האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

התכה ושפכה של מדחפי סגסוגת נחושת גדולים

התכה ושפכה של מדחפי סגסוגת נחושת גדולים

התכה ושפכה של מדחפי סגסוגת נחושת גדולים


בשילוב עם תכנון תהליך יציקת המדחף בקנה מידה גדול, שקול פרמטרי תהליך מתאימים כגון הצטמקות, עיוותים ונפח עיבוד; השימוש בהתכת רב-תנורית, בקרה על טמפרטורת התכה סבירה, תהליך התנקות וטמפרטורת הזיגה הם תנאי הכרחי להבטחת היציקה החלקה.

התכה ושפכה של מדחפי סגסוגת נחושת גדולים
התכה ושפכה של מדחפי סגסוגת נחושת גדולים

באמצעות תכנון מערכת המזיגה עם הזרקת תחתית, ולאחר הזיגה לעלייה 1/3, נוסף נוזל הנחושת בטמפרטורה גבוהה בכדי לכווץ את המעלה כדי להבטיח כי יציקות עיבוד שבבי להתמצק ברצף, שהוא גורם המפתח להשגת האיכות הפנימית של הליהוקים.

להתיך

מכיוון שמשקלו הכולל של ההנעה הוא 57t, שני תנורים חשמליים בתדר בינוני 30t משמשים להיתוך. יחס החומרים ZCuAl9Fe4Ni4Mn2 נאכף בהחלט. טמפרטורת ההתכה נשלטת על 1200 ~ 1250 ℃. ניתוח כימי ובדיקת כיפוף מבוצעים בכבשן כדי לקבוע אם פתרון הסגסוגת עומד בדרישות. . לאחר הסמכה ניתן לשחרר את התנור. 

מאחר ושני גדלים שונים של מצקת משמשים למזיגה בו זמנית, יש לשלוט על הטמפרטורה בכל מצקת. על מנת להבטיח כי טמפרטורת המזיגה הסופית נשלטת בטווח הנדרש, יש לתאם כל תנור מראש. זמן וטמפרטורה.

פינוי וגילוי גזים

מכיוון שקל לגייס סגסוגות נחושת, בעיקר מימן, על מנת להשיג יציקות באיכות גבוהה, נעשה שימוש בתהליך ניפוח החנקן התחתון. החנקן המיובש נשף לתוך נוזל הסגסוגת דרך התחתית המכוסה בתחתית. 

במהלך עליית בועות החנקן, הוא נלקח משם. המימן המומס בנוזל הנחושת גורם לתכלות המתכת בנוזל הסגסוגת לצוף גם למעלה כדי להשיג את המטרה של גז וטיהור נוזל הסגסוגת.

הבדיקה המכילה גז של נוזל הנחושת שולטת בדרך כלל בלחץ האוויר מעל -0.092 מגפ"ס, וב- מדחפי ספינות אינו קמור כדי להיחשב כשיר. אם הדרישות הנ"ל אינן מתקיימות, נשיבת החנקן צריכה להימשך עד לכשירות.

מוזג

לאחר העברת הגז, יש להפסיק לנשוף חנקן. עבור סגסוגת ZCuAl9Fe4Ni4Mn2, כאשר שופכים יציקות גדולות, טמפרטורת הזיגה יכולה להיות 1120 ~ 1140 ℃, בדרך כלל טמפרטורת הקו נלקחת למזיגה, שיכולה לעמוד בדרישות. כאשר האכלת riser מתבצעת במהלך המזיגה, המרווח הוא 40 ~ 60 דקות בכל פעם, כדי להבטיח את מיצוק הסדר של הליהוק, לשפר את אפקט ההזנה של המעלה, ולשפר את האיכות הפנימית של הליהוק.

קישור למאמר זה: התכה ושפכה של מדחפי סגסוגת נחושת גדולים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


התכה ושפכה של מדחפי סגסוגת נחושת גדוליםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.