האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

התושבת המודפסת בתלת מימד תואמת למספר אופניים

התושבת המודפסת בתלת מימד תואמת למספר אופניים

מותג חלקי האופניים האיטלקי האיטלקי Silca השיק את מוצר האופניים הראשון שלו מודפס בתלת מימד, תושבת מסגסוגת טיטניום בשם Mensola.

התושבת המודפסת בתלת מימד תואמת למחשבי אופניים מובילים רבים, והיא חזקה יותר, קלה יותר ואווירודינמית יותר ממוצרים מקבילים מאלומיניום בעיבוד CNC.

על פי הדיווחים, Mensola מסמנת את תחילתו של פרויקט הדפסת תלת מימד רחב יותר עבור המותג, וכמה צוותי רכיבת World Tour הקשורים לכך מתקרבים לסילקה.

תושבת מחשב הרכיבה יכולה לקבע בנוחות את מכשיר ה-GPS לכידון או למסגרת האופניים בעת היציאה, ויש הרבה דגמים ומותגים לבחירת הרוכבים.

סטנט Mensola של Silca משתמש בטיטניום 6Al/4V להדפסת תלת מימד, ולפי המותג, משקל הרכיב קל ב-3-10% מרכיבים המיוצרים בשיטות מסורתיות. בהתאם לדגם, מנסולה שוקלת רק 15 גרם.

חוזקה של התושבת המודפסת בתלת-ממד חזקה פי 3 עד 6 מתושבת האלומיניום המעובדת במכונה CNC, ובהשוואה לתושבת הסטנדרטית, היא נועדה לשפר את הביצועים האווירודינמיים.

לכאורה, המותג בחר בהדפסת תלת מימד כדי ליצור את התושבת מכיוון שהיא מאפשרת לצוות ליצור צורות גיאומטריות שלא היו זמינות בעבר ללא מגבלות כלים או מגבלות מלאי חומרי גלם. האלמנטים העיצוביים המבניים של Mensola שאולים מתחומי האדריכלות והנדסת תעופה וחלל כדי לספק "עיצוב עור לחוץ עם אלמנטים פנימיים מסבך".

הדפסת תלת מימד אפשרה גם לצוות Silca לעצב סוגרים בגדלים שונים עם גיאומטריות פאנלים שונות כדי לשפר את התאימות שלו לאופניים ולמחשבי אופניים.

לכן, Silca פיתחה גרסאות מרובות של Mensola, שכל אחת מהן מצוידת במגוון שסתום לוחות גזע התואמים לענקיות מותגי אופניים (כגון Specialized, Bontrager, Enve וכו'). התושבת מספקת גם סדרה של תושבות הרכבה כדי להבטיח תאימות לרוב מותגי מחשבי הרכיבה המובילים.

התושבת המודפסת בתלת מימד תואמת למספר אופניים

Mensola נמכר במחיר של 175 פאונד, וזה בהחלט לא זול, ובמקרים מסוימים, המחיר שלו גבוה יותר ממכשיר ה-GPS עצמו. זה תואם את המוניטין של Silca בייצור מוצרי אופניים איכותיים ועמידים.

תושבות Mensola מודפסות בתלת מימד לפי דרישה ותואמות למותגי מחשבי אופניים ואופניים שונים.

בשנים האחרונות, תעשיית האופניים ממשיכה לאמץ טכנולוגיית ייצור תוסף, ויצרנים רבים בוחרים ברכיבים מודפסים בתלת מימד כדי לשפר את החוזק והביצועים הקלים. טיטניום הוא חומר אידיאלי במיוחד לייצור אופניים הודות ליחס החוזק-משקל המועילים והשימוש החוזר שלו.

בשנה שעברה, קבוצת ההנדסה העולמית Sandvik (Sandvik) שיתפה פעולה עם חברת ההנדסה והעיצוב של אופניים חשמליים GSD Global כדי לספק ליצרני OEM נבחרים צמתי מנועי טיטניום להדפסת תלת מימד לאופניים חשמליים, וספק שירותי הדפסת מתכת תלת מימדית RAM3D ויצרנית האופניים בהתאמה אישית Sturdy Cycles שיתף פעולה בהדפסת תלת מימד.

Huhn Cycles, יצרנית אופני הרים לייצור תוסף, השתמשה גם בטיטניום כדי לעצב ולייצר את אופני Moorhuhn המודפסים בתלת מימד. אופניים אלו זכו בשנה שעברה במקום הראשון ב-Formnext Purmundus Challenge. הוא נועד לספק את אותה קשיחות וקלילות כמו אופני הרים מפחמן, אך יש לו את היתרון להיות ניתן למיחזור, כך שהוא יכול לשפר את מחזור חיי המוצר.

לאחרונה, מפתחת טכנולוגיית ההדפסה בתלת-ממד, Headmade Materials ולשכת שירותי ההדפסה בתלת-ממד Element3 השיקה בקיקסטארטר דוושת אופני טיטניום חדשנית בהדפסה תלת-ממדית, שביצועיה עלו על הציפיות הקודמות.

קישור למאמר זה: התושבת המודפסת בתלת מימד תואמת למספר אופניים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


התושבת המודפסת בתלת מימד תואמת למספר אופנייםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.