם 12% אלומיניום, והצפיפות מצטמצמת ל-6.3-6.5 גרם/סמ"ק, שזה קל יותר בכ-3%. סוג זה של נירוסטה קלת משקל במיוחד, אם תיושם לראשונה בתעשיות כמו רכב ובניית ספינות, צפוי לשפר את יעילות הדלק תוך הפחתת פליטת פחמן דו חמצני.

ניתן לומר שמחקר זה מתחיל מכיוון חדש של עיצוב סגסוגת, אשר לא רק פורץ את מגבלת המשקל של הנירוסטה המסורתית, אלא גם פותר את בעיות הקורוזיביות והשבירות של פלדה קלת משקל במיוחד, שיש לה משמעות רבה.

לנירוסטה יש חוזק וגמישות מצוינים, וגם בעלת עמידות בפני קורוזיה יוצאת דופן. בנוסף למכשירי מטבח ומכשירי חשמל ביתיים, הוא נמצא בשימוש נרחב גם בתעשיות רכב, בנייה, בניית ספינות, רפואה ואחרות. ניתן לראות כי האולטרה קל משקל שפותח הפעם סיכוי היישום של נירוסטה איכותית הוא רחב.

קישור למאמר זה: הקדמה של נירוסטה קלה במיוחד היא קלה בכ-20% מפלדת אל חלד מסורתית

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הקדמה של נירוסטה קלה במיוחד היא קלה בכ-20% מפלדת אל חלד מסורתיתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).