האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הקמת להבי מדחף ותכונותיהם הגיאומטריות בסעיף

הקמת להבי מדחף ותכונותיהם הגיאומטריות בסעיף

הקמת להבי מדחף ותכונותיהם הגיאומטריות בסעיף


מכיוון שהמדחף הוא חלק משטח חופשי, צורתו מסובכת. כדי לתכנן את תוכנית העיבוד של המדחף, עלינו לנתח תחילה את המאפיינים הגיאומטריים שלו.

הקמת להבי מדחף ותכונותיהם הגיאומטריות בסעיף
היווצרות משטח ספירלה וחתך להב

מכיוון שהמדחף הימי הוא חלק משטח חופשי, צורתו מסובכת. כדי לתכנן את תוכנית העיבוד של המדחף, עלינו לנתח תחילה את המאפיינים הגיאומטריים שלו. המדחפים המקוריים, כמו ברגים, כללו סיבוב אחד או שניים סביב פיר. פעולה מאוחרת יותר גילתה שאם לוקחים קטע ממשטח הספירלה במקום המעגל המלא, היעילות תגדל. נדרשו יותר מ 100 שנה של תרגול ייצור כדי ליצור צורה זו כיום. שיטת התכנון העיקרית של המדחף היא שיטת המפה, כלומר העיצוב מתבצע באמצעות המפה שצוירה על פי תוצאות הניסוי של מודל המדחף. על פי מפת העיצוב, ה- מדחפים לעיבוד שבבי הם בעיקר מדחפים מסוג B, מדחפים מסוג AU, ומדחפים מסוג SSPA.

יצירת להבי מדחף

משטח הלחץ של להב המדחף הוא חלק ממשטח הספירלה. משטח הספירלה נוצר על ידי מוט האוטובוס המסתובב סביב ציר OO1 של רכזת המדחף, ובמקביל נע כלפי מעלה לאורך OO1 במהירות קבועה, כפי שמוצג באיור. 1. מוקד התנועה של כל נקודה על הקו הגנרטרי הוא ספירלה. 

במבט לכיוון הציר, הספירלה היא קשת. במבט מהכיוון הניצב לציר, הספירלה היא סינוסואידית. 

המרחק בין כל נקודה באותו סליל לבין הציר הקבוע OO1 קבוע. לכן, אם נוצר משטח גלילי עם רדיוס הספירלה כרדיוס (קו האמצע הגלילי הוא ציר OO1), הספירלה נכללת במשטח הגלילי. הטיה לאחור של המעקה נקראת הטיה לאחור, המתבטאת בזווית ההטיה לאחור ε, בדרך כלל ε = 5 ~ 15 °.

מאפייני החלקים של הלהב

מכיוון שהלהבים חייבים לעמוד בפני דחף המדחף, עליהם להיות בעלי עובי מסוים. הלהבים הם בעלי עובי מרבי על גבי המשטח החתוך ברדיוסים שונים, הנקבעים באמצעות חישובי אור.
משטח גלילי עם רדיוס R (שמרכזו עולה בקנה אחד עם מרכז פיר המדחף) משיק ללהב, וקטע החיתוך הוא משטח החיתוך של הלהב. בהסתכלות לכיוון ציר הנוצות, המטוס החתוך הוא חלק מקשת עם רדיוס R, ואינו קו ישר. 

ישנם בדרך כלל שני סוגים של מקטעי להב: רצועת אוויר וקשת, כפי שמוצג באיור 2. המרחק b בין שני הקצוות של המישור המשיק נקרא רוחב האקורד של המישור המשיק, הנקרא גם אורך האקורד של המשיק. מָטוֹס. העובי המרבי של הקטע מיוצג על ידי t. 

העובי המקסימלי של הקטע בצורת קשת הוא באמצע, כלומר, b/2. העובי המרבי של קטע ציר האוויר הוא כשליש מרוחב האקורד מהקצה המוביל, כלומר, בערך b/3. המיקום של העובי המרבי של כל קטע של הלהב אינו קבוע. 

היחס בין העובי המרבי לרוחב האקורד נקרא יחס העובי, והוא מתבטא ב- δ, כלומר δ = t / b. δ מציין את מידת השומן והרזון של הקטע, וגדול δ מציין שהקטע עבה וצר

קישור למאמר זה: הקמת להבי מדחף ותכונותיהם הגיאומטריות בסעיף

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הקמת להבי מדחף ותכונותיהם הגיאומטריות בסעיףPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.