האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

השפעת הטמפרטורה על תהליך הפסיביות של סגסוגת אלומיניום

השפעת הטמפרטורה על תהליך הפסיביות של סגסוגת אלומיניום

פסיבציה מסגסוגת אלומיניום נמצאת בתהליך והטמפרטורה משחקת תפקיד חשוב מאוד באפקט הפסיבציה. השפעת הטמפרטורה קיימת בתהליך הטיפול המקדים והפסיבציה של הפסיבציה. כדי לעשות עבודה טובה בפסיבציה של סגסוגת אלומיניום, לא ניתן להתעלם מהטמפרטורה. אלמנטים חשובים, ולכן יש צורך בהחלט לדון בהשפעת הטמפרטורה בתהליך הפסיבציה.

השפעת הטמפרטורה על תהליך הפסיביות של סגסוגת אלומיניום

קודם כל, במהלך הטיפול המקדים של פסיבציה של סגסוגת אלומיניום, השפעת טמפרטורת הסרת השומנים על אפקט הסרת השומנים היא גורם שיש לשים לב אליו. על מנת להבטיח כי פני השטח של חומר העבודה יהיו נקיים וללא שומנים, יש לשלוט בטמפרטורה במהלך הסרת השומנים. טמפרטורה נמוכה אינה תורמת להפעלת הסוכן הפעיל של חומר הסרת השומנים, והשפעת הסרת השומנים גרועה; אם הטמפרטורה גבוהה מדי, החומר הפעיל בחומר הסרת השומנים מתפרק עקב טמפרטורה גבוהה, והחומר הפעיל פעיל נעלם, וכתוצאה מכך אפקט הסרת שומנים גרוע.

שנית, בתהליך הפסיבציה של סגסוגת אלומיניום, תהליך נוסף המושפע מהטמפרטורה הוא הטמפרטורה של תמיסת הפסיבציה. טמפרטורת המים בדרום סין היא בדרך כלל בין 10-22 מעלות. בטווח טמפרטורות זה, ניתן להשתמש בפתרון הפסיבציה באופן רגיל. , אבל במזג אוויר מיוחד או בחורף בצפון סין, טמפרטורת המים עשויה להיות נמוכה מ-10 מעלות. בטווח טמפרטורות זה, אפקט הפסיבציה יהיה גרוע, ולכן יש לחמם אותו; בנוסף, על מנת לשפר את עמידות הקורוזיה של סגסוגת אלומיניום, ניתן לטפל בה גם על ידי חימום, אך הטמפרטורה המקסימלית לא תעלה על 40 מעלות, אחרת, אפקט הפסיבציה לא יהיה טוב.

ניתן לראות כי הטמפרטורה חשובה מאוד בתהליך הפסיבציה של סגסוגת אלומיניום. זה קשור להצלחה ולכישלון של תהליך הפסיבציה ויש לשים לב אליו על ידי ספק השיקויים והמשתמש.

קישור למאמר זה: השפעת הטמפרטורה על תהליך הפסיביות של סגסוגת אלומיניום 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


השפעת הטמפרטורה על תהליך הפסיביות של סגסוגת אלומיניוםדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.