האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

התפקיד הקסום של סגסוגת ניקל בטמפרטורה גבוהה ופלדת אל חלד בריכוז ייצור אנרגיה סולארית

התפקיד הקסום של סגסוגת ניקל בטמפרטורה גבוהה ופלדת אל חלד בריכוז ייצור אנרגיה סולארית

סגסוגות על בסיס ניקל ופלדת אל חלד המכילה ניקל ממלאות תפקיד מפתח בסוג חדש של אנרגיה מתחדשת הנקראת ייצור אנרגיה תרמית סולארית או אנרגיה סולארית מרוכזת (CSP). היישום של חומרים אלו מאפשר לתעשייה להתגבר על הקשיים בתחום טכנולוגיית העברת החום ואגירת החום, ולפרויקטים עם אורך חיים עיצובי של 40 שנה ומעלה, הוא מסייע בהפחתת ירידת החומרים או עלויות ההחלפה.

התפקיד הקסום של סגסוגת ניקל בטמפרטורה גבוהה ופלדת אל חלד בריכוז ייצור אנרגיה סולארית

לפי סוכנות האנרגיה הבינלאומית (IEO 2017), מ-2015 עד 2040, צריכת האנרגיה המתחדשת (כולל CSP) תגדל בקצב שנתי של 2.3%. כיום קיימות בעולם יותר מ-40 תחנות כוח תרמיות סולאריות, ויותר מ-20 תחנות כוח כאלו נמצאות בשלב תכנון או בנייה. הם נוטים להיות ממוקמים באזורים עם קרינת שמש גבוהה, כמו ספרד, הודו, דרום אפריקה, סין, צ'ילה, אוסטרליה, המזרח התיכון וצפון אפריקה (MENA) ודרום ארצות הברית.

תחנת הכוח מדגם CSP הופעלה כבר בשנות ה-1980. מאז, חלה התקדמות רבה בקצירת אנרגיה ואגירתה. המגדל הסולארי הוא טכנולוגיית ריכוז חדשה שפותחה בה מלח מותך משמש כנוזל העברת החום. טמפרטורת ההיתוך של תערובת החנקה היא בדרך כלל 130 מעלות צלזיוס (268 מעלות פרנהייט) ומעלה. הם נשארים נוזליים במיכל אחסון מבודד בטמפרטורה של 288°C (550°F). לאחר מכן המלח הנוזלי נשאב דרך צינורות לתוך המקלט הסולארי ומחומם לטמפרטורות גבוהות כמו 566 מעלות צלזיוס (1,050 מעלות פרנהייט) תחת פעולת קרינה מרוכזת. הנוזל בטמפרטורה גבוהה נשלח לאחר מכן למיכל האחסון בטמפרטורה גבוהה. מיכל האגירה בטמפרטורה גבוהה מבודד גם הוא ויכול לאגור חום לאורך זמן.

אחסון אנרגיה תרמית חשמלית (TES) משמש כדי לפצות על שינויים בביקוש ובתנאי הסביבה. מלח מותך נשאב לתוך מחולל הקיטור כדי ליצור קיטור לפי הצורך להנעת טורבינות וגנרטורים קונבנציונליים. בהשוואה למקורות אנרגיה מתחדשים בקנה מידה גדול אחרים, ל-TES יש יתרונות ייחודיים. במקרים מסוימים, דלק גיבוי לייצור חשמל אפילו אינו נדרש. בקיץ 2013, מערכת מגדל מלח מותך בספרד ייצרה חשמל ברציפות 24 שעות ביממה במשך 36 ימים – הפעם הראשונה בהיסטוריה.

חולית סהר היא תחנת כוח כזו הפועלת. הוא ממוקם בטונופה במדבר מצפון ללאס וגאס, נבאדה, עם ייצור חשמל נטו של 110 מגה-וואט וזמן TES של 10 שעות. המשמעות היא שתחנת הכוח יכולה לייצר חשמל בעומס מלא עד 10 שעות בזמן שיא הביקוש. יותר מ-10,000 הליוסטטים מחזירים את אור השמש ומרכזים את האנרגיה על מקלט על גבי מגדל בגובה 200 מטר (640 רגל). כל הליוסטט מורכב ממראה קטנה בשטח כולל של 115.7 מ"ר (1,245 רגל רבוע). שטח איסוף האור הכולל עולה על 1.2 מיליון מטרים רבועים (12 מיליון רגל רבוע). מאז היישום המסחרי שלה בשנת 2015, Crescent Dune ייצר יותר מ-173 ג'יגה וואט של חשמל, שלפי ההערכות יכול לעמוד בביקוש השיא לחשמל של 75,000 משקי בית. המגדל הסולארי וה-CSP של המלח המותך הפכו לבסיס התכנון לפרויקטים מתוכננים חדשים בדרום אפריקה, אוסטרליה ונבאדה. פרויקט 100 MW Redstone בדרום אפריקה יענה על ביקוש השיא לחשמל של כ-200,000 משקי בית עם זמן TES של 12 שעות. פרויקט חדש בקנה מידה גדול בנבאדה כולל 10 מגדלים סולאריים בהספק ייצור של 2 גיגה וואט (2,000 מגה וואט).

השימוש בנירוסטה ובסגסוגות ניקל איפשר מערכות בטמפרטורה גבוהה, בעוד שבעבר, עבודה עם מלח מותך הייתה בעיה גדולה. מעצבים ומהנדסים החלו להשתמש בסגסוגות על בסיס ניקל כגון UNS N06617, N06625 ו-N06230 לייצור צינורות קליטה מכיוון שהם צריכים לשמור על חוזק בטמפרטורה גבוהה במשך זמן רב – מאפיין זה נקרא עמידות בזחילה. סגסוגות אלו יכולות להישאר יציבות בטמפרטורת העבודה בעיקר בגלל תכולת הניקל הגבוהה שלהן ועמידותן לחמצון. פלדת אל חלד מסוג 347H (S34709) משמשת למיכלי אחסון בטמפרטורה גבוהה.

נכון לשנת 2016, ההספק העולמי המותקן של CSP הגיע ל-4,815 MW. בשנת 2017, ההספק המותקן של ספרד שהופעל היה 2,300 מגוואט, המהווה כמעט מחצית מהכלל העולמי. לארצות הברית הספק מותקן של 1,740 מגה-וואט ויש לה שניים מהפרויקטים הגדולים בעולם: תחנת הכוח הסולרית איוואנפה (392 מגה-וואט) ופרויקט השמש של Mojave (354 מגה-וואט).

Crescent Dune ממוקם במדבר מצפון ללאס וגאס, נבדה, עם ייצור חשמל נטו של 110 MW וזמן TES של 10 שעות. המשמעות היא שתחנת הכוח יכולה לייצר חשמל בעומס מלא עד 10 שעות בזמן שיא הביקוש.

טכנולוגיית ריכוז מגדל שמש

  • 1. השמש נאספת על ידי הליוסטט גדול ומשתקפת למקלט בראש המגדל בגובה 195 מטר (640 רגל);
  • 2. המלח הנוזלי ממיכל המלח הקר נשאב לתוך המקלט ומחומם ל-566°C (1050°F);
  • 3. מלח החימום במקלט מאוחסן במיכל מלח חם;
  • 4. המלח החם נשאב לתוך מיכל המלח החם דרך מחולל הקיטור ליצירת קיטור, ובכך מניע את טורבינת הקיטור לייצור חשמל;
  • 5.288℃ (550℉) מלח קר זורם חזרה למיכל המלח הקר;
  • 6. הקיטור המעובה מטורבינת הקיטור ממוחזר שוב ושוב.

קישור למאמר זה:התפקיד הקסום של סגסוגת ניקל בטמפרטורה גבוהה ופלדת אל חלד בריכוז ייצור אנרגיה סולארית

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


התפקיד הקסום של סגסוגת ניקל בטמפרטורה גבוהה ופלדת אל חלד בריכוז ייצור אנרגיה סולאריתPTJ – כמו הישג סין עיבוד CNC החברה וחנות ה-CNC, PTJ Hardware Co., Ltd מתמחה בחרטות OEM CNC, ייצור חלקי עיבוד CNC בהתאמה אישית ושירותי עיבוד CNC מהירים בסין כבר למעלה מ-12 שנים ותמיד שומרת על הסטנדרט הגבוה ביותר במהירות אספקה ​​ואיכות אמינה של ייצור CNC מדויק. רכיבים. בעזרת טכנולוגיה ברמה גבוהה וציוד יעיל, כמו גם גישה קפדנית, עברנו את הסמכת האיכות ISO9001:2015, התומכת בפיתוח ארוך טווח של PTJ שירותי כרסום CNC, שירותי חרטת CNC, כרסום-חריטה CNC, שירותי קידוח CNC, עיבוד ציר 3/4/5, עיבוד שבבי שוויצרי שירותים, עיבוד CNC חלקים ושירות מותאמים אישית בסין, עיבוד חלקים קטנים וכו'. עיבוד חלקי CNC מקצועי של PTJ כולל ייצור חלקי מתכת CNC, עיבוד CNC מפלסטיק, וכמה חומרים קשים. ניתן להשתמש במוצרי עיבוד ה-CNC שלנו במגוון רחב של תעשיות..PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, מוזמן לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.