האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

השפעת תהליך היציקה על איכות יציקות סגסוגת אלומיניום

השפעת תהליך היציקה על איכות יציקות סגסוגת אלומיניום

השפעת תהליך היציקה של אוניברסיטת הטלוויזיה למדע וטכנולוגיה על איכות יציקות סגסוגת אלומיניום מטריית Jingchao Gu Yuan, Wang Yanpeng, Shenyang Institute of Foundry, Shenyang Vocational and Technical College of Liaoning Equipment Manufacturing Professional and Technical College יציקות סגסוגת אלומיניום עם דרישות גבוהות לאטימות וחספוס יש ליצוק עם חול שרף, ולאמץ מערכת יציקה כפולה, ארבע-גבוהות.

סקירה כללית של יציקה בלחץ נמוך של סגסוגת אלומיניום אלומיניום היא אחת המתכות המוכרות ביותר. בין שלל החומרים הקלים, סגסוגת האלומיניום היא אחד החומרים החשובים ביותר, והיא גם החומר הקל המשקל הנפוצ ביותר. מכיוון שלאלומיניום יש נקודת התכה נמוכה, נזילות טובה וביצועי יציקה טובים, קל לייצר חלקים בעלי צורות מורכבות. בגלל הצפיפות הנמוכה והחוזק הספציפי הגבוה שלה, נעשה שימוש נרחב בסגסוגות אלומיניום בתעשיית המכונות, תעשיית הרכב, התעשייה האווירית ותחומים אחרים.

יציקה בלחץ נמוך היא שיטת יציקה בין יציקת כבידה ליציקה בלחץ. הוא משתמש בלחץ גז כדי להחדיר מתכת הידראולית לתוך התבנית ולגרום ליציקה להתגבש ולהתמצק בלחץ מסוים. ליציקה בלחץ נמוך יש יתרונות של דיוק ממדי גבוה של יציקות, מילוי יציב וגישה נוחה ליציקות באיכות גבוהה. זה הפך לתהליך חשוב לייצור יציקות סגסוגת אלומיניום לרכב.

השפעת תהליך היציקה על איכות יציקות סגסוגת אלומיניום

קביעת תכנית התהליך של גוף מיכל יציקת סגסוגת אלומיניום 2.1 ניתוח גוף מיכל יציקת סגסוגת אלומיניום גוף המיכל הוא כיום המוצר בעל דירוג הלחץ הגבוה ביותר ובעל רמה מתקדמת בעולם. מוצר זה מציג דרישות גבוהות יותר לאיכות יציקות סגסוגת אלומיניום. ליציקות של מוצרים מסוג זה יש בדרך כלל מאפיינים של ממדים חיצוניים גדולים יותר, דיוק מימדים גבוה יותר, דרישות אטימות וחספוס מחמירות יותר ושימוש אצווה. איך לעמוד בדרישות האיכות ההולכות וגוברות ומשימות ייצור אצווה בתנאי הייצור הקיימים הפכה בראש סדר העדיפויות שלנו.

בתגובה לבעיה מסוג זה, צוות המחקר אסף רעיונות, שילב תיאוריה מקצועית וניסיון מעשי, ניתח באופן מקיף את המבנה והדרישות הטכניות של מספר יציקות, ערך מספר הדגמות ומחקרים על תהליך הייצור של סוג זה של יציקה, והחליט לעשות סוג זה של יציקת מוצר. זה מיוצר על ידי דפוס חול שרף. השימוש בייצור יציקת חול שרף יכול לא רק להבטיח את דרישות החספוס של פני השטח של יציקות, אלא גם קצב הייצור והאיכות הפנימית של היציקות יגיעו לגובה חדש, ויצרו תקדים לייצור יציקות במידות גדולות ובדיוק גבוה.

ניתן לראות את המאפיינים המבניים של יציקות סגסוגת אלומיניום ביציקות הגסות של גוף המיכל. המבנה פשוט יחסית, אך הגודל גדול יותר, עובי הדופן דק, ולאוגנים משני צידי גוף המיכל יש דרישות איטום גז SF6, שקשה לייצר בטכנולוגיית תבניות חול מסורתיות. לאחר מחקר והדגמה של צוות המחקר, הוחלט להשתמש בתהליך יציקת חול שרף לייצור החלקים על סמך הניסיון של יציקות ABB.

קביעת מערכת היציקה מאמצת את שיטת המידול האופקי ליציקות הריקות של גוף המיכל, ומערכת היציקה מאמצת את מערכת היציקה עם מצקת כפולה וארבעה מרווחים בעליה. התכונה של מערכת מזיגה מסוג זה היא שהיא יכולה לגרום לרמת נוזל הסגסוגת של יציקות בנפח גבוה לעלות באופן אחיד במהלך תהליך היציקה, והמילוי יציב, ורמת נוזל המתכת לא תהיה גדולה בגלל הנפח המוגזם של היציקה, יצירת נוזל מתיז במהירות גבוהה מסוג Cavity, סייג משני מייצר פגמים. חלק האוגן של פני הקצה של היצירה עבה יותר, על מנת להבטיח היווצרות של מבנה צפוף, במיוחד מתווסף כאן הברזל הקר ההיקפי למניעת הצטמקות. עיצוב הראנר שאול מניסיון הייצור של יציקות ABB, והקופסאות העליונות והתחתונות מעוצבות בנפרד, והפילטר שמתחת לראנר משמש למניעת כניסת תכלילים לחלל.

במבט ראשון של הפתרון, התכונה של פתרון זה היא שהוא יכול להגדיר באופן שווה את הגבהה על היקף היציקה, מה שלא רק מספק את פונקציית ההאכלה, אלא גם ממלא את התפקיד של מתח אחיד למניעת דפורמציה. עם זאת, ישנן מגביות חיצוניות רבות, קשה לנקות ולחתוך וכמות השחזה גדולה, וחספוס המשטח החיצוני קשה לעמוד בדרישות.

ראה את התוכנית השנייה. מערכת היציקה של תכנית זו מורכבת מליבת חול שרף, המבטיחה את דרישות החספוס של המשטח החיצוני של היציקה, תוך הקטנת גודל ארגז החול, ובכך חוסכת את כמות חול השרף המשמשת ומשפרת את תפוקת התהליך. הנח ברזל קר על היקף חריץ הריתוך כדי לגרום לחלק זה להתמצק תחילה, וההזנה מספיקה ליצירת מבנה צפוף כדי לענות על צורכי הייצור של התהליך הבא.

תוכנית תהליך ראשון היא תוכנית התהליך שאימצנו בעת ייצור מוצרי LW56-550. התוכנית אומתה על ידי הייצור בפועל והיא ניתנת לביצוע. עם זאת, תפוקת התהליך נמוכה, עומס הטחינה גדול וחספוס הצורה אינו אידיאלי. תוכנית תהליך שני היא ריאלית מבחינה תיאורטית, אך היא לא אומתה על ידי הייצור בפועל. על מנת לשפר את הטכנולוגיה החדשה ולשפר את איכות היציקות, הוחלט לאמץ באומץ את תוכנית הייצור השנייה.

מסקנה של הפתרון השני של מערכת היציקה שלושת היציקות יוצרו בניסוי ובתהליך הייצור נעשה שימוש בתהליך היציקה הנ"ל, כולן יציקו בבת אחת. משוב מידע לאחר עיבוד שבבי, דיוק הממדים והאיכות הפנימית של היציקה מראים כי הגימור עומד במלואו בדרישות העיבוד.

עבור מיכלים בעלי מבנה פשוט, גודל גדול, עובי דופן דק ודרישות איטום גז SF6 משני צידי האוגן, מאומצים תהליך יציקת חול שרף, שיטת יציקה אופקית, שקית כפולה ומערכת יציקה של ארבעה מרווחים בעליות. , זה יכול ליצוק יציקות מסגסוגת אלומיניום באיכות הנדרשת.

קישור למאמר זה: השפעת תהליך היציקה על איכות יציקות סגסוגת אלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


השפעת תהליך היציקה על איכות יציקות סגסוגת אלומיניוםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.