האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

הקשר בין תפיסת ה-"Metaverse" לתעשיית הייצור

הקשר בין תפיסת ה-"Metaverse" לתעשיית הייצור

הקשר בין תפיסת ה-"Metaverse" לתעשיית הייצור

לאחרונה, יש מילה שהפכה פופולרית, שהיא "Metaverse"

Metaverse, המילה האנגלית הזו מורכבת מ-Meta ו-Verse, Meta פירושו התעלות, ו-verse פירושו יקום. ביחד, Metaverse היא הצורה העתידית של האינטרנט: זהו אוסף של מרחבים וירטואליים המורכבים מסדרה של מציאות רבודה, מציאות מדומה ואינטרנט. במילים פשוטות, המטה-יקום הוא עולם וירטואלי מקביל לעולם האמיתי ובעל יכולת פעולה הדדית איתו.

למעשה, הסיבה לכך שהמטא-יקום יכול להפוך לפופולרי ולמשוך את תשומת הלב של כל כך הרבה אנשים קשורה רק לדבר אחד, והוא, מהי הצורה העתידית של האינטרנט?

מא הואטנג קרא לזה "האינטרנט האמיתי". מא הואטנג כתב במגזין הפנימי של Tencent "Three Views": "הזדמנות מרגשת מגיעה. האינטרנט הסלולרי התפתח בעשר שנים והוא יפתח את גל השדרוגים הבא. אנחנו קוראים לזה האינטרנט האמיתי". הוא הוסיף, "הדלת לעולם הוירטואלי ולעולם האמיתי נפתחה".

Liao Chunyuan, מדען AR ומנכ"ל Liangfengtai, קורא לזה "האינטרנט המרחבי". בימים הראשונים, אנשים השתמשו במחשבים כדי לגשת לאינטרנט, מה שנקרא הדור הראשון של האינטרנט; מאוחר יותר, הם השתמשו בטלפונים ניידים כדי לגשת לאינטרנט, אשר נקרא הדור השני של האינטרנט, הנקרא גם אינטרנט סלולרי. במה תשתמש לגלוש באינטרנט בעתיד? ליאו צ'וניואן אמר, "לך יותר למטה ותגלה שהטלפון הנייד עשוי להיות קשה לנשיאה."

האם יש משהו שטלפון נייד לא יכול לשאת?

החלק שלא ניתן לשאת בטלפונים ניידים הוא החלק של האינטרנט הנייד השונה מהדור הבא של האינטרנט. במילים פשוטות, זה AR/VR. ליאו צ'וניואן אמר פעם: "לדעתי האישית, AR הוא לא גימיק. למעשה, זה צריך להיות הדור הבא של המחשבים."

AR (Augmented Reality), כלומר, מציאות רבודה. זו רק טכנולוגיה, איך אפשר לומר שזה הדור הבא של המחשבים? למעשה, כיום ידוע שמשקפי AR הם הדור הבא של המחשבים והספק הטוב ביותר ל"אינטרנט המרחבי" העתידי. הוא יחליף מחשבים אישיים (PC) וטלפונים ניידים. מה שמחשבים וטלפונים ניידים יכולים לעשות, הם יכולים לעשות את זה. מחשבים וטלפונים ניידים לא יכולים לעשות את זה, הם גם יכולים לעשות את זה, כמו הנוחות של שחרור ידיים, ה"טבילה", ה"טבעיות" ו"תחושת הכניסה" באינטראקציה בין אדם למחשב. זה באמת יכול לשבור את הפער בין העולם האמיתי לעולם הווירטואלי, ולהציג מידע וירטואלי בעולם האמיתי.

בעתיד נוכל להשתמש במשקפי AR לגלישה באינטרנט, שהוא הדור השלישי של האינטרנט, שאולי יקרא גם "מטא היקום".

VR, AR, MR, כלומר מציאות מדומה, מציאות רבודה ומציאות מעורבת. זה מה שקווין קלי מכנה את שלוש הצורות של "החומר שאנו יוצרים מתקשר איתנו". פשוט הבינו, VR הוא להשתמש בטכנולוגיית מחשב כדי לדמות עולם וירטואלי, כך שהחושים של המשתמש כמו ראייה, שמיעה, מישוש וכו' מייצרים חוויה סוחפת. AR מעלה את העולם הווירטואלי על העולם האמיתי, ומדגישה את האינטראקציה עם מידע וירטואלי במרחב האמיתי. ניתן לראות ב-MR הכלאה של VR ו-AR, צורה מתקדמת יותר של VR/AR.

בקיצור, המטא-יקום טוב, ו-AR טוב. המושגים הגבוהים לכאורה הללו עדיין לא היו ידועים לאנשים רבים, במיוחד המטא-יקום, לאנשים לא היה זמן לתת להם מושג מדויק. הַגדָרָה. אומרים שהמושג של מטא יקום מגיע מרומן, ואנשים רבים מבלבלים בין שלושת המושגים של VR, AR ו-MR. אבל בכל מקרה, דבר אחד בטוח, כלומר, המושגים הללו קשורים כולם לאינטראקציה של וירטואלי ואמיתי.

עם זאת, לא יהיה זה נכון להתייחס אליהם כאל מושג בלבד. ההתקדמות הטכנולוגית משתנה עם כל יום שעובר, במיוחד בדור החדש של טכנולוגיית המידע, שנחשב אצלנו לפני כמה שנים כמושג מלא במדע בדיוני וחוש עתידני, והוא כבר הוכנס לשימוש כעת. מה שנקרא "העתיד הגיע" אומר זאת. אל תחשבו שזה דבר כל כך נידח, למעשה זה כבר הופיע בחיינו.

איך זוג משקפיים יכול להפוך לכלי ייצור?

אומרים שזה זוג משקפיים. למעשה, מאחורי זוג המשקפיים הזה עומדת פלטפורמת AR המשלבת טכנולוגיות ליבה של AR/AI כגון 5G, מחשוב מרחבי, ענן AR, אינטראקציה טבעית וחומרה חכמה של AR. בתמיכת פלטפורמה זו, משקפי AR כמסוף יכולים לקדם יישומי AR בקישורים שונים בתחום הייצור החכם, כגון התקנת ציוד והזמנתם, בדיקת פס ייצור, תפעול ותחזוקה מרחוק, לאחר מכירת מוצרים והדרכת עובדים. הערך המרכזי שלו הוא שיפור היעילות והפחתת עלויות.

לדוגמה. באפריל 2020, פרויקט שיפור האיכות של Valin Xianggang "בר קטן ובינוני באיכות גבוהה ופס ייצור מיוחד של פלדה" נכנס לשלב ההתקנה וההזמנה הקריטי. עם זאת, בשל השפעת מגיפת הכתר החדשה, זרימת כוח האדם מוגבלת, והטכנאים ממוקמים בגרמניה ובאוסטריה. לא ניתן להיכנס לאתר שיאנגטן לקבלת הדרכה טכנית. על מנת להבטיח את השלמתו הרגילה של הפרויקט, Valin Xianggang איחד כוחות עם Hunan Mobile, Huawei ו- Liangfengtai כדי לפתוח במהירות קו 5G ייעודי חוצה לאומי, ולראשונה בסין להשתמש בטכנולוגיית 5G+AR לביצוע שלט חוצה לאומי הַרכָּבָה.

במהלך הרכבה מרחוק רב לאומית, מהנדסי השטח של Xianggang יכולים להשתמש בפלטפורמת התקשורת ושיתוף הפעולה המרוחקים HiLeia כדי לדחוף את תמונות הצפייה הראשונה באתר למהנדסים בגרמניה ובאוסטריה דרך רשת ה-5G בזמן אמת. מהנדסים זרים מסתמכים על ביאור החלל והשמע של HiLeia בזמן אמת וִידֵאוֹ תקשורת, שיתוף שולחני וטכנולוגיות אחרות יכולות לסייע מרחוק למהנדסי שטח בעבודת ההרכבה של קו הייצור. המהנדסים של Xianggang באתר יכולים לראות מידע הנחיות של מומחים זרים על ידי חבישת משקפי HiAR G200 של Liangfengtai. בסופו של דבר, למרות שהמהנדסים חצו שלושה מקומות, הם כמו לבקר באתר באופן אישי כדי להשיג שיתוף פעולה מרחוק יעיל ומדויק. ב-18 ביוני, הפרויקט הושלם והוכנס לייצור על פי לוח הזמנים, וקבע שיא לתקופת הבנייה הקצרה ביותר של פרויקטים דומים בסין. מובן שפרויקט הרכבה מרחוק של 5G+AR לא רק עזר לוואלין שיאנגנג "להיפטר" מהמגיפה, להרכבה מרחוק חוצה לאומית ולסיים 90% מהרכבת קו הייצור, אלא גם להגדיל את היעילות הכוללת של ייצור הסדנאות על ידי 20%.

שימו לב שלפונקציות שהוזכרו לעיל, כגון "תמונות חיות בצפייה ראשונה" ו"הערות חלל בזמן אמת של AR" יש משמעות רבה לחיבור מומחים מרוחקים ואנשי צוות באתר ושיפור היעילות של תקשורת מרחוק. מה שמכונה תמונת הצפייה הראשונה באתר היא שמומחים מרוחקים יכולים לראות את מה שהצוות באתר רואה דרך משקפי AR, כלומר ההשפעה של "מה שאתה רואה זה מה שאני רואה". מומחים יכולים גם להוסיף הערות תלת מימד לתמונות הווידאו המועברות כדי להדריך את המפעילים באתר. לדוגמה, אם חץ מסומן במיקום בורג, הצוות באתר יכול לראות את ההערות של המומחה במשקפי ה-AR. תזכורת והכוונה מדויקת מאוד. זה השיג את האפקט שאנשים המופרדים משני מקומות יכולים לתקשר בצורה מדויקת ולהקל על התקשורת. ניתן לומר שזהו כלי מצוין להפחתת עלויות התמיכה העסקית עבור תרחישים מורכבים הדורשים השתתפות מרובים בשיתוף פעולה. כבר לא צריך לדאוג לבעיה של אמירה לא ברורה בטלפון או בקול, ואי הבנה של מידע.

תן עוד כמה דוגמאות.

למשקפי AR יש גם ערך מעשי טוב בתרחישים כמו תחזוקת ציוד ובדיקות קו ייצור. ביולי השנה, מערכת ניהול הציוד החכמה של Baosteel Co., Ltd ופרויקטים אחרים של אבני דרך של טכנולוגיית מידע עלו לרשת. במערכת ניהול מכשירים חכמים זו נעשה שימוש במשקפי HiAR H100 הנזכרים ויכולות פלטפורמת ענן AR שפורסמה לאחרונה על ידי Liangfengtai.

למעשה, לא רק בתעשיית הפלדה, טכנולוגיית VR/AR נמצאת כיום בשימוש נרחב בתעשיות שונות בתחום הייצור. לדוגמה, בתעשיית מכשירי החשמל הביתיים, בפלטפורמת האינטרנט התעשייתית של Haier, פתרון ה-AR של Liangfengtai חדר לכל ההיבטים של המפעל של Haier. אנו יודעים כי Zhang Ruimin של Haier הפגין התלהבות רבה במונחים של ניהול תאגידי ושינוי טכנולוגי של המפעל. האייר בנתה מספר "מפעלי אור שחור" והטמיעה אותם בתוך החברה. ניהול שטוח, אתה יכול לדמיין, איך הוא יכול להתעלם מ-VR/AR?

ב-9 בספטמבר, כאשר חברת ה-AR Liangfengtai פרסמה את החומרה, היא הוציאה גם יישום תוכנה בשם "PinNotes". תוכנה זו שונה מפלטפורמת שיתוף הפעולה המרוחק שהוזכרה לעיל, אשר פותרת את בעיית החיבור בין אנשים. המיקוד של PinNotes הוא לפתור את בעיית החיבור בין אנשים ומידע. זה מאפשר למשתמשים להדביק ישירות לחלל מידע דיגיטלי, כגון נתוני IoT כגון טמפרטורה ולחות, וחומרי מידע דיגיטליים כגון סרטונים, ישירות לחלל כמו פתקיות. אנשים שמגיעים לאותה סצנה עם משקפי AR יכולים לראות את המידע הזה ולהשתמש בו כדי לסייע לעבודתם. זוהי הפתעה למחבר שהשתתף בהשקת Liangfengtai.

למעשה, ב-30 השנים האחרונות להתפתחות הגל הדיגיטלי, הסביבה התעשייתית הפכה צפופה יותר ויותר, שיטות הייצור הפכו יותר ויותר מורכבות והמידע הדיגיטלי הפך למסיבי יותר. כעת היא מונחת על ידי הנורמליזציה של המגיפה. זה מעלה בעיה חדשה עבור התעשייה עצמה, כלומר, איך לגרום לאנשים לעבוד פחות קשה במקום להתייצב בסביבה המורכבת הזו, כך שמידע יוכל לשרת ולסייע לאנשים, ובסופו של דבר באמת "להעצים אנשים". , במקום להוסיף לנטל של אנשים. ניתן לענות על שאלה זו מהטכנולוגיה החדשה של AR ומהמושג החדש של "מטא יקום".

קישור למאמר זה:הקשר בין תפיסת ה-"Metaverse" לתעשיית הייצור

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com/


הקשר בין תפיסת ה-"Metaverse" לתעשיית הייצורפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.