האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

השיטה והמערכת לבדיקת חלקים

השיטה והמערכת לבדיקת חלקים

בתהליך של עיבוד חלקים מכניים מדויקים, יש צורך לבצע בדיקות מתאימות על מוצרים מעובדים של חלקים מכניים מדויקים. בנוסף להכרת שיטות הבדיקה לעיבוד חלקים מכאניים מדויקים, עליכם להכיר גם את הדרישות הבסיסיות של עיבוד חלקים מכניים מדויקים עבור פקחים. מהן הדרישות הבסיסיות למפקחים בעיבוד של חלקים מכניים מדויקים?

השיטה והמערכת לבדיקת חלקים

  • 1. חייב ידע מקצועי באיכות בדיקה וניסיון תעסוקתי רלוונטי, וכן צריך לעמוד בדרישות השונות של המוצרים המתקדמים לעבודות בדיקה.
  • 2. ציוד הבדיקה והמדידה בו נעשה שימוש צריך להיות מאומת על ידי מחלקת בדיקה מקצועית ובתוך תקופת האימות שצוינה.
  • 3. כדי לבדוק את ייצור המוצר, עליך להכיר את השרטוטים הרלוונטיים והמסמכים הטכניים של המוצר, ולהבין את מידות המפתח של עיבוד חלקים מכאניים מדויקים ואת נקודות המפתח של ההרכבה.
  • 4. החלקים נשפטים אך ורק בהתאם לדרישות השרטוטים והמסמכים הטכניים הנלווים.

בעת בדיקת עיבוד חלקים מכאניים מדויקים, יש צורך להכיר את מערכת הבדיקה לעיבוד חלקים מכניים מדויקים, וכן להכיר את שיטות הבדיקה לעיבוד חלקים מכניים מדויקים. אז מהן שיטות הבדיקה לחלקים מכניים מדויקים?

1. שיטת מדידה של קוטר חיצוני

כאשר מודדים את הקוטר החיצוני, יש צורך למדוד ולרשום בשני מקומות בכיוון ההיקפי. כאשר אורך החלק בקוטר זהה גדול מ-50 מ"מ, יש לבדוק את ישרותו. משטח העבודה של סרגל קצה הסכין נמצא במגע עם מוט האוטובוס בקוטר החיצוני, ורוחב הבניין נצפה, ולאחר מכן נשפט על פי הפער האופטי הסטנדרטי.

2. שיטת מדידה של קוטר פנימי

כאשר מודדים את הקוטר הפנימי של חלק, פשוט למדוד אותו בשלושה מקומות בכיוון ההיקפי ולבצע תיעוד בו-זמנית. כאשר האורך של אותו קוטר גדול מ-40 מ"מ, יש לבדוק את הגליליות. בתוך טווח האורך של אותו קוטר, יש לקחת שני עמדות עם מרווח גדול יותר למדידה. חשב את שגיאת הגליל.

3. שיטת מדידה של חוט חיצוני

הקוטר האמצעי של החוט החיצוני נמדד עם מד טבעת מושחל או שלוש מחטים, ואת הקוטר הקטן מודדים עם מד טבעת מושחל (מד דרך).

4. שיטת מדידה של הברגה פנימית

הקוטר החיצוני של ההברגה הפנימי נבדק עם מד תקע מושחל (מד דרך), והקוטר האמצעי נבדק עם מד תקע מושחל.

5. זיהוי חספוס פני השטח

שיטת השוואת בלוקים לדוגמה משמשת להשוואה ולשיפוט.

6. בדיקת שטוחות

השתמש בשיטת המדידה כדי לזהות, הנח שלושה תומכים מתכווננים על הצלחת, הנח את החלק על נקודת התמיכה כשמשטח המדידה פונה כלפי מעלה, כוונן את נקודות התמיכה כך ששלוש הנקודות יהיו שוות, וערכי השיא והעמק הנמדדים על ידי מטר הם שטוחים טעות שטוחה.

בעיבוד של חלקים מכניים מדויקים, יש לוודא שהפרמטרים הרלוונטיים של החלקים המעובדים עומדים בדרישות הלקוח. לכן, כאשר החלקים המכניים המדויקים מעובדים, יש צורך לבדוק האם המוצר כשיר. אז מהן מערכות הבדיקה לעיבוד חלקים מכאניים מדויקים? ?

  • 1. מערכת בדיקה ראשונה: עבור החלק הראשון המעובד על ידי כל מפעיל, נדרש מגוון שלם של בדיקות והזמנות.
  • 2. מערכת בדיקה: להבטיח שניתן לשלוט על חלקים ורכיבים לאורך כל התהליך.
  • 3. מערכת בדיקת רצף: עבור חלקים שעומדים לעבור לתהליך הבא, יש לבצע בדיקות מתאימות כדי למנוע זרימת מוצרים לא מוסמכים לתהליך הבא.
  • 4. מערכת בדיקת השלמה: בדיקת הגמר של מוצרים שעומדים להכנס לאחסון לאחר עיבוד, לרבות גודל וצורה, האם יש כתמים, האם חסרים הליכי עיבוד שבבי וכו'.

יש לעקוב אחר ארבע מערכות הבדיקה לעיל בעת עיבוד חלקים מכניים מדויקים, כדי לשפר טוב יותר את איכות המוצר ולהפחית את שיעורי הפגמים במוצר.

קישור למאמר זה:השיטה והמערכת לבדיקת חלקים

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com/


השיטה והמערכת לבדיקת חלקיםפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.