האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

השיטה לשיפור דיוק במכונה

השיטה לשיפור דיוק במכונה

השיטה לשיפור דיוק במכונה


עיבוד שבבי CNC הוא כיום אחד מצורות העיבוד הנפוצות ביותר. בהשוואה למחרטות רגילות, דיוק העיבוד שלה גבוה, ומידות החלקים המעובדים עקביים. זה יכול להשיג פעולה אחת רב מכונתית ולשפר את יעילות העבודה. קצב גרוטאות מופחת וחסכון בעלויות העבודה.

השיטה לשיפור דיוק במכונה

שיטת שיפור הדיוק במכונה במחרטה – PTJ מכונות CNC חנות

בתעשיית ייצור הרכב, חיתוך שורת ההולכה פירs, עיבוד הציר ציודושידור ציודהיא תופסת תפקיד חשוב מאוד. שדרה מסורתית ו ציוד למכונות כרסום מהירויות חיתוך איטיות יותר ודיוק נמוך יותר במהלך הקו ציוד עיבוד שבבי. על מנת לשפר את יעילות העיבוד, חברות רבות אימצו מכונות כרסום בקו יעילות CNC לעיבוד קו פיר רכיבים. סוג זה של כלי מכונה יכול לעבד צורות סטנדרטיות שונות של פסים, ציודs, גלגלי שיניים וציוד, גלגל שיניים מתחדד. לדוגמא, אם ארגון מאמץ מכונת כרסום חוט יעילה גבוהה של YKX6012 CNC, האורך האפקטיבי של הקו הוא 77 מ"מ, מהירות כיריים הקו היא 300r / min וזמן העיבוד של מוצר הוא: t machine = (L + l) Z / S0 × n) = (77 + 5) × 22 / (1.8 × 300) = 4.07min, t יחיד = t מכונה + t עזר = 4.07 + 1 = 5.07min; וזמן הייצור של היחידה של מכונת כרסום רגילה הוא 22.78 דקות. 22.78 / 5.17 ≈ 4.4 (פעמים). מכאן, ניתן לראות כי יעילות הייצור של קו CNC יעילות גבוהה פיר ניתן להגדיל את מכונת הטחינה ביותר מפי 4 מזו של הקו הרגיל פיר מכונות כרסום.
הדיוק של הציר האופקי של מחרטה ה- CNC בתוספת תיבת הציר של מכונת הציר והציר האנכי על הבסיס קובע את דיוק הבורג המעובד. יחד עם זאת, כאשר הבורג מסתובב במהירות גבוהה של כמה אלפי סיבובים במדחס, הבורג עם דיוק ירוד יגרום למדחס לייצר חום, רטט, יעילות נמוכה, בלאי מהיר ותופעות אחרות. נכון לעכשיו, יש בערך שתי תוכניות למבנה הציר של הכלים הקיימים לעיבוד בורג יחיד בסין.
הסוג הראשון: מבנה הפיר הראשי עם רדיאלי רדיאלי בלתי ניתן להתאמה מֵסַב
המסב הקדמי של הפיר הראשי משתמש בשילוב של מיסב גלילי כפול שורה ושני מיסבי כדור דחף. הציר הראשי משתמש במסבי גליל גליליים בשורה כפולה כדי לשאת את כוח החיתוך הרדיאלי, ומשתמש בשני מיסבי כדור דחיפה לשאת את כוח החיתוך הצירי. המסב האחורי של הציר הראשי מאמץ בדרך כלל מיסב גלילים גלילי בשורה כפולה או מיסב כדור רדיאלי. היתרונות של מבנה ציר זה הם עיבוד פשוט והרכבה של הציר, ועלות נמוכה.
סוג שני: מבנה ציר עם מרווח רדיאלי מתכוונן של מיסב
המסב הקדמי של הציר הראשי מאמץ מיסב גלילים גלילי בשורה כפולה עם משעמם מחודד בכיתה P4 ומסבי כדור דחף רדיאליים בשורה כפולה עם כיתה P4. הציר משתמש במסבי גליל גליליים בשורה כפולה עם משעמם מחודד כדי לעמוד בכוחות חיתוך רדיאליים, ובכדור דחף רדיאלי כפול בשורה העמיד בפני כוחות חיתוך ציריים וחלקיים. המסב האחורי של הפיר הראשי משתמש בדרך כלל במסב גלילי גלילי P5 בעל שורה כפולה עם משעמם מחודד.
הטבעת הפנימית וקוטר הפיר התואם של מיסב הגליל הגלילי בעל שורה כפולה עם משעמם מחודד הם שניהם חרוטי 1:12. נעילת המסב באום עגול תגרום לנוע לנוע בכיוון הצירי ולהרחיב את הטבעת הפנימית של המסב כדי להפחית או לחסל אותו. מטרת פינוי נשיאה רדיאלי.

קישור למאמר זה: השיטה לשיפור דיוק במכונה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


השיטה לשיפור דיוק במכונהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.