האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

השיקולים לציור עיצוב מות

השיקולים לציור עיצוב מות
无 标题 文档

השיקולים לציור עיצוב מות


מתיחת מתיחות מהווה חלק גדול מאוד מכלל הַטבָּעָה למות בתעשייה. הכוסות הנפוצות שלנו, הקליפה על המנוע וכמעט רוב המוצרים מכילים פחות או יותר מוצרים שצריך למתוח. העיצוב של התבנית אינו אומר שניתן לחשבו על פי האלגוריתם המקובל. ישנם יותר מדי תהליכים מלאים במשתנים, במיוחד מתיחה של כמה גופים שאינם מסתובבים, דבר שהוא אסור.

מכיוון שיש יותר מדי גורמים שניתן להתייחס אליהם בעיצוב קוביית הציור, כגון מקדם הציור, האם הוא מגיע לגבול החומר, החלטת כוח הקפיץ, כיוון הציור, אם הוא כלפי מעלה או כלפי מטה , לעתים קרובות לא ניתן לדפוס חד פעמי דורש ניסויים רבים כדי להשיג את התוצאה הרצויה, ולפעמים התבנית עלולה להימחק. לכן, ניסיון מצטבר בפועל הוא לעזר רב בעיצוב תבנית הציור.

בנוסף, לגודל חומר החיתוך יש תפקיד חשוב גם בייצור הניסוי של התבנית כולה. כך שרוב הזמן, כאשר אנו מתכננים כמה חלקים לא שגרתיים שאינם סדירים לעיתים קרובות, אנו שומרים לעיתים שלב ריק בשלב עיצוב התבנית.

השיקולים לציור עיצוב מות

השיקולים לציור עיצוב מות. -PTJ מכונות CNC חנות

חומר מתיחה:  

כאשר דרישות הלקוח לחומר אינן תובעניות במיוחד, וניסיונות עובש חוזרים ונשנים אינם עומדים בדרישות, תוכל לעבור לחומר בעל תכונות מתיחה טובות ולנסות שוב. חומר טוב הוא חצי מההצלחה. למתיחות אין להתעלם מכך. יריעות פלדה דקות מגולגלות לציור כוללות בעיקר 08Al, 08, 08F, 10, 15 ו -20 פלדות. הכמות הגדולה ביותר היא פלדה 08, המחולקת לפלדה מסגרת ופלדה נהרגת. הפלדה בעלת המסגרת נמוכה במחיר ובעלת איכות משטח טובה. ההפרדה חמורה יותר ויש לה נטייה של "הזדקנות זן". הוא אינו מתאים לחלקים הדורשים ביצועי הטבעה גבוהים ודרישות מראה. פלדה נהרגה טובה יותר, עם ביצועים אחידים אך מחיר גבוה יותר. המותג המייצג הוא אלומיניום נהרג פלדה 08Al. פלדה זרה השתמשה בפלדת ציור עמוק SPCC-SD, ומאפייני המתיחה שלה טובים יותר מאשר 08Al. כאשר דרישות הלקוח לחומרים אינן תובעניות במיוחד, וניסיונות עובש חוזרים ונשנים אינם עומדים בדרישות, הם יכולים לעבור לחומר אחר ולנסות שוב.

גימור משטח התבנית.

כאשר מתבצעת ציור עמוק, שני צידי הקובץ ומחזיק הריק אינם נטחנים במידה מספקת, במיוחד בעת ציור לוחות נירוסטה ולוחות אלומיניום, צלקות ציור צפויות יותר להתרחש, מה שעלול להוביל לשברים במתיחה במקרים חמורים.

קביעת גודל ריק:  

יותר קמטים ופחות סדקים הם העיקרון שלנו. עיצוב המיקום הריק צריך להיות נכון. הקוטר הריק של החלק ציור הגוף המסתובב בעל צורה פשוטה לא יידלל. למרות שעובי החומר משתנה, הוא בעצם דומה מאוד לעובי המקורי. ניתן לחשב את הקרבה על בסיס העיקרון ששטח הריק והשטח של החלק המתוח (אם יש להוסיף חיתוך) שווים. עם זאת, הצורה והתהליך של חלקים נמתחים הם לרוב מסובכים, ולפעמים צריך לדלל ולמתוח אותם. למרות שיש הרבה תוכנות תלת מימד שיכולות לחשב את החומר שנפרש, הדיוק שלו לא יכול לעמוד בדרישות של 100%. 

פתרון: מדגם. מוצר צריך לעבור מספר תהליכים, והתהליך הראשון הוא בדרך כלל תהליך כיבוי. קודם כל, יש צורך לבצע את החישוב של החומר שנפרש, ולהבין כללית את צורתו ואת גודל הריק, על מנת לקבוע את הגודל הכולל של קוביית ההדפסה. אין לעבד את גודל התבנית הקמור והקעור של תבנית ההדפסה לאחר השלמת עיצוב התבנית. תחילה השתמש בחיתוך תיל לעיבוד הריק (כאשר החסר גדול יותר, ניתן לטחון אותו על ידי מכונת כרסום ולאחר מכן להדק אותו). לאחר ניסויים חוזרים ונשנים בתהליך המתיחה שלאחר מכן, גודל החסר נקבע לבסוף, ולאחר מכן מעובדים התבניות הקמורות והקעורות של משטח ההדפסה. 

ניסיון 2: הפוך את התהליך, נסה תחילה את קוביית הציור ולאחר מכן עיבד את גודל קצה ההדפסה של החסר, שהוא חצי מאמץ.

מקדם מתיחה

מקדם המתיחה הוא אחד מפרמטרי התהליך העיקריים בחישוב תהליך המתיחה, והוא משמש בדרך כלל לקביעת רצף ומספר המתיחות. ישנם גורמים רבים המשפיעים על מקדם המתיחה מ ', כולל תכונות החומר, עובי יחסי של החומר, שיטת המתיחה (הכוונה אם יש מחזיק ריק), זמני מתיחה, מהירות מתיחה, רדיוס פילה קמור וקעור, שימון וכו'. עקרונות החישוב והבחירה של מקדם המתיחה m הם נקודות המפתח שהוצגו במדריכי הטבעה שונים. ישנן שיטות רבות כגון חישוב, חיפוש טבלאות, חישוב וכו ', וגם אני בוחר לפי הספר. אין דברים חדשים. אנא קרא את הספר. . 

ניסיון 3: עובי החומר היחסי, שיטת המתיחה (הכוונה אם יש מחזיק ריק) ומספר המתיחות אינם קלים להתאמה בעת תיקון התבנית. אתה חייב להיות זהיר !! עדיף למצוא עמית בבחירת מקדם המתיחה m שוב. 

בחירת שמן העיבוד חשובה מאוד. הדרך להבחין אם שמן הסיכה מתאים היא כאשר מוציאים את המוצר מהתבנית, אם טמפרטורת המוצר גבוהה מכדי שנוגעים בידיים, יש לשקול מחדש את בחירת שמן הסיכה ואת שיטת הסיכה, ויש יש למרוח שמן סיכה על החלל. , או הניחו שקית סרט על הסדין. 

ניסיון 4: כאשר נתקלים בסדקים במתיחה, יש למרוח שמן סיכה על הקובייה (אין למרוח אותה על הקובייה הקמורה), והחומר מכוסה בסרט פלסטיק 0.013-0.018 מ"מ בצד הקובייה.

טיפול בחום של חומר העבודה 

למרות שזה לא מומלץ, עדיין יש צורך לומר, במהלך תהליך המתיחה, עקב עיוות פלסטי קר של חומר העבודה, מתרחשת התקשות של עבודה קרה, מה שמפחית את גמישותו, מגביר את עמידות הדפורמציה והקשיות, ועיצוב התבנית אינו סביר. חישול ביניים לריכוך המתכת ושיקום הפלסטיות. 

הערה: בתהליך הכללי, חישול הביניים אינו הכרחי. אחרי הכל, יש צורך להעלות את העלות. עליך לבחור בין הגדלת התהליך לבין הגדלת החישול, והשתמש בו בזהירות! חישול בדרך כלל מאמץ חישול בטמפרטורה נמוכה, כלומר חישול מחדש. ישנם שני דברים שכדאי לשים לב אליהם בעת חישול: פירוק וחמצון. כאן אנחנו מדברים בעיקר על חמצון. יש סולם תחמוצת לאחר חמצון העבודה,

ישנם שני חסרונות: דילול בעובי האפקטיבי של חומר העבודה והגברת בלאי עובש. כאשר תנאי החברה אינם זמינים, בדרך כלל משתמשים בחישול רגיל. על מנת להפחית את ייצור אבנית התחמוצת, יש למלא את התנור עד כמה שניתן במהלך החישול. השתמשתי גם בשיטות אדמה:  

  •  – כאשר יש מעט חלקים, ניתן לערבב אותם עם חפצי עבודה אחרים (תנאי מוקדם: פרמטרי תהליך חישול צריכים להיות זהים בעצם)
  •  – הכניסו את חומר העבודה לקופסת הברזל ורתכו אותו לתנור. על מנת לחסל את אבנית התחמוצת, יש לבצע טיפול כבישה בהתאם למצב לאחר חישול. כאשר תנאי החברה זמינים, ניתן להשתמש בחישול תנור חנקן, כלומר חישול בהיר. אם לא מסתכלים מקרוב, הצבע כמעט זהה לזה שלפני חישול. 

ניסיון 5: הוסף תהליך חישול ביניים כאשר מתמודדים עם מתכת עם התקשות קשה בעבודה קרה או כאשר אין דרך אחרת להיסדק בתבנית הבדיקה.

כמה נקודות להוסיף

  • 1. יש לסמן את הגודל על ציור המוצר בצד אחד ככל האפשר כדי להבהיר האם הגודל החיצוני או גודל החלל הפנימי מובטח, ולא ניתן לסמן את המידות הפנימיות והחיצוניות במקביל. אם לציורים שסיפקו אחרים יש בעיות כאלה, יש לתקשר איתם. אם הם יכולים להיות מאוחדים, הם צריכים להיות מאוחדים. אם לא ניתן לאחד אותם, עליהם להכיר את יחסי ההרכבה בין חומר העבודה לחלקים אחרים. 
  • 2. לתהליך האחרון, גודל החומר נמצא בחוץ, הקובץ הוא העיקרי, הפער מתקבל על ידי הקטנת גודל האגרוף; גודל חתיכת העבודה בפנים, האגרוף הוא העיקרי, והפער מתקבל על ידי הגדלת גודל הקובייה;  
  • 3. יש לעצב את רדיוס הפינה של התבניות הקמורות והקעורות כמה שיותר קטן בכדי להביא נוחות לתיקון העובש שלאחר מכן. 
  • 4. כאשר בוחנים את הגורם לפיצוח היצירה, ניתן להתייחס אליה: הסדקים הנגרמים מאיכות חומרים ירודה הם לרוב צורות משוננות או לא סדירות, והסדקים הנגרמים כתוצאה מהתהליך והתבנית בדרך כלל מסודרים יחסית.
  • 5. "יותר קמטים, פחות סדקים" בהתאם לעקרון זה, התאם את זרימת החומר. השיטות כוללות התאמת הלחץ של מחזיק הריק, הגדלת חרוז הציור, קיצוץ רדיוס הפינה של התבנית הקעורה והקמורה וחיתוך פתח התהליך על חומר העבודה.
  • 6. על מנת להבטיח עמידות בפני שחיקה ולמנוע שריטות מתיחה, יש להרוות את טבעת מחזיק הקוביות הקעורה. זה יכול להיות גם מצופה קשה, ניתן להשתמש גם בטיפול ב- TD על פני השטח, וניתן להשתמש בפלדת טונגסטן כתבניות קעורות וקמורות במידת הצורך.

קישור למאמר זה: השיקולים לציור עיצוב מות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


השיקולים לציור עיצוב מותחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,וכו.,. אידיאלי ליישומי חלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.