האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

התאמת תוספים בחומרים מרוכבים יכולה לשפר את תכונות החלק המודפס בתלת מימד

התאמת תוספים בחומרים מרוכבים יכולה לשפר את תכונות החלק המודפס בתלת מימד

מסיבי קוולר ועד ריצוף עץ מלאכותי, יש חומרים מרוכבים בכל מקום. הם חזקים, יציבים בממדים, עמידים בפני שחיקה ועמידים בפני קורוזיה.

למרות שמטוסי המטוס עשויים בדרך כלל משכבות מתחלפות של בד מרוכב ואפוקסי, רובם עשויים תרמופלסטיים מחוזקים בסיבי פחמן, מילוי זכוכית או אבקת מתכת. המבנה הסופי חזק מאוד וקל משקל.

עם זאת, ייצור מבנים אלה הוא מאתגר. התהליך הידני לוקח זמן ודורש מיומנויות רבות. לכן, שיטות אוטומטיות יעילות יותר, אך דורשות השקעה גדולה במכונות מורכבות וקשות להרחבה.

עבור חלקים קטנים יותר, הדפסת תלת מימד הוכיחה את עצמה כאופציה בת קיימא, אך מחסומים טכניים מנעו את אימוצה הנרחב. אחת הבעיות היא שהתוספים הפונקציונליים (חלקיקים וסיבי חיזוק) מתאגרפים ומתמקמים בתהליך הבנייה. בנוסף, כמעט בלתי אפשרי להשיג יישור סיבים במדפסות תלת מימד מסורתיות.

להפסיק את המשקעים

Fortify פיתחה את מדפסת התלת מימד Flux One, אשר פותרת את הבעיות הקשורות בהדפסת חלקים מרוכבים. הסטארט-אפ מבוסס בוסטון מכנה את התהליך שלו "ייצור מרוכבים דיגיטליים (DCM)."

בן ארנולד, סגן נשיא לפיתוח עסקי ב-Fortify, אמר שהחשובה מבין הטכנולוגיות הללו היא ערבוב קינטי מתמשך (CKM). על ידי מיזוג שרף הפולימר הרגיש לאור של המערכת עם תוספים פונקציונליים, מחזור רציף ובמקרים מסוימים חימום התערובת המתקבלת לאורך תהליך ההדפסה, ניתן למנוע צבירה ומשקעים.

תוספים אלה כוללים פתיתי מתכת, סיבי פחמן או סיבי קרמיקה, ומעכבי בעירה. לכל תוסף יש מאפיינים אידיאליים. ללא CKM, מאפיינים אלה יהיו קשים לשימוש. חשוב מכך, מאפיינים אלה עקביים לאורך תהליך הבנייה. נכס שהוצע על ידי מנכ"ל Fortify ומייסד שותף, ג'וש מרטין, חסר בעיצובים רבים של מדפסות תלת מימד.

לדבריו, "בשימוש במדפסת תלת מימד מסורתית, משקעים עשויים להתרחש תוך דקות ספורות, כך שהתכונות הפיזיקליות של הקרקעית יהיו שונות בהשוואה לתחתית". הפתרון הוא בדרך כלל להשתמש בחלקיקי התוספים הקטנים ביותר האפשריים, אבל זה לעתים קרובות מגביל את המאפיינים הפונקציונליים של חלקים מודפסים. CKM מבטל את כל זה, פותח את הדלת לשימוש בתוספים כבדים יותר ובריכוזים גבוהים יותר של תוספים, תוך השגת תכונות חומר עקביות. "

ארנולד הוסיף כי Fortify נקטה גם בצעדים לקידום הדבקה של תוספים לשרף הבסיס. "אנחנו עושים זאת על ידי טיפול כימי בתוספים כדי לגרום להם להיקשר היטב עם השרף ולגרום להם להגיב מגנטית בתנאים המתאימים."

התאמת תוספים בחומרים מרוכבים יכולה לשפר את תכונות החלק המודפס בתלת מימד

להקפיא בזמן

אינדוקציה מגנטית היא החלק השני של בעיית ה-DCM. כאשר CKM מבטיח הפצת סיבים עקבית לאורך תהליך הבנייה, טכנולוגיית Fluxprint של Fortify מספקת יישור סלקטיבי של סיבים אלו כך שניתן יהיה לשלב אותם בין השכבות ולהתפתל סביב המטען-מֵסַב גֵאוֹמֶטרִיָה.

Fluxprint משיגה זאת על ידי החדרת שדה מגנטי בכל אזור הבנייה, ובעצם שומר על הסיבים "במצב של דאגה" מספיק זמן כדי שאור UV "יקפיא" אותם ואת השרף שמסביב. תהליך זה חוזר על עצמו בשכבות עוקבות כדי לייצר סוף סוף חלקים בעלי חוזק משופר, תכונות תרמיות או מוליכות חשמלית באזורים בהם נדרשות תכונות כאלה.

מרטין אמר: "להשוואה הסלקטיבית הזו יש כמה שימושים מרגשים". "שקול להשתמש בתוספות מודפסות בתלת מימד לתבניות הזרקת פלסטיק. אתה יכול ליישר את הסיבים כדי למנוע שבירה של חלקים דקים, ואם אתה רוצה להדפיס את התבנית כולה, אתה יכול לחזק את החלק סביב הרץ כדי לשפר את עמידות הבלאי.

מרטין אמר: "מצד שני, אתה יכול להשתמש ב-Fluxprint כדי לתכנת תמיכות ניתנות להסרה, שהן הרבה יותר קלות מאלה שנבנו באמצעות טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית מסורתית".

להזיז

מאז הקמתה ב-2016, Fortify פרסה מספר מערכות בדיקה. היא מתכננת לפרוס כתריסר עד סוף השנה הנוכחית. עד כה, היישומים שלה כוללים תבניות הזרקת פלסטיק ותוספות, הרכבה אלקטרוסטטית מתקנים, רכיבי ציוד רפואי וטכנולוגיות קנייניות. בשל הסכמי סודיות, מרטין אינו יכול לדון בחופשיות בטכנולוגיות הקנייניות הללו.

הוא אמר: "מכיוון שיש לנו שליטה ברמת ווקסל לאורך תהליך הבנייה ויש לנו מגוון רחב של חומרים עם תכונות חשמליות ומכאניות משופרות, אנו מצפים שהטכנולוגיה שלנו תהיה בשימוש נרחב בתעשיות רבות." "לדוגמה, אם אתה רוצה שאזור מסוים יהיה בעל מוליכות תרמית גבוהה יותר, אתה רק צריך לשנות את כיוון הסיב. ראינו גם התעניינות רבה מצד חברות בתחום ה-RF (תדרי רדיו) ומיקרוגל, והחברות הללו מצפות להשתמש בטכנולוגיה שלנו כדי להשיג את המאפיינים הנדרשים, במקום את השיטה המסורתית של הרכבת חלקים עם חומרים רבים ושונים".

עם זאת, יש מלכוד: יישור כל ווקסל גוזל זמן רב. רמת השליטה הזו היא סוג של "ברכה וקללה". "אחת הדרכים הטובות ביותר להשתמש בו היא להשתמש בניתוח אלמנטים סופיים ובכלים הנדסיים דומים כדי לזהות את מיקומי המתח במודל ה-CAD ולחזק רק את האזורים הללו." לאחר מכן, המשתמש יכול למלא את השוליים של חומר העבודה בקווי צולב פשוטים.

ארנולד אמר שבאמצעות שיטה זו, CKM "יכולה להבטיח שתכונות החומר של החלק כולו יהיו עקביות, ו-Fluxprint מספקת מבנה מיקרו אופטימלי היכן שהוא הכי נחוץ."

קישור למאמר זה: התאמת תוספים בחומרים מרוכבים יכולה לשפר את תכונות החלק המודפס בתלת מימד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


התאמת תוספים בחומרים מרוכבים יכולה לשפר את תכונות החלק המודפס בתלת מימדמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.