האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

התקנת פיסת עבודה וגופי שלה

התקנת פיסת עבודה וגופי שלה

התקנת חומר העבודה והמתקנים שלה


שיטת הרכבה ישירה חומר העבודה ממוקם ישירות על שולחן המכונה או על המתקן הכללי (כגון אביזרים סטנדרטיים כגון צ'אק שלוש לסתות, צ'אק ארבע לסתות, צבת שטוחה, צ'אק אלקטרומגנטי וכו '), ולפעמים הוא מהודק ללא מציאת אחר נכון, למשל צ'אק שלוש הלסתות או צ'אק אלקטרומגנטי משמש להתקנת החומר; לפעמים יש צורך ליישר את חומר העבודה על פי משטח מסוים או קו סופר על החומר, ולאחר מכן להדק אותו, כגון התקנת החומר על צ'אק ארבע הלסתות או על שולחן המכונה.

התקנת פיסת עבודה וגופי שלה

התקנת חומר העבודה והמתקנים שלה -PTJ מכונות CNC חנות

התקנת חומר עבודה

מיקום: לפני העיבוד, יש להניח את חומר העבודה על שולחן המכונה או על המתקן כדי לגרום לו לתפוס את המיקום הנכון.

לאחר מיקום החומר, יש להדק אותו על מנת למנוע ממנו לסטות מהמיקום הנכון עקב כוח החיתוך, הכבידה וכוח האינרציה במהלך תהליך החיתוך.

התקנה: כל התהליך מהמיצוב ועד ההידוק של חומר העבודה.

בעת התקנת חומר עבודה, הוא ממוקם בדרך כלל תחילה ולאחר מכן מהודק. בעת התקנת חומר על צ'אק בעל שלוש לסתות, מיצוב והידוק מתבצעים בו זמנית.

התקנת פיסת עבודה וגופי שלה

שיטת התקנה

(1) שיטת הרכבה ישירה 

חומר העבודה מונח ישירות על שולחן המכונה או על המתקן הכללי (כגון אביזרים סטנדרטיים כגון צ'אק שלוש לסתות, צ'אק ארבע לסתות, צבת שטוחה, צ'אק אלקטרומגנטי וכו '), ולפעמים הוא מהודק מבלי למצוא אחר נכון , למשל צ'אק שלוש הלסתות או צ'אק האלקטרומגנטי משמש להתקנת החומר; לפעמים יש צורך ליישר את חומר העבודה על פי משטח מסוים או קו סופר על החומר, ולאחר מכן להדק אותו, כגון התקנת החומר על צ'אק ארבע הלסתות או על שולחן המכונה.

בעת התקנת חלקי עבודה בדרך זו, לוקח זמן למצוא את היישור, ודיוק המיקום תלוי בעיקר בדיוק הכלים או המכשירים בהם נעשה שימוש, וברמה הטכנית של העובדים. לא קל להבטיח את דיוק המיקום והפריון נמוך, ולכן בדרך כלל הוא מתאים רק לחלקים בודדים בייצור אצווה קטנה.

(2) שיטת התקנת מתקן מיוחדת 

המתקן תוכנן ומיוצר במיוחד לעיבוד חלק. ללא תיקון, תוכל להבטיח במהירות ובאמינות את המיקום היחסי הנכון של חומר העבודה לכלי המכשיר ולכלי, ויכול להיצמד במהירות.

השימוש בספיישל מתקנים לעיבוד חלקי עבודה לא יכול רק להבטיח את דיוק העיבוד, אלא גם לשפר את יעילות הייצור, אך אין אוניברסאליות. עיצוב, ייצור ותחזוקה של מיוחדים מתקנים דורשים השקעה מסוימת, כך שרק בייצור אצווה או בייצור המוני ניתן להשיג תוצאות טובות יחסית.

התקנת פיסת עבודה וגופי שלה

סיווג והרכב אביזרי המכונה

ניתן לחלק את הג'יג ואת המתקן לכלי מכונה למתקנים כלליים, גופים מיוחדים, גופי שילוב, גופים מתכווננים כלליים וגופי קבוצה בהתאם להיקף השימוש בהם.

בהתאם לכלי המכונה המשמש, ניתן לחלק את הגופים למתקני מחרטה, מכשירי כרסום, אביזרי מכונות קידוח (מקדחים), מכשירי מכונות משעממים (משעממים), מתקני טוחנים ו ציוד אביזרי מכונות.

על פי מקור החשמל שיוצר את כוח ההידוק, ניתן לחלק את המתקן למתקן ידני, מתקן פנאומטי, מתקן הידראולי, מתקן חשמלי, מתקן אלקטרומגנטי ומתקן ואקום.

המתקן המיוחד מורכב בדרך כלל מהחלקים הבאים:

התקנת פיסת עבודה וגופי שלה

(1) אלמנט מיקום 

המתקן נמצא במגע עם משטח ההתייחסות למיקום הנבחר של חומר העבודה כדי לקבוע את המיקום הנכון של החומר.

כאשר החומר ממוקם במישור, השתמש במסמר התומך ובצלחת התמיכה כרכיבי מיקום

בעת מיקום החומר מחוץ למשטח הגלילי, הבלוק בצורת V ושרוול המיקום משמשים כרכיבים קבועים

כאשר החומר ממוקם עם חור, מקדם המיקום וסיכת המיקום משמשים כאלמנטים של מיקום.

(2) מנגנון הידוק 

מנגנון המהדק ומהדק את החומר לאחר המיקום כדי למנוע את זזת החומר עקב כוחות חיתוך וכוחות חיצוניים אחרים.

מנגנוני ההידוק הנפוצים כוללים לוחות לחיצת בורג, צלחות לחיצה אקסצנטריות, מנגנוני הידוק טריז נוטים, מנגנוני הידוק צירים וכו '.

(3) אלמנט מדריך 

החלק המשמש להגדרת הכלי והנחיית הכלי למיקום העיבוד הנכון

שרוולי מקדחה ושרוולי הנחייה משמשים בעיקר במתקני מכונות קידוח ובמכשירי מכונות משעממים, ובלוקים להגדרת כלים משמשים בעיקר במתקני מכונות כרסום.

(4) הידוק חלקים וחלקים אחרים 

חלקי הידוק הם חלקי ההתייחסות של המתקן. השתמש בו כדי לחבר ולתקן את אלמנט המיקום, מנגנון ההידוק ורכיב ההנחיה וכו ', כדי להפוך אותו למכלול ולהתקין את המתקן על כלי המכונה.

על פי הדרישות של עיבוד חלקים לעבודה, לפעמים יש מנגנון אינדקס, מפתחות הנחייה, ברזל איזון וחלקי הפעלה על המתקן.

המתקן כולו וחלקיו חייבים להיות בעלי דיוק ונוקשות מספקים, והמבנה צריך להיות קומפקטי, הצורה צריכה להיות פשוטה וחתיכת העבודה צריכה להיות טעונה ופורקת והסרת השבבים צריכה להיות נוחה.

התקנת פיסת עבודה וגופי שלה

מדדים ומבחר

בתכנון ועיבוד חלקים, לעתים קרובות משתמשים בנקודות מסוימות, קווים ואזורים כדי לקבוע את הקשר הגיאומטרי בין האלמנטים. נקודות, קווים ואזורים אלה נקראים datums.

אמת מידה: מחולק לשתי קטגוריות: מדד עיצובי ומדד תהליך.

(1) בסיס עיצובי 

בסיס עיצוב הוא הבסיס המשמש בציורי חלק במהלך העיצוב.

מבוסס על בסיס העיצוב לקביעת הגודל והקשר המיקומי ההדדי בין אלמנטים גיאומטריים

(2) מדד תהליך 

אמת מידה לתהליכים הוא המדד המשמש בתהליך ייצור חלקים והרכבת מכונות. מדדי תהליך מחולקים לאמות מידה, מדדי מדידה ומדדי הרכבה, המשמשים למיקום, מדידה ובדיקה של חתיכות עבודה והרכבת חלקים במהלך עיבוד החומר.

התייחסות מיקום: פני השטח של חומר העבודה כדי לקבוע את המיקום היחסי של חומר העבודה לכלי המכשיר והכלי בזמן העיבוד.

התייחסות גסה: התייחסות המיקום המשמשת בתהליך הראשוני היא המשטח הבלתי מעובד על הריק.

נתון עדין: נתון המיקום המשמש בתהליכים הבאים הוא המשטח המעובד.

(3) התייחסות גסה 

בחירת ההתייחסות הגסה אמורה להבטיח שלכל המשטחים המעובדים יש קצב עיבוד מספיק, ולכל משטח מעובד יש דיוק מיקום מסוים אל המשטח הבלתי מעובד.

העקרונות הספציפיים של בחירתו הם כדלקמן:

  • 1) בחר את המשטח הלא מעובד כהפניה הגסה. אם יש כמה משטחים לא מעובדים בחלק, עליך לבחור את המשטח הדורש דיוק מיקום הדדי גבוה כאשר המשטח המעובד הוא הפניה הגסה.
  • 2) בחר משטח הדורש קצבת עיבוד אחידה כהפניה גסה, על מנת להבטיח שהמשטח המשמש כהפניה גסה אחיד בעיבוד.
  • 3) כדי שהחלקים יעובדו על כל המשטחים, יש לבחור את המשטח בעל השוליים והסובלנות הקטנים ביותר כפניה גסה כדי להימנע מהפסולת הנגרמת על ידי שוליים לא מספיקים.
  • 4) על מנת להפוך את המיקום של חומר העבודה ליציב ומהימן מהדק, נדרש שההתייחסות הגסה שנבחרה תהיה חלקה וחלקה ככל האפשר, אין לְטִישָׁה מותר להשתמש בפלאש, חיתוכים של מגדלי שער או פגמים אחרים, ויש מספיק אזור תמיכה.
  • 5) באותו כיוון גודל, בדרך כלל מותר להשתמש בהתייחסות הגסה פעם אחת בלבד. הסיבה לכך היא שההתייחסות הגסה בדרך כלל גסה מאוד. אם משתמשים באותה הפניה גסה שוב ושוב, שגיאת המיקום בין שתי קבוצות המשטחים במכונה תהיה גדולה למדי. לכן ההתייחסות הגסה באופן כללי לא ניתן לעשות בה שימוש חוזר.

הפניה עדינה בחירת ההתייחסות הדקה אמורה להבטיח את דיוק העיבוד והידוק אמין ונוח.

העקרונות הספציפיים של בחירתו הם כדלקמן:

  • 1) ככל האפשר, בחר משטח בעל גודל גדול יותר כהפניה מדויקת לשיפור יציבות ודיוק ההתקנה.
  • 2) העיקרון של צירוף מקרים של מדד, ככל שניתן, בחר את אמת המידה העיצובית כמדד המיצוב, כלומר. כך ניתן להימנע משגיאות מיקום הנגרמות עקב יישור שגוי של התייחסות המיקום והתייחסות העיצוב.
  • 3) העיקרון המאוחד של השוואת אמת. עבור כמה משטחים מדויקים על חלקים, לדיוק המיקום ההדדי יש לעתים קרובות דרישות גבוהות. בסיום משטחים אלה, יש לבחור כמה שיותר את אותה התייחסות למיקום על מנת לסייע בהבטחת דיוק המיקום ההדדי בין המשטחים.
  • 4) עקרון ההתייחסות ההדדית. כאשר דיוק המיקום בין שני המשטחים המעובדים בחומר העבודה גבוה יחסית, ניתן להשתמש בשיטה לעיבוד חוזר של שני המשטחים במכונה כהפניה זה לזה.
  • 5) עקרון מבוסס עצמי. כאשר כמה תהליכי גימור משטח דורשים מרווח קטן ואחיד (כגון שחיקה של מסילה), ניתן להשתמש במשטח לעיבוד כהתייחסות מיקום, הנקראת עקרון ההתייחסות העצמית. התהליך הקודם צריך להבטיח את דיוק המיקום בשלב זה.

קישור למאמר זה: התקנת פיסת עבודה וגופי שלה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


התקנת פיסת עבודה וגופי שלהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.