האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

השוואת מאפייני עיצוב הילוכים ותחביבים

השוואת מאפייני עיצוב הילוכים ותחביבים

מאפייני ניתוח של ה- ציוד עיצוב ותחביבים


האיכות והדיוק של שיני ההילוכים ותחביבים זהים בעצם, ולתפוקות ולטווח היישומים יש מאפיינים משלהם.

השוואת מאפייני עיצוב הילוכים ותחביבים

השוואת מאפייני עיצוב הילוכים ותחביבים

איכות העיבוד של השיניים המוחדרות

  • 1. דיוק פרופיל השן של הפין גבוה מזה של התחביבים. הסיבה לכך היא שניתן להשתמש בחותך המעצב לקבלת פרופיל מוטה מדויק דרך מכונת השחזה של ציוד הילוכים מדויק.
  • 2. ערך החספוס של משטח השן לאחר החדרת השן קטן יותר מהשן המשובבת. הסיבה היא שכמות ההזנה ההיקפית של שיני ההילוכים היא בדרך כלל קטנה, ומספר קצוות החיתוך של משטח השן העוטף גדול יותר מזה של השיניים המחביבות בתהליך החדרת השן, כך שחספוס פני השן אחרי השן הכניסה קטנה.
  • 3. הדיוק בתנועת המעקב גרוע יותר מגלגל הגלילה. מכיוון שבתחביב, זה בדרך כלל רק כמה סיבובים של החותך להשתתף בחיתוך, כל החריצים בחלק נחתכים על ידי השיניים האלה; וכאשר מחדירים את השיניים, החותכים על המעצב חותכים את חומר העבודה ברצף עבור כל חריץ שן, השגיאה המצטברת של המגרש על חותך הפינינה תועבר ישירות לציוד שייחתך; בנוסף, השגיאה של שרשרת ההנעה במכונה הופכת את שגיאת הזווית שנוצרת על ידי חותך הפיניון, וההילוך אחרי ההילוך גדול יותר. שגיאת תנועה.
  • 4. שגיאת השיניים של שיני ההילוכים גדולה יותר משיני ההתחבבות. שגיאת יישור השן של הצרור נקבעת בעיקר על ידי שגיאת ההקבלה בין נתיב התנועה ההדדי של מכונת עיצוב הציוד הראשי. פיר וציר הסיבוב של השולחן. תדירות התנועה המורכבת של אברה Z גבוהה והבלאי של הציר והשרוול גדול, כך ששגיאת השיניים של שיני ההילוכים לרוב גדולה יותר מהשיניים המחביבות.

התפוקה של השיניים המוחדרות

בעת חיתוך הילוך עם מודולוס גדול, מהירות הכנסת ההילוך מוגבלת על ידי קשיחותה של מיטת האינרציה ההדדית של הציר הראשי של הכנס ההילוך, ובתהליך החיתוך יש אובדן זמן סרק, כך שהפריון נמוך מזה של התחביבים. בעת עיבוד הילוכים קטנים עם מודולוס קטן, הילוכים ושיניים צרות, תפוקת הפין תהיה גבוהה יותר מהתחביבים.


טווח היישום של השיניים המוחדרות

מהניתוח לעיל ניתן לראות כי שיני ההילוכים מתאימות להילוכים עם מודול עיבוד קטן, רוחב שן קטן, רמת עבודה גבוהה ודיוק תנועה נמוך. זה מתאים במיוחד לעיבוד הילוכים פנימיים, פינים, סורגים והילוכים מגזריים בהילוכים מרובים. עם זאת, ציוד הסליל נדרש למכונה של הילוך הסליל, שאינו נוח כמו גלגול.

קישור למאמר זה: השוואת מאפייני עיצוב הילוכים ותחביבים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


השוואת מאפייני עיצוב הילוכים ותחביביםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.