האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הרכב מכונת יציקת המות ועקרון הבחירה של מכונת המבנה

הרכב מכונת יציקת המות ועקרון הבחירה של מכונת המבנה

מכונות יציקה מתחלקות לשתי קטגוריות: תא לחיצה חמה למות הליהוק מכונות ותא כבישה קרה למות הליהוק מכונות. תא הכבישה הקרה למות הליהוק המכונה מחולקת לשני סוגים אופקיים ואנכיים לפי המבנה והפריסה של תא העיתונות. 

מנגנון ההידוק של מכונת יציקת תא הכבישה החמה ומכונת יציקת תא הכבישה הקרה זהה, וההבדל טמון במנגנוני ההזרקה והיציקה. תא הלחץ של מכונת יציקת תא הלחץ החמה והתנור מחוברים היטב כמכלול, בעוד שתא הלחץ של מכונת יציקת תא הלחץ הקר והכבשן מופרדים.

הרכב מכונת יציקת המות ועקרון הבחירה של מכונת המבנה

מבנה מכונת היציקה:

1. מנגנון הידוק עובש

הניע את תבנית היציקה כדי לסגור ולפתוח. כאשר התבנית סגורה, יש לה מספיק יכולת לנעול את התבנית בחוזקה כדי להבטיח שמשטח פריד התבנית לא יתרחב במהלך תהליך מילוי ההזרקה. הכוח לנעול את התבנית נקרא כוח ההידוק (הידוע גם ככוח הסגירה), היחידה היא קילוניוטון (kN), שהוא הפרמטר העיקרי המאפיין את גודל מכונת יציקת ההדפסה.

2. מנגנון הזרקה

דחוף את המתכת המותכת בתא הלחץ במהירות שצוינה, ויש לך מספיק אנרגיה כדי להזרים אותה דרך הרץ והשער הפנימי בתבנית, ולאחר מכן למלא אותה לתוך חלל התבנית, ולאחר מכן לשמור על לחץ מסויים כדי להעביר אל ההתמצקות. מתכת מותכת. עד שנוצרת יציקת התבנית. לאחר השלמת פעולת ההזרקה, אגרוף ההזרקה חוזר להתאפס.

מערכת הידראולית

לספק מספיק כוח ואנרגיה לפעולה של מכונת יציקת המות.

4. מערכת בקרה חשמלית

שלוט בביצוע של כל מנגנון של מכונת יציקת הגה כדי לפעול לפי תוכנית שנקבעה מראש.

5. חלקים ובסיס

כל החלקים מורכבים ומורכבים כדי ליצור את כל מכונת יציקת המות ומקובעים על בסיס המכונה.

6. מכונות יציקה מתקדמות אחרות מצוידות בזיהוי פרמטרים, אזעקת תקלות, ניטור תהליך יציקה, אחסון מידע ייצור בעזרת מחשב, מערכות שיחות, הדפסה וניהול.

7. מכשיר עזר

לפי מידת האוטומציה הוא מצויד במכשירים כמו מזיגה, ריסוס וקטיף.

עקרון הבחירה של מכונת יציקה:

(1) להבין את הסוגים והמאפיינים של מכונות יציקת למות;

(2) שקול את סוגי סגסוגת יציקות המתות ודרישות נלוות;

(3) מכונת הליהוק הנבחרת צריכה לעמוד בתנאי ההפעלה ובדרישות הטכניות של חלקי יציקת;

)

(5) מתוך ההנחה להבטיח את הנקודה הרביעית, יש לבחון גם את האמינות והיציבות של המכונה, ולבחור מכונת יצוק עם ביצועי עלות סבירים בהתאם;

(6) עבור סולם הייצור של חלקי יציקה עם זנים רבים ונפח ייצור קטן, בהנחה של הבטחת הנקודה הרביעית, יש לבחור מפרטים תואמים באופן מדעי, כדי לכסות את הזנים הנדרשים ולהפחית את עלות התבנית. -מכונת שידור. כַּמוּת;

(7) בין האינדיקטורים הטכניים השונים ופרמטרי הביצועים של מכונת היציקה, הדבר הראשון שיש לשים לב אליו הוא ביצועי ההזרקה. במקרה של מפרט זהה או דומה, הדגם בעל מגוון רחב של פרמטרים של ביצועי הזרקה עדיף;

(8) במידת האפשר, נסה להצטייד במכשירים ממוכנים או אוטומטיים, המועילים לאיכות המוצר, ליעילות הייצור, לייצור בטוח, לניהול הארגון ולחשבונאות עלויות;

(9) הערך את ההשפעה של מכונת יציקת הגז שנבחרה, כולל: תפוקה, פרודוקטיביות, שיעור כשל, תדירות תחזוקה ועומס עבודה, יציבות ביצועים, אמינות תפעולית ובטיחות וכו'.

חישובים טכניים לפני בחירה. האלמנטים המקוריים של הבחירה כוללים את דפוס יציקת הגזרה, אובייקט פיזי, סוג סגסוגת, גודל מתאר מקסימלי (אורך × רוחב × גובה), משקל נטו, עובי דופן ממוצע, עובי דופן מקסימלי, עובי דופן מינימלי ודרישות הכיוון והמספר של משיכת הליבה, האורך המרבי של משיכת הליבה ומבנה מיוחד.

קישור למאמר זה: הרכב מכונת יציקת המות ועקרון הבחירה של מכונת המבנה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הרכב מכונת יציקת המות ועקרון הבחירה של מכונת המבנהפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל יציקת אלומיניום למות ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.