האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

השוואה יחסית של אנודיזציה וחמצון קשה

השוואה יחסית של אנודיזציה וחמצון קשה

השוואה יחסית של אנודיזציה וחמצון קשה


סגסוגת אלומיניום וסרט קשה סרט אלומיניום מתקבל מחומר אלומיניום כאנודה. לחומר מסגסוגת אלומיניום יש השפעה רבה על ביצועי הסרט.

השוואה יחסית של אנודיזציה וחמצון קשה
השוואה יחסית של אנודיזציה וחמצון קשה

הסרט מחומצן קשה הוא בעיקר סביב 50 dgree, לעומת 10 dgree מתוך סרט התחמוצת הרגיל, הוא יכול לשקף טוב יותר את תכונות החומר, וביצועיו של הסרט שונים. 

מכיוון שסגסוגות אלומיניום עם תכולת נחושת גבוהה נוטות ליצור תרכובות CuAl2, תרכובת זו מתמוססת מהר יותר במהלך החמצון וקל במיוחד להישרף חלקי אלומיניום. לכן, בדרך כלל לא מתאים להשתמש באלקטרוליט חומצה גופרתית בריכוז נמוך, ויש לחמצן בריכוז גבוה (H2SO4 ב 300-400 גרם / ליטר) או לטפל בשיטת סופרפוזיציה של AC / DC.

  • א. הזדמנויות יישום שונות: חמצון רגיל מתאים לקישוט, ואילו חמצון קשה נועד בעיקר לתפקוד, והוא משמש בדרך כלל לאירועים עמידים בפני ללבוש ועמידים בפני חשמל. אלה יותר השוואות ביצועים בהן אנו משתמשים בדרך כלל, וישנם הבדלים רבים אחרים. בהתחשב ברמה המוגבלת, איננו יכולים להעמיק יותר.
  • ב. עובי הסרט: תחמוצת קשה בדרך כלל עובי הסרט הוא> 15 מיקרומטר, שהוא נמוך מכדי לעמוד בדרישות הקשיות, בעוד שעובי החמצון הרגיל הוא דק יחסית.
  • ג. הפרש זרם / מתח: צפיפות זרם חמצון רגילה היא בדרך כלל: 1-1.5A / dm2; בזמן חמצון קשה: 1.5-3A / dm2 הוא ההבדל בתנאי ההפעלה. אמור בחיוב את ההבדל בביצועים של שכבת הסרט התחתונה:
  • ד. מצב פני השטח: המשטח המחומצן הרגיל הוא שטוח, ואילו המשטח המחומצן הקשה הוא מחוספס.
  • ה. נקבוביות שונה: נקבוביות חמצון רגילה גבוהה ואילו נקבוביות של חמצון קשה היא נמוכה.
  • f. הבדל ריכוז: חמצון כללי הוא בדרך כלל כ -20% וקשה הוא בדרך כלל 15% או פחות.
  • ז. טמפרטורה שונה: בדרך כלל כ 18-22 ℃, עם תוספים יכול להגיע 30 ℃, טמפרטורה גבוהה נוטה אבקה או סדק; חמצון קשה בדרך כלל נמוך מ- 5 ℃, באופן יחסי, ככל שהטמפרטורה נמוכה יותר, כך הקשיות גבוהה יותר.

קישור למאמר זה: השוואה יחסית של אנודיזציה וחמצון קשה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


השוואה יחסית של אנודיזציה וחמצון קשהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.