האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

השתמש בפתרונות שבירת שבבים כדי לחתוך ביעילות סגסוגות פחמן נמוכות ובינוניות

השתמש בפתרונות שבירת שבבים כדי לחתוך ביעילות סגסוגות פחמן נמוכות ובינוניות

פלדה דלת פחמן ופחמן בינוני מהווה כמעט את המוצרים העיקריים של כל בית מלאכה ביישומים ההנדסיים הכלליים שלה ובחלקים המיוצרים שלה.

הם מוגדרים על ידי אחוז הפחמן בפלדה. פלדת פחמן נמוכה היא 0.15% עד 0.30%, ופלדת פחמן בינונית היא 0.30 עד 0.60%. לפי דיווח מ-cnccookbook.com, לפלדה דלת פחמן יש מגוון רחב של שימושים בשל יכולת העיבוד הטובה שלה, יכולת הריתוך והעלות הנמוכה שלה. רוב הציונים יכולים להיות בצורת קר או בגלגול חם. פלדה דלת פחמן משמשת לחלקים שעלולים לעבור התקשות פני השטח אך חוזק הליבה שלהם אינו קריטי. בהתחשב במחיר המועדף של חומר זה, יצרנים משתמשים בו בדרך כלל עבור חלקים בנפח גבוה, כגון חלקי מכונות ברגים, פירs, קל ציודs ומשטחים עמידים בפני שחיקה, סיכות ושרשראות. יישומים אחרים כוללים ריתוכים, ציודתיבות, מערכות הילוכים וחלקים הנדסיים כלליים.

עם זאת, לפלדה קלה יש בעיות בחריטה, קידוח וכרסום. הם חומרים רכים דמויי ג'לי שלעיתים יוצרים שבבים ארוכים ובעייתיים. באופן לא מפתיע, הבעיה הנפוצה ביותר בטיפול בפלדות אלו היא כיצד לשבור את השבבים. ניתן למצוא את התשובה בבקרת שבבים באמצעות מהירות הזנה, עומק חיתוך ובחירת גיאומטריית התוספת.

פלדת פחמן בינונית בעלת גמישות וחוזק מאוזנים, ובעלת עמידות בפני שחיקה טובה לחלקים גדולים, לְטִישָׁהs וחלקי רכב. פלדות פחמן בינוני חזקות וקשות יותר מפלדות פחמן נמוכות, אך קשה יותר ליצור אותן, לרתך ולחתוך אותן.

שילוב של עיבוד ויישום

במהלך הדיון, מנהל הנדסת שירות ויישומים בחברת Absolute Machine Tools בלוריין, אוהיו. קרייג אדורני, מהנדס יישומים של Absolute Machine Tool; ריץ' פורד, מהנדס מכירות בכיר של Pittsburgh Kennametal Inc./MTI, התאר את השיטה לבחירת כלי החיתוך הנכון ונתוני חיתוך כדי לעמוד באתגרים של עיבוד פלדה קלה. מחשבון ההנדסה של Kennametal או מסד הנתונים הקנייני של כלי החיתוך של NOVO יכולים לספק מידע מקוון על כלי החיתוך הנכון, גיאומטריית הוספה, מהירות העיבוד והזנה המתאימה ליישום.

אדורני הצביע על בעיות ברורות בקידוח ושבירת שבבים. "כאשר אתה קודח והשבבים מתחילים להצטבר על הכלי ועל מחזיק הכלי, אתה לא יכול לחסום את ערימת השבבים, אז אתה צריך להקפיד לשבור את השבבים".

זוניס מאמין שאם השבב לא ייפגע, תהיה לכך השפעה מסוימת על האוטומציה. לדבריו, "אם נשארה ערימת שבבים על המקדחה או הברז, הם עלולים למנוע מהרובוט לאחוז בחלק". "יישומי הטחינה הטובים ביותר ייצרו שבבים דמויי פופקורן, שיכולים למעשה להכיל שישה עד תשעה. שבבים קטנים כמו פופקורן מתעופפים. הם לא מחוברים זה לזה ולא מתנהגים כמו מיתרים ארוכים.

הוא המשיך: "עם זאת, עבור פלדה דלת פחמן, אתה יכול בסופו של דבר לקבל שבבי עץ כמו קן של נשרים, עטופים סביב המקדחה וזרוקים לכל עבר." הוא ציין שבדרך כלל, הפיצוץ לא יכול להסיר את השבבים – צריך להסיר את השבבים. שָׁבוּר. לדבריו, ניתן לעשות זאת על ידי הגדלת קצב ההזנה או שינוי הגיאומטריה של הלהב כך שחלק קטן מהשבב "יתפוצץ בעצם".

ריצה בקצב הזנה גבוה יותר נראה אטרקטיבי. "עם זאת, לקוחות חוששים לעתים קרובות מלהפעיל מכונות חדשות יותר בקצב הזנה המתאים, מכיוון שהן 'בבית הספר הישן' והן פועלות לאט מדי, מה שמוביל בדרך כלל לצ'יפים ארוכים מדי", אמר אדורני. "עם זאת, אם אתה יכול להגדיל את קצב ההזנה, קל לשבב. יש מכונאים שלא לוקחים בחשבון את הטכנולוגיות החדשות יותר של CNC, להבים וכלים, המיועדים לכלים שתוכננו או פותחו כאשר מגיעים לקצב הזנה ספציפי כן , כדי שתוכל לשבור או לשבור את השבבים. אבל אם לא תוכל להגיע לשם ולא תשתמש בגיאומטריית הכלים כמצופה, תקבל שבב ארוך גדול שיכול לגרום לבעיות במחליף הכלים".

השיקה ציונים חדשים של קרביד צמנט

Sandvik Coromant מ-Fair Lawn, ניו ג'רזי, אמר כי טכנולוגיית כלי החיתוך החדשה מספקת דרך טובה יותר לגשת לדרגות הפלדה הללו. החברה הציגה סוג חדש של קרביד מוצק בדרגות GC4415 / GC4425 עם ציפוי Inveo מהדור השני. הציונים החדשים מספקים גם להבים עם שקיות בצורת ISO וקנייניות, המתאימים לייצור המוני וייצור המוני של פלדה בעלת סגסוגת נמוכה ופלדה שאינה סגסוגת.

"הכיתה החדשה היא חדשה מכל בחינה", אמר קית' בלם, מומחה לפנייה ב-Sandvik Coromant. "שיפרנו את תהליכי הציפוי, התשתית והאחרי טיפול. שיפורים אלו מספקים לנו תהליך אמין ויעיל עבור יישומי מחרטת פלדה, מכיוון שהציונים הללו מתפקדים היטב גם ביישומי חיספוס וגם בגימור ומגדילים את חיי הכלי. חומר הבסיס החדש גם מאפשר ל-GC4425 לבצע ביצועים טובים ביישומי חיתוך מופרעים שבהם מוסיף P25 אחרים עלולים להיתקל בקשיים. כל זה מוסיף ביצועים טובים יותר וחיי כלי עבודה ללקוחות שלנו."

בלם מאמין שבכל יישומי עיבוד שבבי, בקרת שבבים חיונית. הדבר קשה במיוחד בחומרים רכים כגון פלדה עדינה (כגון פלדה דלת פחמן). "שבבים לא מבוקרים עלולים לגרום לכשל מוקדם של הלהב, לחלקים שנגרטו או לעובדים שנפצעו קשה ביותר. לסנדוויק קורומנט יש מגוון גיאומטריות של שוברי שבבים, ש"LC" הוא הראשון עבור סוג זה של יישום. זה שילוב של שוברי שבבים עם נתוני חיתוך מתאימים יכול לייצר מעולה תוצאות.

הוא המשיך: "ללקוחות שרוצים להגדיל את הפרודוקטיביות, שחררנו גם ציונים חדשים בסדרת CoroTurn Prime". "PrimeTurning היא לא טכנולוגיה חדשה, אבל שמנו לב שחיי הכלים ודרגות הפניית הפלדה החדשות (במיוחד העקביות של התוסף 4425 CoroTurn Prime'B') שופרה משמעותית. עבור CoroTurn Prime, זה לא נדיר עבור חיספוס המחזור יופחת ב-30%". הוא גם אמר ש-CoroTurn Prime לא דורש שום כלי עזר ליצירת רדיוסים וכתפיים מרובעות.

בלם אמר ש-Sandvik Coromant תיעדה מחקר מקרה של תוספות ה-GC4425 / GC4415 שלה, "ביישומי סיבוב פלדה רבים של חומרים שונים, הציונים שוחררו." "תעשיית הרכב וההנדסה הכללית יכולה לעשות שימוש טוב בציונים החדשים. , אבל ציונים אלה אינם מוגבלים לתחומים אלה. אם אתה רוצה להפוך פלדה, GC4415 ו-GC4425 יספקו שיפורים."

מכונת יציקת שבבים, טיפול שטח

בעיה נוספת עם הדביקות של פלדה עדינה היא שהיא נוטה ליצור קצה הצטברות (BUE) על הכלי. רנדי הדג'ינס, מנהל מוצר לאומי למוצרים מסובבים ומוצרים עם הברגה, אמר שישקר ארה"ב בארלינגטון, טקסס השתמשה במספר גישות שונות כדי לפתור בעיה זו. טיפול פני השטח Sumo Tec של ישקר יכול להחליק את החלק העליון של הלהב, להקל על החלקת החומר על הלהב, ובכך למנוע BUE. בנוסף, לאחרונה פיתחה ישקר סדרה של יוצרי שבבים חדשים לעיבוד פלדה, מחיתוך כבד ועד לחיתוך גמר.

הדג'ינס אמר: "העזרה החשובה ללקוחות שלנו היא שם יצרן השבבים". "זה מאפשר למשתמש הקצה לזהות ולבחור בקלות את יוצר השבב המתאים. לדוגמה, הבה נשתמש בשבב M3P כדי ליצור את האות הראשונה M מציינת את היישום של המדיום, האות השלישית מציינת את קצב ההזנה של המדיום הסטנדרטי. , וה-P האחרון מציין את החומר (פלדה). ישקר מגיע עד F1P, F מציין גימור, F מציין קצב הזנה נמוך, P מייצג פלדה."

בקרת שבבים היא קריטית בתעשיות ייצור בנפחים גבוהים כגון רכבים, המשתמשים בפלדה דלת פחמן עבור פירי הילוכים, פירי היגוי ופירים שונים. למה? תעשיית הרכב מסתמכת על שימוש ברובוטיקה רבה ואינה יכולה להרשות לעצמה להפסיק את הייצור בעת ניקוי השבבים במכונה. לדברי הדג'ינס, זה נכון במיוחד כאשר אתה צריך לעשות פניות רצופות במשך זמן רב.

לדבריו, "נתקלנו במכונות ייצור רבות לעיבוד חלקי פלדה עדינה, כולל מכונות מרובות ציר, כפול ציר ורב ציר, כמו גם מחרטות אוטומטיות בסגנון שוויצרי ו-CNC".

כחלופה לתוספי סיבוב ISO קונבנציונליים, ישקר השיקה את קו המוצרים CXMG Logiq4Turn, שמכפיל את חוד החנית של תוספות מגרפה חיוביות המשמשות ביישומי חריטה קונבנציונליים. "זהו פתרון חסכוני לפנייה של 80°, ומספק קצה חיתוך חיובי בעל ארבע קצוות דו צדדי, שיכול בקלות להחליף קצה חיתוך חיובי עם שני קצוות. צורת הזנב מתאימה לעיצוב החריץ הייחודי כדי להבטיח הכנסה טובה יותר מיקום ויציבות. כדי להבטיח חיי להב ארוכים יותר." אמר הדגינס. "המחזיק יכול להיות עם או בלי תעלת נוזל קירור דרך."

בנוסף, להב ה-CXMG הדו-צדדי החדש פועל בדומה ללהב ה-CCMT חיובי ויכול להחליף את להב ה-CCMT הסטנדרטי. ביישומים מסוימים, כמו פירים ארוכים, הגיאומטריה החיובית של CXMG יכולה להקל על לחץ רב ועדיין להיות בעלת חוזק, ובגלל גיאומטריית זנב הישר היא יכולה להחליף גם להבי CNMG שליליים סטנדרטיים.

השתמש בפתרונות שבירת שבבים כדי לחתוך ביעילות סגסוגות פחמן נמוכות ובינוניות

אתגרים של קידוח ומשעמם

ג'ק ברלי, סגן נשיא למכירות והנדסה ב-BIG Kaiser Precision Tools בהופמן אסטייטס, אילינוי, מסכים שפלדה עדינה מתמודדת עם אתגרים בשל הדביקות שלה בעיבוד חורים כמו קידוח וקידוחים. "מנקודת המבט שלי, חברות רבות מאמינות שקל לעבד פלדה דלת פחמן. זה מבוסס על הצלחתן בכלים לייצור חורים, בדרך כלל מקדחים וכלים משעממים שנרכשו אצלנו. [עם זאת] פלדה דלת פחמן חוזק מתיחה נמוך של פלדה דורש מספר פריטים בגיאומטריית הכלי כדי להיות מסוגל לקדוח ולשעמם בהצלחה. עבור עומק הקידוח, באמת צריך שיהיה לך מספיק לחץ כדי להוביל את נוזל הקירור ישירות ובדיוק לתוך השבבים כדי לשבור את השבבים. "אמר ברלי. .

עבור קידוח חורים עמוקים, נוזל קירור חשוב במיוחד, למשל, בקידוח חורים עמוקים אנכיים, יש לנקז את השבבים. "מה שאני מכנה קידוח חורים עמוקים הוא פי ארבעה מקוטר החור", אמר זוניס מחברת Absolute Machine Tools. "בדרך כלל, כפולה של שלוש פעמים או פחות נחשבת תקינה, אבל אם אתה רוצה לחתוך פי 4, 5 או פי 6 מקוטר השבב, אתה צריך להסיר את הצ'יפס מהחור." השתמש בנוזל קירור בלחץ גבוה בעת הקידוח זה יתרון, אבל ללא מהירות הזנה מספקת, אפילו נוזל הקירור לא יעזור לך לפגוע בשבבים. מהירות הזנה, עומק החיתוך ושימוש בתוספות ובמחזיקי כלים מתאימים הם הזרזים העיקריים הגורמים לשבירת שבבים. "

ברלי אמר כי BIG Kaiser מציעה סוגים שונים של מקדחות, כולל מקדחות קרביד, מקדחות ספאד ומקדחות ניתנות לאינדקס. הוא הוסיף: "עם זאת, במקרה של מקדחות הניתנות לאינדקס, קצב ההזנה שאתה צריך כדי להפריע לשבבים גדול מכדי לחרוג מהיכולת של הציוד".

הדבר נכון גם לגבי עיבוד החורים בחלקים המרותכים של ציוד חקלאי ובנייה ומסגרות מכניות, שבהם משתמשים בדרך כלל בפלדה עדינה. ברלי אמר: "מתכת בדרך כלל אינה טהורה כמו שהיא מגיעה ממפעל יציקה, אז אתה צריך להתמודד עם שברים רבים בחומר. שברים אלה עשויים להיות קשים לעיבוד". "באזורים אלה מדובר בבעיה כפולה, כי כאשר אתה מסתכל על החלקים המורכבים כאשר אתה מוסיף חורים עבור חלקי עבודה גדולים בעלי דופן דקה, ואין הרבה מבנה מאחורי חלקי העבודה הללו. כאשר אתה מתחיל לדחוף את הריתוך או המסגרת, זה יתכופף ויקפוץ מעט לאחור, דבר שקשה על מקדחים או כלים משעממים, במיוחד כשמדובר בעיבוד חיספוס. לאורך השנים, העבודה שלנו התמקדה בשיטות שונות לטיפול בחלקים וחורים כאלה, כולל כרסום מעגלי לחורים גדולים במיוחד. "

לפי ברלי, שעמום הוא סיפור אחר. ככל שהחורים המשמשים לריתוכים מפוברקים הופכים גדולים יותר, בית המלאכה לא ישתמש במקדחים לשריפת החורים, במקום לקדוח חורים, אלא ישתמש בחותך כרסום דו-שפתי כדי להשתמש בתוספות מרובעות ובחורים כפולים לחיתוך מאוזן ליצירת חורים. טביעה נגדית על סכינים ומכונות היא קשה, אבל עם הכלים הנכונים, ההזנה והמהירות הנכונות והלהבים הנכונים, החנות יכולה להשתמש ביישום ביעילות רבה.

"כאשר עומק החיתוך הוא פחות מ-0.020 אינץ' (0.508 מ"מ), השבב כמעט בלתי אפשרי לשבור. הוא יתחיל לעטוף את הכלי כמו שרוך, ויביא הרבה צרות לגימור פני השטח ולעיבוד. כשתנסה להשתמש בשונה כאשר המהירות וההזנה מיושמים ונוזל הקירור מוחל, בסופו של דבר יתקבל קצב הזנה גבוה יותר ועומק חיתוך עמוק יותר. כל הגורמים הללו יחד מובילים לגימור משטח גבוה יותר וסובלנות הדוקה יותר".

בשנה שעברה, BIG Kaiser הציגה פורץ שבבים ייחודי לפלדה עדינה משעממת. ברלי אמר: "ניתן לצמצם את הגיאומטריה של הלהבים הללו לרדיוס אף של 0.008 אינץ' (0.2032 מ"מ). מפסק השבבים נלחץ לתוך הלהב, כך שנוכל לקחת בחוזקה את השבבים. אפילו DOC דק, זה יכול צמצם שבבים פחות מ-0.010 אינצ'ים (0.254 מ"מ), ואנחנו עדיין יכולים לגלגל את השבבים היטב, ולהפחית את הצרות של משיכת השבבים מהחורים."

קישור למאמר זה: השתמש בפתרונות שבירת שבבים כדי לחתוך ביעילות סגסוגות פחמן נמוכות ובינוניות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


השתמש בפתרונות שבירת שבבים כדי לחתוך ביעילות סגסוגות פחמן נמוכות ובינוניותמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, דיור תיבת הילוכים, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.