האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

השוואה בין המאפיינים של מכבש סיליקון כפול בורג ומכבש סיליקון עם בורג אחד

השוואה בין המאפיינים של מכבש סיליקון כפול בורג ומכבש סיליקון עם בורג אחד

מכבש הגומי הוא ציוד בסיסי בתעשיית הגומי ואחד הציוד המרכזי המשפיע על איכות המוצר. הוא ממלא תפקיד חשוב מאוד בתהליך הייצור של צמיגים ומוצרי גומי.

מכבש סיליקון עם בורג אחד ומחצב סיליקון עם בורג אחד הם שני סוגים של מכבשי סיליקון. לכל אחד יש את המאפיינים והיתרונות שלו. בהשוואה למכבש סיליקון בעל בורג יחיד, למכבש סיליקון כפול בורג יש את המאפיינים הבאים.

1. קל להאכיל. מכיוון שמכבש הסיליקון כפול הברגים מעביר חומרים לפי עיקרון התזוזה החיובית, ניתן להוסיף חומרים בעלי צמיגות גבוהה או נמוכה מאוד, כמו גם סרטים, משחות וחומרי אבקה.

2. זמן השהייה של חומרים במכבש סיליקון כפול ברגים קצר, וייצור החום החיכוך קטן, המתאים לעיבוד חומרים רגישים לחום.

3. ביצועי אגזוז מעולים. זאת בשל פונקציית הניקוי העצמי של הבורג הכפול המשתלב שגורם לחומר לקבל חידוש משטח מלא בקטע הפליטה.

4. אפקט הרשת והגזירה בבורג הכפול של חומרי הגלם בחבית יציב ואחיד, ואיכות ערבוב חומרי הגלם והפלסטיקה טובה. כושר השינוע של הבורג גדל, ונפח האקסטרוזיה יציב.

5. ניתן לנקות את החבית באופן אוטומטי.

השוואה בין המאפיינים של מכבש סיליקון כפול בורג ומכבש סיליקון עם בורג אחד

6. צריכת חשמל ספציפית נמוכה. צריכת החשמל הספציפית של מכבש סיליקון עם בורג אחד נמוכה בכ-30% מזו של מכבש סיליקון עם בורג בודד. זה הופך את מכבש הסיליקון בעל יתרונות ברורים בחיסכון באנרגיה והפחתת הצריכה.

בהשוואה למכבש סיליקון בעל בורג יחיד, למכבש סיליקון כפול בורג יש את המאפיינים לעיל. אני מאמין שבעתיד, עם ההתפתחות המהירה של המדע והטכנולוגיה, מכבשי סיליקון עם בורג אחד ומחשי סיליקון עם בורג בודד יהפכו לבולטים יותר ויתפתחו בחדשנות.

קישור למאמר זה: השוואה בין המאפיינים של מכבש סיליקון כפול בורג ומכבש סיליקון עם בורג אחד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


השוואה בין המאפיינים של מכבש סיליקון כפול בורג ומכבש סיליקון עם בורג אחדמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.