האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הקשר בין תעשיית התבניות לתעשיית החלקים הסטנדרטיים

הקשר בין תעשיית התבניות לתעשיית החלקים הסטנדרטיים

מהרבעון הרביעי של 2015 עד המחצית הראשונה של 2016, מושפע מהסביבה האובייקטיבית, מהירות הפיתוח של אֶטֶבהתעשייה עשויה להאט, אך החל מהרבעון השלישי של 201 הצגת שורה של מדיניות פיתוח וכו' יכולה לקדם את המשך הפיתוח של התעשייה. ועלינו להתמיד בחדשנות, התאמה ושינוי, ולהמשיך להסתמך על תעשיות מפתח כגון רכב, אנרגיה חדשה, תעופה וחלל, בניית ספינות, תחבורה עירונית, IT, מכשירים אלקטרוניים ובנייה כדי להאיץ את האופטימיזציה והשדרוג של אֶטֶב מוצרים, ולקדם אֶטֶבs כל התעשייה מתפתחת בצורה בריאה ובהתמדה.

הקשר בין תעשיית התבניות לתעשיית החלקים הסטנדרטיים

הצוות הרלוונטי של China Standard Parts Industry Network צופה כי התפוקה הכוללת של מחברים בשנת 2016 צפויה להגיע לכ-6.8 מיליון טון. אבל יש תהליך. יצרני חלקים סטנדרטיים צריכים לתכנן ולשקול מעתה ואילך. במקום להשקיע כספים בייצור חוזר של מוצרים בדרגות נמוכות ובינוניות, עליהם להשתמש בכספים לחדשנות ולטרנספורמציה טכנולוגית, לשפר את רמת הציוד החכם לארגונים ולשדרג את רמת האיתור המקוונת. יחד עם זאת, תעשיית המחברים צריכה להתבסס גם על השוק המקומי, לקדם תחרות פריקה, לתקנן את סדרי השוק ולהתנגד ולעצור השלכת מחירים נמוכים.

בנוסף, יש להאיץ את שיעור התשואה של הכספים, לשלוט בקפדנות על היקף ההלוואות וההשקעות ולהקדיש תשומת לב רבה יותר לשליטה בתזרים המזומנים; יש לשים לב לשינויים בשווקים האירופי והאמריקאי, להגיב באופן אקטיבי לאמצעי הגנה על סחר ולייצב את שוק היצוא. בשנת 2016, מצב הייצוא שלה היה חמור יותר. לכן, לחברות מחברים יש הבנה ברורה, לשים לב להתאמת אזורי היצוא ולחקור את דרום אמריקה, צפון אמריקה ואסיה. מדווח כי בקרב יותר מ-30,000 יצרני תבניות, ערך התפוקה של התבניות עולה על 100 מיליון יואן. ישנם יותר מ-20 מפעלים, עשרות מפעלים בינוניים עם ערך תפוקה של 50 מיליון עד 100 מיליון יואן, ומפעלים עם שווי תפוקה של כ-20 מיליון מהווים חלק גדול. עקב שיפור רמת התבניות הכוללת, השליטה המספרית בציוד לעיבוד תבניות והעיצוב הלא גרפי של התבניות הביאו את סף הכניסה של חברות התבניות לרמה גבוהה יותר. תבניות מודרניות דורשות מתעשיית העובש להאיץ את קצב ההתאמה המבנית.

ניתן לתאר את התפתחות תעשיית העובש ותעשיות אחרות כתלות הדדית של שפתיים ושיניים. לכן, שיפור הרמה הכוללת של תעשיית העובש קשור קשר הדוק להתפתחות של תעשיות קשורות.

  • קודם כל, תנאי התהליך הלא אחידים של יצרני תבניות מקומיים השפיעו קשות על הדיוק והאיכות של התבניות.
  • שנית, יש לשנות בדחיפות את הדילמה לפיה הביקוש לכישרונות עובש גדול בהרבה מההיצע.
  • שלישית, יש לשפר את רמת הסטנדרטיזציה. עבודת התקינה של התבניות של סין החלה מאוחר, והייצור, המכירות, הקידום והיישום של חלקים סטנדרטיים הם אחורה יחסית. כיום, כיסוי השימוש בחלקים סטנדרטיים של תבניות הוא כ-40%-45%, בעוד שהוא בדרך כלל גבוה מ-79% בעולם, ותבניות קטנות ובינוניות הן אפילו יותר מ-80%.
  • רביעית, עלינו לעשות מאמצים מתמשכים כדי להאיץ את ההתאמה של מבנה מוצר העובש.
  • חמישית, יש להעמיק את התפתחות השווקים בחו"ל.
  • שישית, זה צריך להפוך למגמה הכללית לקדם שילוב וארגון מחדש של חברות עובש.
  • שביעית, הגדלת ההשקעה כדי לחזק את יכולות החדשנות.

בשנה האחרונה, תעשיית ייצור הרכב והציוד התפתחה טוב מהצפוי במקור. תעשיות המידע האלקטרוני ותעשיות אחרות המשיכו לפעול במהירות גבוהה. בשוק המקומי יש ביקוש רב לתבניות, בעיקר לתבניות פלסטיק. בנוסף, לתבניות ביתיות יש תחרותיות חזקה במוצרים הנמוכים, ושיעור המשתמשים הזרים שרוכשים תבניות סיניות ממשיך לעלות. מדינות מפותחות תעשייתיות האיצו את העברת ייצור העובשים לסין, מה שקידם את הפריחה בייצור ובביקוש. , קצב הצמיחה הגיע לכ-20%, תוך שמירה על מגמת צמיחה מהירה, המראה באופן מלא כי הייצור והפיתוח של תעשיית העובש בסין גדלים בהדרגה צעד אחר צעד, וקצב הפיכתה של סין ל"מעצמת עובש" הולך והופך יותר ויותר מוצק.

קישור למאמר זה:הקשר בין תעשיית התבניות לתעשיית החלקים הסטנדרטיים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הקשר בין תעשיית התבניות לתעשיית החלקים הסטנדרטייםמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק סין עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות (למות יציקה שֵׁרוּת). מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.